@Aperitiff: eeeh, to była giera! wyścigi, platformówka, wspinaczka, lotnia z góry, lotnia z boku, motorówki też chyba? jak ktos to przeszedł wtedy w latach 90 na pegasusie to czołem biję do kolan. Mi się udało dopiero na nestopii gdzie można robić sejwy ;)
  • Odpowiedz
Prosiłbym o polecenie ciekawych gier z trybem kooperacji w które da się grać na lanie. Szukam czegoś ciekawszego niż Fortnite, fajnie jakby to było jakaś gra przygodowa albo akcji z widokiem z pierwszej lub trzeciej postaci.

#gry #staregry #multiplayer #coop #online
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja pamiętam jak przyniosłem do domu RE1 to był sztos. Scena otwierająca a potem te pieski i kruki wylatujące przez szyby z okien. RE4 spoko ale to już nie to co pierwsze trzy części. Codex Veronica było fajne na dreamcast. Ogólnie seria potem, dla mnie się posypała. Po 4 już mało grałem, no może trochę w piateczkę jeszcze na PS3 (chyba PS3) Potem odpuściłem niestety już serię.
  • Odpowiedz
Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wracać.

W latach 2002-2005 powstały najlepsze gry, pamiętam jak nie miałem dobrego komputera i marzyłem o tym by pograć w nowsze gierki a teraz jak mam już dobry komputer to i tak wracam do tych starych gier bo nowe to wycinany syf pod płatne dlc, mało kiedy pojawi się coś wartego uwagi.

#gry #staregry #
L.....y - Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wr...

źródło: a02a6e5f92bc1eabd1d490b2023bf222

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@Lesrley: Do dzisiaj jest grane od czasu do czasu. Jedyna gra, która zbliżyła się zajebistością odwzorowania roboty policji to Ready or Not, ale ona jest jeszcze w Early Accessie.
  • Odpowiedz