Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś chętny na zakup używanego i5-7600k? Być może (!) ma uszkodzoną zintegrowaną grafikę (u mnie były artefakty po podłączeniu monitora pod płytę główną), ale poza tym działa bezproblemowo, czyli po podłączeniu monitorów pod GPU – ŻADNYCH PROBLEMÓW. Uczciwie przyznam, że nie kręcił się zbyt wysoko, na 1,3V osiągał bodajże 4,7 GHz przy temperaturach 80-82 stopnie pod pełnym obciążeniem na Fera 3 v2.
Cena: 500 zł z wysyłką (możliwość wystawienia na allegro z
Cena: 500 zł z wysyłką (możliwość wystawienia na allegro z
@Drmscp: pewnie to, że r---------o procka za 5 stówek chcesz spuścić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Sprzedam kod 50zł paysafecard za przelew,sprzedam za 40zł
Mogę wystawić na allegro jak ktoś nie ufa
#paysafecard #sprzedam
Mogę wystawić na allegro jak ktoś nie ufa
#paysafecard #sprzedam
- 3
Sprzedam laptopa Lenovo Y510p. 100% sprawny.
Ekran: FullHD 1920x1080p
CPU: Intel Core i7-4700MQ 2.4GHz
RAM: 16GB
GPU: NVIDIA GeForce GT 755M
Dyski: SSD 250GB (m2 2242) + SSHD 1000GB
Ekran: FullHD 1920x1080p
CPU: Intel Core i7-4700MQ 2.4GHz
RAM: 16GB
GPU: NVIDIA GeForce GT 755M
Dyski: SSD 250GB (m2 2242) + SSHD 1000GB
Sprzedam komputer stacjonarny o parametrach:
- Procesor Intel Core i5-650 3.2Ghz 2 rdzenie 4 wątki
- Płyta Główna ASUS P7P55-M
- Grafika NVIDIA GTX 650 1GB
- Dysk WD 640 GB 16MB cache
#sprzedam tylko #krakow i #pcmasterrace dla zasięgu
Ktoś byłby chętny na taką kostkę jak na zdjęciu za 300zł (16gb, 2800, adata z ledem).
Używana przez ok rok, wyleciał z powodu upów w kompie.
Na terenie Krakowa i bliskich okolic mogę podrzucić do testów.
Ktoś byłby chętny na taką kostkę jak na zdjęciu za 300zł (16gb, 2800, adata z ledem).
Używana przez ok rok, wyleciał z powodu upów w kompie.
Na terenie Krakowa i bliskich okolic mogę podrzucić do testów.
źródło: comment_AkOMF6DPHkM8j4dASoEihQQmXcp7Qx3o.jpg
PobierzByłby ktoś zainteresowany kupnem czegoś z takich rzeczy ? Oddam w dobrej cenie, bo wyjeżdzam za granicę w kolejnym tygodniu. G3900 2x4GB DDR4 i GA-H110-D3A LGA1151 mam jeszcze jakieś obudowy do iphone i inne duperele #sprzedam #pcmasterrace #koszalin
źródło: comment_E22wqBGYzKytBNnJCAQWdtwRoWmVehvp.jpg
Pobierz- 9
@korporacion: no to cofnij się w czasie i sprzedaj buahahaha
- 9
@korporacion: o ja p------e epic to teraz taka potęga że stim się przy nim chowa i najpozniej do konca kwartału zbankrutuje
Hej, mam na sprzedaż w okazyjnej cenie kody na wysyłkę paczkomatem, gabaryt A. Liczba kodów ok. 70,ważne do końca marca. Może przyda się jakiemuś handlującemu Mirkowi/ Mirabelce.
Zapraszam. Cena 5 zł za kod.
#inpost #paczkomaty #sprzedam
Zapraszam. Cena 5 zł za kod.
#inpost #paczkomaty #sprzedam
Mogę prosić o wycenę tego sprzętu?
Płyta główna MSI B75A-G43
Procesor i5-3550 chłodzenie Spartan 3
Ram 16GB DD3 1600Mhz
Grafika Palit Geforce 1070 8GB
Dyski 500 Seagate Barracuda, 1000 WD blue, SSD Crucial BX100 250 GB
Płyta główna MSI B75A-G43
Procesor i5-3550 chłodzenie Spartan 3
Ram 16GB DD3 1600Mhz
Grafika Palit Geforce 1070 8GB
Dyski 500 Seagate Barracuda, 1000 WD blue, SSD Crucial BX100 250 GB
- 3
@Uprzedzenie: 2k
- 1
@Gacrux: no samą grafikę myślę że za 1000 bym sprzedał
#wroclaw #studbaza #sprzedam
Nie potrzebuje ktoś drukarki? Mam laserowa, można ją nabijac proszkiem i podmienić czipy. Lekko uszkodzony dolny podajnik ale to tylko kwestia dobrego ustawienia i nie manewrowania drukarka.
https://www.epson.pl/insights/article/drukarka-epson-aculaser-m1200
Takie ustrojstwo. Nie używam tego już z dwa lata i stoi więc mogę puścić za 50zl
Nie potrzebuje ktoś drukarki? Mam laserowa, można ją nabijac proszkiem i podmienić czipy. Lekko uszkodzony dolny podajnik ale to tylko kwestia dobrego ustawienia i nie manewrowania drukarka.
https://www.epson.pl/insights/article/drukarka-epson-aculaser-m1200
Takie ustrojstwo. Nie używam tego już z dwa lata i stoi więc mogę puścić za 50zl
Czy są tu miłośnicy sprzętu vintage? Jeżeli tak to bardzo mocno polecam, brzmienie lat 80 ( choć sam tuner 1979). Jakość o jakiej dzisiaj można tylko marzyć https://www.olx.pl/oferta/klasyczny-tuner-radiowy-hitachi-ft-4000-CID99-IDyqi86.html#72ab8c47a0 #audio #vintage #hitachi #sprzedam
źródło: comment_0ZOOAkeqxCjV53HgQXxwydxBhUlTx8n1.jpg
Pobierz- 0
@blabusna666: Jeszcze spa musi przejść bo potencjometry są niedopuszczalne.
- 0
@blabusna666: no ja mam 1020 tylko cr , zresztą widać na dole pod sony. 720 miałem i to namiastka 1020, dobrze to grało.
@krzysiekwfd: Ile?
- 0
@w_t_d 45zl
Cześć!
Dzisiaj bardzo fajna cena na procesor AMD Ryzen 7 1700 w wersji pudełkowej. Produkt, którego nie trzeba przedstawiać, 8 jajek i 16 wątków o wydajności w grach zbliżonej do Ryzena 2600, jednak lepszy w zadaniach wielowątkowych.
Wystawiamy paragon/fakturę vat, możliwość wystawienia na Allegro (+30zł prowizji, Allegro Smart darmowa dostawa)
Możliwy
Dzisiaj bardzo fajna cena na procesor AMD Ryzen 7 1700 w wersji pudełkowej. Produkt, którego nie trzeba przedstawiać, 8 jajek i 16 wątków o wydajności w grach zbliżonej do Ryzena 2600, jednak lepszy w zadaniach wielowątkowych.
Wystawiamy paragon/fakturę vat, możliwość wystawienia na Allegro (+30zł prowizji, Allegro Smart darmowa dostawa)
Możliwy
źródło: comment_L5GSlQNBb3tzIPsKiEaMXP8I3UcJECPT.jpg
Pobierz@zielony041: tylko że ja nawet nie zarabiam xD
@zielony041: to niestety nie skorzystam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale może kiedyś
i niezła cena
jak patrzę na xkomie to chodzi po 1k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale może kiedyś
i niezła cena
jak patrzę na xkomie to chodzi po 1k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Dzwonił do mnie klient w sprawie kupna auta z tym, że chce je wywieźć do Afryki. Pytanie mam czy z tego tytułu będę mieć jakieś problemy czy to jakiś przekręt na vacie czy nie martwić się tym i sprzedać tak jak jest? #motoryzacja @mfind #kiciochpyta #samochody #sprzedam
- 5
@reett:
jeśli masz starą Toyotę to jest to prawda. Jeśli sprzedajesz prywatnie, to żaden VAT Cię nie interesuje. Sprzedajesz, wyrejestrowujesz w Urzędzie, zgłaszasz w ubezpieczalni. Jak na firmę to nie wiem, teoretycznie nie interesuje Cię dalej co z autem. Sprzedajesz na f-rę VAT, Vat odprowadzasz i tyle.
Ale jeśli klient chce abyś wysłał auto poprzez jakiegoś "sprawdzonego pośrednika który przeleje Ci pieniądze jak wyślesz auto" (coś na zasadzie akredytywy) -
jeśli masz starą Toyotę to jest to prawda. Jeśli sprzedajesz prywatnie, to żaden VAT Cię nie interesuje. Sprzedajesz, wyrejestrowujesz w Urzędzie, zgłaszasz w ubezpieczalni. Jak na firmę to nie wiem, teoretycznie nie interesuje Cię dalej co z autem. Sprzedajesz na f-rę VAT, Vat odprowadzasz i tyle.
Ale jeśli klient chce abyś wysłał auto poprzez jakiegoś "sprawdzonego pośrednika który przeleje Ci pieniądze jak wyślesz auto" (coś na zasadzie akredytywy) -
@reett normalne, mnóstwo aut idzie do Afryki lubią stare Toyoty, Mercedesy najlepiej z klima i automat. Kumpel tak sprzedał toyote Camry. A wyczyscili rynek z Toyoty carina e itp.




























#sprzedam #anthem #pcmasterrace
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu