Ktoś chętny na zakup używanego i5-7600k? Być może (!) ma uszkodzoną zintegrowaną grafikę (u mnie były artefakty po podłączeniu monitora pod płytę główną), ale poza tym działa bezproblemowo, czyli po podłączeniu monitorów pod GPU – ŻADNYCH PROBLEMÓW. Uczciwie przyznam, że nie kręcił się zbyt wysoko, na 1,3V osiągał bodajże 4,7 GHz przy temperaturach 80-82 stopnie pod pełnym obciążeniem na Fera 3 v2.
Cena: 500 zł z wysyłką (możliwość wystawienia na allegro z
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam laptopa Lenovo Y510p. 100% sprawny.
Ekran: FullHD 1920x1080p
CPU: Intel Core i7-4700MQ 2.4GHz
RAM: 16GB
GPU: NVIDIA GeForce GT 755M
Dyski: SSD 250GB (m2 2242) + SSHD 1000GB
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach


Sprzedam komputer stacjonarny o parametrach:
- Procesor Intel Core i5-650 3.2Ghz 2 rdzenie 4 wątki
- Płyta Główna ASUS P7P55-M
- Grafika NVIDIA GTX 650 1GB
- Dysk WD 640 GB 16MB cache
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam na sprzedaż w okazyjnej cenie kody na wysyłkę paczkomatem, gabaryt A. Liczba kodów ok. 70,ważne do końca marca. Może przyda się jakiemuś handlującemu Mirkowi/ Mirabelce.
Zapraszam. Cena 5 zł za kod.
#inpost #paczkomaty #sprzedam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mogę prosić o wycenę tego sprzętu?
Płyta główna MSI B75A-G43
Procesor i5-3550 chłodzenie Spartan 3
Ram 16GB DD3 1600Mhz
Grafika Palit Geforce 1070 8GB
Dyski 500 Seagate Barracuda, 1000 WD blue, SSD Crucial BX100 250 GB
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć!

Dzisiaj bardzo fajna cena na procesor AMD Ryzen 7 1700 w wersji pudełkowej. Produkt, którego nie trzeba przedstawiać, 8 jajek i 16 wątków o wydajności w grach zbliżonej do Ryzena 2600, jednak lepszy w zadaniach wielowątkowych.

Wystawiamy paragon/fakturę vat, możliwość wystawienia na Allegro (+30zł prowizji, Allegro Smart darmowa dostawa)

Możliwy
zielony041 - Cześć!

Dzisiaj bardzo fajna cena na procesor AMD Ryzen 7 1700 w wersj...

źródło: comment_L5GSlQNBb3tzIPsKiEaMXP8I3UcJECPT.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwonił do mnie klient w sprawie kupna auta z tym, że chce je wywieźć do Afryki. Pytanie mam czy z tego tytułu będę mieć jakieś problemy czy to jakiś przekręt na vacie czy nie martwić się tym i sprzedać tak jak jest? #motoryzacja @mfind #kiciochpyta #samochody #sprzedam
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reett:
jeśli masz starą Toyotę to jest to prawda. Jeśli sprzedajesz prywatnie, to żaden VAT Cię nie interesuje. Sprzedajesz, wyrejestrowujesz w Urzędzie, zgłaszasz w ubezpieczalni. Jak na firmę to nie wiem, teoretycznie nie interesuje Cię dalej co z autem. Sprzedajesz na f-rę VAT, Vat odprowadzasz i tyle.

Ale jeśli klient chce abyś wysłał auto poprzez jakiegoś "sprawdzonego pośrednika który przeleje Ci pieniądze jak wyślesz auto" (coś na zasadzie akredytywy) -
  • Odpowiedz
@reett normalne, mnóstwo aut idzie do Afryki lubią stare Toyoty, Mercedesy najlepiej z klima i automat. Kumpel tak sprzedał toyote Camry. A wyczyscili rynek z Toyoty carina e itp.
  • Odpowiedz