Co wy wiecie o jaraniu się GTA. Kleksa w spodniach miałem jak zobaczyłem w TV gdzieś w 97 to cudo omawiane przez śp. Knapika. Matko bosko, można wsiąść w każdego Matchboxa (żeby było śmieszniej modele były robione na podstawie tych autek)! Jakie to było wtedy dobre...

#gta #gta6 #staregry #retrogaming
patrykolos - Co wy wiecie o jaraniu się GTA. Kleksa w spodniach miałem jak zobaczyłem...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hatlest: Theocracy, dobra gierka tylko z tego co pamiętam ta wersja miała bug związany z sejwami, patch był dany na następnej płycie, a w czasach z internetem dla wybranych nie było opcji jak kupno następnego numeru
  • Odpowiedz
Chłop jest milionerem a żyje jak menel i tak wygląda, dom wygląda jak by się zatrzymał w PRL'u w Polsce, ludzie którzy zbierają rzeczy czy tam chomikują często mają coś nie tak z głową, całkowity brak sprzątania też jest następstwem depresji.
Ale podoba mi się jego całkowita odporność na różne komentarze, spokój i równowaga.

Rodzinny stary dom, z rzeczami z dzieciństwa na podwórku, ten film ma wydźwięk takiej starej Ameryki, klimatu jakiś zadupi, małomiasteczkowości
k.....8 - Chłop jest milionerem a żyje jak menel i tak wygląda, dom wygląda jak by si...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karix98: sugerowanie że od dłuższego czasu ten dom nie jest zwykłym studiem nagrań żeby trzymać klimat i właśnie robić z siebie takiego swojskiego nerda na którym zbudował wizerunek
  • Odpowiedz
@RoeBuck: mega klasyk, pamiętam, ze byla tez masa modyfikacji ktore zmienialy bitmapy, sprite'y i dzwieki w grze np na beavis & buttheada itd
  • Odpowiedz
Siemanko!

W zasadzie nie wiem, czy jest dzień czy noc, bo znowu się rozregulowałem po nockach i zamiast spać, siedzę w środku nocy i bawię się w jutuby.

No ale dzięki temu, jest i on, test FC Naruto z Ali Express, który to już teraz możecie sobie obejrzeć :)

(
pszajnowski - Siemanko!

W zasadzie nie wiem, czy jest dzień czy noc, bo znowu się ro...

źródło: fc naruto

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoeBuck: Destruction Derby 2 był kozak. Obok Carmageddon najlepsza samochodówko-rozwałka. Chociaż... była jeszcze jedna, gdzie były min. monster trucki, i walczyło się na arenie. Chyba 2 części tego były, z lat 90. Pamięta ktoś? Dwuczłonowa nazwa chyba
  • Odpowiedz
Od razu mi się Resident Evil Revelations skojarzył z Reisdent Evil 7.
W ogóle pamiętam że ktoś płakał że RE7 to kompletna odskocznia od serii, w którym miejscu niby.
Przeszedłem już 0,1, 2 remake, 3 remake i 7 i a teraz kończę Revelations i do złudzenia to aż widać podobienśtwo.
Statek, wirus, takie same potwory praktycznie, nawet 7 opiera się na rozwiązaniu zagadek jak w 0 i 1, na dodatek 1 kończy
k.....8 - Od razu mi się Resident Evil Revelations skojarzył z Reisdent Evil 7.
W ogó...

źródło: re27

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pluktrux: pamiętam ten początek na schodach z Mia jakie to na mnie wrażenie zrobiło, to było coś czego oczekiwałem latami od grach a nawet o tym nie wiedziałem, jak dobry horror film tylko że to gra
  • Odpowiedz
@karix98 no ja w to grałem za szczyla na premierę tez na ps3 pamietam ze przez pierwsze miesiące serwery były tak r-------e ze nie dało się grać xd
  • Odpowiedz