Dzisiaj w Bełchatowie na komendzie SM zamontowali alkomat, który jest dostępny dla każdego przez 24h na dobę i nie trzeba łazić i się prosić na policji.
https://www.facebook.com/belchatow/photos/a.106636942733160.10797.103711699692351/1147709718625872/?type=3&theater


























![[NAGRANIE Z MONITORINGU] Kolizja przed pasami](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_Ny2IG6Vj2XMHXITBadZ8BnLSA0frbnfv,w220h142.jpg)

#wroclaw #strazmiejska #heheszki
Dzwoni się po policję, żeby ścigali za popełnianie wykroczenia. Oni już sobie poradzą :P
Albo jak jest się miłym to dzwoni się na 986 i mówi, jaka sytuacja.