Jakiś czas temu skończyłem projekt #motorolainternational1000 tylko ze względu na brak czasu nie było wpisu. Teraz wystawiłem go na sprzedaż. Generalnie:
1. Telefon jest sprawny i bez simlocka
2. Ma nową baterie
3. Ma kabel do zapalniczki samochodowej
4. Nie za bardzo jest jak go ładować ( akumulator kwasowo ołowiowy) przydałby się jakiś prostownik lub zasilacz od cb który ma koło 13-14 v. Ja sam ładowałem z samochodu ( idzie naładować ale tylko na
1. Telefon jest sprawny i bez simlocka
2. Ma nową baterie
3. Ma kabel do zapalniczki samochodowej
4. Nie za bardzo jest jak go ładować ( akumulator kwasowo ołowiowy) przydałby się jakiś prostownik lub zasilacz od cb który ma koło 13-14 v. Ja sam ładowałem z samochodu ( idzie naładować ale tylko na























#iptv #sprzedam