Jakiś czas temu skończyłem projekt #motorolainternational1000 tylko ze względu na brak czasu nie było wpisu. Teraz wystawiłem go na sprzedaż. Generalnie:
1. Telefon jest sprawny i bez simlocka
2. Ma nową baterie
3. Ma kabel do zapalniczki samochodowej
4. Nie za bardzo jest jak go ładować ( akumulator kwasowo ołowiowy) przydałby się jakiś prostownik lub zasilacz od cb który ma koło 13-14 v. Ja sam ładowałem z samochodu ( idzie naładować ale tylko na
kepak - Jakiś czas temu skończyłem projekt #motorolainternational1000 tylko ze względ...

źródło: comment_Zij5xcf0kDOk8Cy2Mc75ukzRsAt1TTMP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z #poznan chętny na zakup #ps4?

Czarna slimka, 1TB, 2 ori pady w dobrym stanie, papiery, pudło, okablowanie, cały komplet. Mam też trochę gierek, jakby ktoś chciał listę to podrzucę :) Oczywiście można przetestować przed zakupem jak coś :D Dla mirasków będzie jakaś lepsza cena, jak nie pójdzie to leci na #olx :P

#sprzedam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania komplet felg AC Schnitzer typ 2 J17 H2 ET 15 5x120 z letnim oponami Continental (245/45 R17). Felgi proste, nie spawane. Opony spokojnie na 2 sezony. Stan oceniam na dobry. Cena : 1400 PLN do negocjacji. Chętnie wyślę tylko jak mi ktoś poleci kuriera czy kogoś tam opłacalnego bo nigdy nie wysłałem takich gabarytów.
#sprzedam #januszebiznesu #bmw #handlarzmiroslaw #auto
P.....y - Mam do sprzedania komplet felg AC Schnitzer typ 2 J17 H2 ET 15 5x120 z letn...

źródło: comment_GagK4A8TZYYZivWw8oZNfXPh3FCisRVh.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-rip-curl-bez-dpf-i-dwumasy-doswietlanie-zakretow-ID6BFVUO.html#7512b84060

Dzień dobry!

Mam na imię Renault Clio III i chciałam się w dniu dzisiejszym przedstawić szerszej publiczności. Urodziłam się we Francji w 2008 roku i tam też poznałam mojego pierwszego właściciela. Jeździliśmy razem na wycieczki po całej Francji, tak to tam gdzie ludzie jedzą ślimaki :) Pan Pierre bardzo o mnie dbał i razem jeździliśmy do rodzinnego serwisu Renault, gdzie Panowie mechanicy traktowali mnie z należytą starannościa i wymieniali wszystko zgodnie z zaleceniami
PiczaBociana - https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-rip-curl-bez-dpf-i-dwumasy-...

źródło: comment_TxuqBZieLn4ZD0vV47HPWQ9qfGpJBWIR.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam
Mirki, ogarniam mieszkanie po dziadkach i różne rzeczy znajduje. Niektóre sprzedaje.
Np całkiem fajne nowe fotele za ułamek ceny czy zestaw mebli vintage (również za ułamek ceny)
Trafiła się też lalka... Upiorny klałn ().
Wszystko jest w #kielce, ale jutro w Śląskie okolice ( #katowice niedaleko) je przewożę, więc mogę
panzielony - #Sprzedam
Mirki, ogarniam mieszkanie po dziadkach i różne rzeczy znajdu...

źródło: comment_zmGUXPaxLqeqR1qwrOgA8NsEDEHacE6W.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panzielony: Mireczku, wszystkie koce i pościel (byle nie z pierza) można oddać do schroniska. W Zabrzu funkcjonuje Dom Brata Alberta - oni przyjmują wszystkie ubrania i jakieś materiały domowe, ewentualnie Caritas w wyznaczonych miejscach :)
  • Odpowiedz
Mam sporo ilość ksiązek dosyć starych z lat 70/80/90 i z początku 2000 nawet i starsze się znajdą oraz płyty winylowe z lat 60/70, a do tego stary gramofon też z lat 60/70 i zastanawiam się czy jest jakaś szansa, że ktoś to kupi, bo tylko leży i się kurzy, a tak to coś tam by kaski wpadło o ile te winyle i gramafon to myśle, że moze by poszły tak do
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam bilet do kina na dowolny seans 2D z loteri InPostLove za 10zł, nie mam cinema city w poblizu a po co ma się marnować. Ważny do grudnia 2019r. :) #inpost #kino #sprzedam

Może być paypal, odbiór osobisty okolice Tychów, przelew bankowy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś z tutaj obecny z #warszawa chciałby kupić bujaczko lezaczke Lionelo Henny . Po rozłożeniu zajmuje jednak wiecej miejsca niz myśleliśmy - jeszcze nieuzywany, bo dzieciak dopiero urodzi sie w marcu. 470zl- tyle ile za niego dalem+ mogę podrzucić do 10km od centrum.


#sprzedam #dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
k4rolex - Może ktoś z tutaj obecny z #Warszawa chciałby kupić bujaczko lezaczke Lione...

źródło: comment_U7xInpWSl07EspfrVvpCmhMFL6NSwVKN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k4rolex: nie, generalnie bawią mnie ludzie, którzy wystawiają towar za cenę "tyle dałem" i myślą, że ktoś będzie wolał kupić od nich niż taniej w sklepie więc subtelnie pokazuję, że możesz mieć problem ze sprzedażą za zaproponowaną cenę, skoro rynek ma taniej i to bez problemu z gwarancją.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki z #poznan #xiaomi #sprzedam
Mam do sprzedania telefon Xiaomi Redmi 4x, wersja 3gb ram i 32 gb rom. Telefon z naklejonym szkiełkiem, etui i folią ochronną na plecki. Używany około 1,5 roku, bateria przy mocniejszym użytkowaniu na dzień starczy, przy oszczędnym dwa dni spokojnie wystarczy.
Sprzedaję go, ponieważ kupiłem sobie nowy telefon.
Cena 220 zł do lekkiej negocjacji, jeżeli ktoś chce się ugadać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Areooo51: Działa to tak, że wpisując kod na amdrewards dostaję do wyboru 2 gry, które później z osobna mogę aktywować. Sprzedając pakiet, kupujący ma gry na koncie amd i aktywuje je sobie kiedy chce i robi z tym kontem co chce. Natomiast pojedynczo jest to trochę bardziej skomplikowane. Jeżeli chodzi o The Division, to pewnie okaże się w momencie premiery czy to będzie czysty klucz Uplay, czy jakiś link aktywacyjny.
  • Odpowiedz