Wykopowy serwer świąteczny Counter-Strike 1.6 bardzo prężnie się rozwija. Do tego momentu została wykonana lwia część pracy, ale to nie koniec jego rozwoju, a jedynie solidny początek! Dzisiaj mamy sporo nowych map, usprawnień i ciekawostek!

A więc:

-Najważniejszą zmianą było zdecydowanie dodanie wielu nowych map takich jak: cs-alpin, cs-italy(zimowa), de-inferno(zimowa), de-tuscan(zimowa), de-cplmill oraz de
PePeZBA - Wykopowy serwer świąteczny Counter-Strike 1.6 bardzo prężnie się rozwija. D...

źródło: comment_1670053106qPR26ysdiYz2M2VSPr8ZrB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smallboobslover: Nie mamy zombiaków, ale jako twórcy serwera uwielbiamy serwery zombie i w przeszłości sie nimi dużo zajmowaliśmy. Jest plan na nowoczesny serwer zombie, ale nijak on będzie podobny do tych ze starych lat
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yebat każde dziecko lubi się bawić. Ale lubi bardziej ruchowe zabawy , czy te stateczne. 2 latki już maja swoje pierwsze ulubione postacie/ zwierzęta/przedmioty. W to bym szła.
Powiem na przykładzie mojej córki, która lubi ruch, gry- zabawy gdzie jest dużo elementów i jest ksiazkoholikiem po mamie XD .
Kuchnia, garnki, owoce i warzywa plastikowe/drewniane.
Ciastoliny
Figurki różnych zwierząt.
Puzzle wszelkiego
  • Odpowiedz
#swieta Ma ktoś jakąś sprawdzona playlistę świąteczna na Spotify? Mix zagranicznych hitów plus świąteczna muzyka z filmów, starymi hitami też nie pogardzę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piątunio i świecunio, dawno nic nie było, także świecowe #rozdajo

Z racji tego, że klimat świąteczny to nie tylko last krystmas, śnieg, grzaniec, to do wygrania dodatkowy przedmiot aby aktywować neuron który to 24 grudnia włączy Kevina na polsacie Migracja i nowa oferta na https://www.cupofnature.pl/ gotowa, także zapraszam do zabawy.

Do wygrania:
-Świeca sojowa By the Fire 180 ml
Tr1ckshot - Piątunio i świecunio, dawno nic nie było, także świecowe #rozdajo

Z ra...

źródło: comment_1669984358wsEinIoxsexu9hKEjsdN7Q.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby dokończyć prezent dla mojej lubej, potrzebuje opakowania, które będzie udawać opakowanie istniejącej już firmy. Stworzyłem już grafikę i teraz szukam strony, która pozwoli mi wydrukować pudełko fasonowe ze stworzoną przeze mnie grafiką na całej wielkości opakowania, o rozmiarze mniej więcej pudełka do butów. Znacie takie strony albo firmy zajmujące się tego typu rzeczami w #lodz ? Zależy mi żeby to była POJEDYNCZA sztuka, bo jedyne co znajduję to druk
atakpadaczki - Żeby dokończyć prezent dla mojej lubej, potrzebuje opakowania, które b...

źródło: comment_16699817470HqvblDB8gajN4YEsDZaws.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupujecie słodycze w ramach paczek świątecznych? Ile czasu przed świętami?

#ankieta #slodycze #swieta #bozenarodzenie #mikolaj #pytanie

Kiedy kupujesz słodycze w ramach paczki świątecznej?

  • Miesiąc i wcześniej przed świętami 11.1% (2)
  • Od dwóch tygodni, do miesiąca przed świętami 5.6% (1)
  • Od tygodnia do dwóch tygodni przed świętami? 0% (0)
  • W ostatnich dniach przed świętami 5.6% (1)
  • Nie kupuję (bo jestem zły! >:C ) 77.8% (14)

Oddanych głosów: 18

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach