Wpis z mikrobloga

Cennik z grami aktualny w maju 2004 roku. Niektóre gry przesadnie dużo kosztowały. Na przykład taki Blitzkrieg tutaj był za 109 zł, a rok później latał w gazetkach po jakieś 7zł. Z drugiej strony, kupić takiego Half Life za 44 zł to jak na tamte lata chyba nawet spoko cena, np. na urodzinowy prezent. :D

#gry #staregry #nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo #00s #lata00
telegazeciarz - Cennik z grami aktualny w maju 2004 roku. Niektóre gry przesadnie duż...

źródło: play05042

Pobierz
  • 19
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To byli czasy. Człowiek miał dużo czasu wolnego + gry wychodziły rzadziej. Można było ukończyć wszystko na spokojnie i jeszcze został czas na zgłębianie tajemnic świata gry. Teraz wciągasz się w jedną, to zaraz wychodzi nowa, która też jest interesująca. Odstawiasz pierwszą, by sprawdzić drugą, to wychodzi trzecia. I już masz 3 zaczęte nieukończone (w sumie same gry z punktu widzenia produkcji też są nieukończone, bo przecież trzeba wysrać kolejną, nie ma
@Qraape Nie powiedziałbym że gry wtedy wychodziły rzadziej. Wręcz przeciwnie, takie GTA począwszy od trójki do czwórki wychodziło mniej więcej co 2 lata. Mógłbym ci tu sypać dziesiątkami tytułów które były hitami w tamtych latach i w które grał każdy, czego nie zrobię z dzisiejszymi grami. Dodatkowo to przecież gry napędzały postęp w sprzęcie w pierwszej dekadzie, każda gra wnosiła coś nowego i po 2 latach komp do wymiany. Teraz kupujesz porządnego
ceny niby spoko ale wtedy minimalna to było jakieś 800 zł brutto z hakiem :D


@spajdermen: w 2004 roku zacząłem swoją karierę. Miałem minimalną krajową czyli 1000zł brutto. 700 zł do ręki.
Patrząc na tamte lata i szaleństwo SDI/Neostrady z KaZaa, eMule, DC+, Torrenty i DarkWarez.... no nie kupowało się wtedy oryginałów. Z moich znajomych bardzo rzadko kto kupował oryginały.

Miałem 700zł i musiałem za to opłacić interet SDI, prąd, czynsz,