Dostałem nową zabawkę więc chce sprzedać poprzednią.
Hubsan H501SS advanced + 2 dodatkowe baterie (jedna oryginalna druga z alli.) . Cena 750zł
Jak coś to pisać :)
#sprzedam #drony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Sprzedam ładowarkę BlitzWolf BW-S4. Nówka sztuka. 60 ziko. Odbiór osobisty w Lublinie ewentualnie doliczyć najtańszy paczkomat.

#blitzwolf #sprzedam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki ze Śląsk, rok temu na 30 dostałem pakiet Adult Pro na 4 loty do Silesia FlySpot. Pakiet wart 489 zł.
Niestety zapomniałem sobie o nim i nie zrealizowałem go. Można go przedłużyć na 30 dni za 150 zł. Odsprzedam za 150. Czyli i tak ktoś będzie prawie 200 zł do przodu.
Ja, z racji wyjazdu nie dam rady tego zrobić.

https://sklep.flyspot.com/sklep/vouchery/adult-pro-pakiet-4-lotow-dla-osoby-doroslej/

#flyspot #katowice #slask #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do sprzedania parę gierek, może kogoś zainteresuje któryś z tytułów. Jakby co podzieliłem sprzedaż na 3 sekcje. 1 sekcja to gry które normalnie można zainstalować i grać, które są w pełni sprawne etc. - cena od sztuki 10 zł chyba że ktoś weźmie wszystkie naraz to będzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 sekcja to gry które
d.....a - Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do sprzedania parę gierek, może kogoś zaintere...

źródło: comment_VujUg4THR4tNcSg31j8XPUDz1pOOKK7f.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- 500 zł przy zamówieniu przez aplikacje(mkz 1500zł). Sprzedam za 400 zł, bądź 420 zł przez allegro. #cebuladeals bo 100 zł za free.


@AveNergal:

80/100 zeta znizki przy zakupie za 1,5k?!?!?! Toz to lepiej poszukac innego sklepu, z duzym prawdopodobienstwem po prostu od razu zaplaci sie mniej...
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolecStolec:

KURDE KTO MI WYTLUMACZY CZEMU W KAZDEJ PIOSENCE CHCECIE PALIC BEBILON ? PRZECIEZ TEGO SIE NIE DA PALIC HEHE MUSI OSTRO DUSIC XD PALIC TAKI PROSZEK HEHEH I SPIEWO ZE TO ILUZJA JAKIE TYPY SIE NACPAJO POTEM MOWIA GLUPOTY JAKA ILUZJA PRZECIEZ JEST TAKIE COS W KAZDYM SKLEPIE JA JEBE

#reggae
  • Odpowiedz
#granturismo
#simracing #ps4 #sprzedam

Sprzedam kierownicę Thrustmaster t150 pro

Kierownica zakupiona 2 tygodnie temu na oleole. Zabawa jest przednia, ale bardzo wciągająca. Funkcja Force feedback to coś pięknego, lecz ja niestety nie mam na to tyle czasu. Dałem za nią na oleole 890 zł. Nie ma żadnych śladów użytkowania. Kierownica działa na PC, PS3, PS4.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leniek: cześć. Jednak ją sobie zostawię, bo dowiedziałem się, że niedługo na konsolę ma wyjść Truck driver, czy Bus Simulator 2018. Takie symulatory na spokojnie akurat dobre do kierownicy i piwka. Bo jednak sam sim Racing to nie dla mnie..
  • Odpowiedz