• 0
@OSH1980: Każdy ma swój gust, mnie urzekło to że - na owe czasy - wydawało mi się że na amidze zrobili realistycznie brzmiący metal. Owszem, teraz brzmi to śmiesznie ale wtedy bardzo mi siadło i ścigało na dwa joye się do tego świetnie
  • Odpowiedz
  • 1
Wbijesz i 40 level, to bandyci dostaną szklane/ebonowe pancerze i b--ń i będzie taka sama orka na ugorze.

Oblivion jest najgorszą częścią TES nie bez przyczyny.


@salad_fingers: już mają szklane/ebonitowe ciuchy po części, także trochę pogram. W-----a mnie ten wampiryzm ale już prawie mam składniki na lek - brakuje.... czosnku XD
  • Odpowiedz
@rbk17: trolujesz? Jak tak to gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie to niestety ta gra to typowa stara bethesda czytaj nikt tego nie balansował a już na pewno nie grał. W przypadku morrowinda to było przynajmniej ciekawie, gdzie tutaj to tragedia, bo level scalling jest tak ekstremalny, że generalnie przeciętny gracz będzie miał coraz gorzej i gorzej. Najlepiej po prostu nie levelować, bo wtedy faktycznie
  • Odpowiedz
@Samara__Morgan: Pamiętam w jakim byłem szoku, że taka giera wjechała jako pełniak na CDA. Na szczęście miałem wtedy bodajże P II 233 i Vood. A sama gra chyba była trudna z tego co pamiętam. Niestety rozgrywkę popsułem sobie wpisując kody i szybko mnie znudziła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 21
@BrotatyChleb: Zeus następny w kolejce. Rok temu ograłem Caesara 3, potem była zasłużona przerwa na inne nostalgiczne starocie. Za młodu to pykałem tylko w demka dołączane do Gamblera, na starość przyszło mi nadrobić zaległości.
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte.
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
Filippa - Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte....

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filippa: wystarczy tylko nie kupować szajsu na premierę to może producenci wezmą was na serio, chociaż wątpię patrząc jak cholota się na to bezmyślnie rzuciła
  • Odpowiedz
biedaku

@ggs-hg: Obyś nigdy nie zaznał w życiu ubóstwa skoro tak dumnie używasz tego określenia. Biedni potrafili przeprowadzić rewolucję i im zawdzięczamy brak niewolniczej pracy u dzieci, a Ty potrafisz jedynie bronić się płaczem w kącie gdy tylko mama nie kupi najnowszej karty graficznej.
  • Odpowiedz
mirasy, misja specjalna
czy ktoś ma w swoim posiadaniu płytę/kolejkcę starych gier/aplikacji flashowych które. w latach 90 krążyły po polsce i każdy je miał/znał w tamtych czasach? do dzisiaj żadna z moich nie przetrwała a byłby to fajny back in time...

#plytacd #gierkiflash #staregry #oldschool #90s #pcmasterrace #staregry

dla https://www.youtube.com/watch?v=fLgRryTFH3k
qwelukasz - mirasy, misja specjalna
czy ktoś ma w swoim posiadaniu płytę/kolejkcę sta...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sznaps82: i pomyśleć, że gra napisana chyba w Amosie z grafiką z Deluxe Paint zrobi takie zamieszanie na krajowym poletku gier w latach 90. :D Dzisiaj to niedomyślenia, że TV pokaże brutalną grę w innym kontekście niż "gry to zło". :D
  • Odpowiedz