@Pooodi: a mnie to nie interesuje, chodnik jest dla pieszych tak samo jak rowerzyści bóldupią o chodzenie po ścieżkach rowerowych, jechał na rowerze po chodniku? mógł go prowadzić
  • Odpowiedz
  • 2
Przyszedł mi quiz że straży miejskiej o wskazanie komu użyczyłem pojazd, bo ponoć był zaparkowany na zakazie. Z tym, że jestem praktycznie przekonany, że w tym miejscu nie było żadnego zakazu. Czy oni mają obowiązek mieć jakieś zdjęcie dowodzące temu wykroczeniu czy raczej mogą każdemu wysłać mandat i nie ma się nic do powiedzenia. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

#samochod #samochody #motoryzacja #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobi12: W 9/10 sytacjach robia foty. Kiedys juz jakis czas temu jak mi przyszlo rozliczenie mandatow z platnej strefy w Poznaniu to myslalem,ze ich zagne proszac o foty., Wyslali poleconym wydruk ze zdjeciami. Jak mi sie nie spodobala jakosc to odpisali,ze moge sie pojawic udostepnia pliki w full rozdzielczosci. Zaplacilem
  • Odpowiedz
@gobi12: jeszcze co do zakazu: jezeli parkowales na drodze wew i była tabliczka strefa zamieszkania to mozna parkowac tylko w wyznaczonych miejscach.... wiem bo ostatnio bylem się kłócić i tyle z tego wyszlo;/
  • Odpowiedz
  • 3
Straż miejska zajeżdża, NA SYGNALE, pod klatkę, z samochodu wyskakuje brygada specjalna (straży miejskiej) i sprintem (no dobra, straż miejska, dostojnym spacerkiem, ale za to takim z werwą) uderza do drzwi.
- O kurna, domofon
- Centrala! Centrala! Nieprzewidziana linia oporu, wiedzieli że idziemy, odwrót, odwrót!!
Wracają pokornie do samochodu i dzielnie spisują notatki z akcji.

Wieść niesie, że kiedyś jeden strażnik znał mastercode, i przeszedł za wrota klatki schodowej. Niestety nigdy nie wrócił,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karpadoor: no nic specjalnego, zajechała straż miejska na niebieskich lampach, zaparkowali na wjeździe na parking, podeszli do klatki, odbili się od domofonu, wrócili do samochodu, napisali notatki (dalej błyskając!), wyłączyli lampy, odjechali :D
  • Odpowiedz
#prawo #prawojazdy #strazmiejska #mandat

Mam taką przykrą sytuację:
Dostałem od Straży Miejskiej wezwanie do wskazania kierującego pojazdem, bo pojazd zarejestrowany na mnie (współwłaściciel) i moją mamę został zaparkowany na zakazie zatrzymywania się - ja to zrobiłem, nieświadomie, nie widziałem znaku, zresztą na całej długości tego chodnika parkuje mnóstwo aut, uznałem, że można, skoro stoi tam tyle samochodów - jednak nie można.
Wezwanie zostało wysłane
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amę został zaparkowany na zakazie zatrzymywania się - ja to zrobiłem, nieświadomie, nie widziałem znaku, zresztą na


@zajacisko:

Pozostaje modlitwa na jasnej gorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Głupie to, nagrywać i wrzucać na YT, zamiast zrobić im siarę służbowo.
Dzwoni się po policję, żeby ścigali za popełnianie wykroczenia. Oni już sobie poradzą :P
Albo jak jest się miłym to dzwoni się na 986 i mówi, jaka sytuacja.
  • Odpowiedz
#belchatow #heheszki #alkomaty #strazmiejska #ciekawostki
Dzisiaj w Bełchatowie na komendzie SM zamontowali alkomat, który jest dostępny dla każdego przez 24h na dobę i nie trzeba łazić i się prosić na policji.


https://www.facebook.com/belchatow/photos/a.106636942733160.10797.103711699692351/1147709718625872/?type=3&theater
martek-77 - #belchatow #heheszki #alkomaty #strazmiejska #ciekawostki 
Dzisiaj w Beł...

źródło: comment_k84IDY6ojRVsv21rvefNa9A8F4zLmkKJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monika_90: wiesz jaki jest problem? strażnik w----e mandat i to potem autor tego pranka będzie musiał po urzędach latać, żeby udowodnić, że jednak zapłacił i żeby mu anulowali mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Godzina 9. Patrze z okien biurowca jak lysy facet w spodniach moro, adidasach i sportowych okularach przechadza sie powoli alejami parku. Pije sobie przy tym zimnego zuberka delektujac sie kazdym lykiem. Widac, ze czerpie z kazdej sekundy tego momenru maksimum przyjemnosci. Tak, to on jest panem swej sytuacji a spacer w parku byl starannie zaplanowana akcja. I wraz z jego ostatnim lykiem dochodzi do mojej glowy pytanie


#opowiesc #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

29 maja 2016, Bielsko-Biała, rondo u zbiegu ul. PCK z ul. Sempołowskiej, godz. 12.30 - Trzy zespoły ratownictwa medycznego, dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji uczestniczyły w udzielaniu pomocy biegaczom 24 Biegu Fiata, którzy zasłabli ze względu na stosunkowo wysoką temperaturę i duży wysiłek na trasie. Co najmniej jednego mężczyznę zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala. Więcej oraz galeria zdjęć: http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/32339/biegacze-zaslabli-na-trasie-foto

#policja #strazpozarna #strazmiejska #
grishko - 29 maja 2016, Bielsko-Biała, rondo u zbiegu ul. PCK z ul. Sempołowskiej, go...

źródło: comment_4PtCJHn1FoeWaToX22HsZBI8IT4uyXzi.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach