#sprzedam dwa stelaże do #simracing. Oba nowe, złożone jedynie do zdjęcia. Odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po przedpłacie. Sprzedaż na fakturę VAT.

Ceny: 1150 i 1190zł za konstrukcję z fotelem.

https://www.olx.pl/oferta/stelaz-pod-kierownice-playseat-fanatec-thrustmaster-simracing-CID99-IDyI4OT.html
kamienwbucie - #sprzedam dwa stelaże do #simracing. Oba nowe, złożone jedynie do zdję...

źródło: comment_TfCZ6DM3cTaZtjKDUlnL4vgXa6tMux2a.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vCertus: kupiłem nowe, qc25 tez miałem od nowości i bardzo je lubiłem i po prawie 5 latach intensywnego użytkowania wymieniłem tylko mufki a tak wyglądały jak nowki. Wiesz na rynku tez jest sporo podróbek z Chin dlatego uważaj.
  • Odpowiedz
Hej mireczki, mam na sprzedaż taką oto ' bestyjke '

- Intel Core I7-7700k + cooler be quiet
- Geforce GTX 1070
- 16GB Ram DDR4 2400 mhz
- Dysk SSD 240GB + 1TB HDD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach