• 2
Mirasy dostałem coś takiego. Czy gdy się stawię w siedzibie SM muszą mi pokazać zdjęcia znaku oraz mojego auta, łamiącego przepis w przeciągu ponad 15 minut? (Jest zakaz ruchu ale dopuszczony jest załadunek i rozładunek do 15 minut). Czy na wezwaniu musi być podana godzina "interwencji"? (Brak. Kiedyś już dostałem taki świstek i była podana). Dodam że na tej samej uliczce pod blokiem (max 200m) stało mniej więcej w tym samym czasie
jzivii - Mirasy dostałem coś takiego. Czy gdy się stawię w siedzibie SM muszą mi poka...

źródło: comment_tPXqh8SIBHIeFk7uQlgxpnBE4BgaLBE3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@philip60 takiencyrki dzieja sie od kilku lat, wszedzie te strefy parkowania porobili, a w tym roku hit: nie mozesz zaparkowac pod swoim podworkiem, musisz wykupic od gminy miejsca parkingowre. Jak ktos ma dzialkenzabudowana to i po 10 miejsc dla wczasowiczow musi pokupowac. Ale w zamian juz Ci gmina nie skosi trawy i nie pograbi. Podatki tez podnosza regularnie. Faktem jest to, ze w calej gminie poczynili sporo inwestycji, pobudowali jakis atrakcji,
  • Odpowiedz
#policja #strazmiejska #gorzkiezale #boldupy #poznan Ja pier.. - Ja sie pytam, kiedy przepraszam zajmą się "ograniczaniem" szalonych kierowców na drogach?? Pewnie!! Za rowery się biorą, bo rowerzystę łatwiej jest złapać. Najlepiej to w ogóle zabronić poruszania się rowerem... http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/poznan-maja-ograniczyc-rowerowych-szalencow-w-parkach,10385724/2/
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katyperry92: jak rowerzyści nauczą się przepisów :) nie mówię o jakichś niuansach, ale np. takie zdarzenia drogowe jak czerwone światła czy definicja przejścia dla pieszych by się przydały.
  • Odpowiedz
4 lipca 2016, Bielsko-Biała, ul. Batorego, godz. 14.57 – Kilkadziesiąt osób przeszło obojętnie obok człowieka leżącego przed bramą budynku. Leżącym zainteresowało się tylko dwóch przejeżdżających rowerzystów. Interweniowały patrole Straży Miejskiej i policji oraz pogotowie ratunkowe. – Przechodząc obojętnie obok leżącego człowieka lub jadąc autem bez zatrzymywania się, nie da się jednoznacznie określić, czy taki człowiek jest pijany, czy też nie – wyjaśnił nam ratownik medyczny. Więcej oraz foto: http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/32621/wakacyjna-znieczulica-foto

#policja
grishko - 4 lipca 2016, Bielsko-Biała, ul. Batorego, godz. 14.57 – Kilkadziesiąt osób...

źródło: comment_pBB7UOuRDdIYt4gp6V1wXiOX5OxHp8qB.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jack-lumberjack: Mnie też tak się zdarzyło Jak mnie zaczął wyzywać policjant za wezwanie to się go tylko spytałem czy weźmie na siebie odpowiedzialność za ewentualne roszczenia za nieudzielenie pomocy? Od razu zrobił w tył zwrot i wzięli pijaczka na izbę. Btw. w momencie zgłoszenia nie wiedziałem że ten leżący jest pijany.
  • Odpowiedz
#motomirki, potrzebuje porady z zakresu #prawodrogowe #strazmiejska.

W styczniu postawilem auto w nocy na parkingu w strefie parkowania (Warszawa, Stara Ochota). Po ok. miesiacu firma dostala list (auto sluzbowe) ze strazy miejskiej z prosba o wskazanie sprawcy wykroczenia oraz stawienie sie na posterunku. Myslalem, ze chodzi o to, ze zbyt gleboko wjechalem na chodnik. Okazalo sie, ze tam, gdzie stawalem jest nakaz parkowania rownolegle wzgledem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabulani: Nic nie zdziałasz. Jest znak, jest kara. Możesz jedynie zgłosić pozostałe auta, które widać na zdjęciu albo teraz usilnie zgłaszać pozostałe. Jeśli odmówią przyjazdu to możesz składać na nich zażalenia, bo masz w ręku wyrok skazujący Cię za takie wykroczenie ;)
  • Odpowiedz