#retrogaming #pc #gry #sprzedam
Mam VooDoo2 na AGP - ile za to mogę dostać? Ktoś chętny?
W sobotę mogę prawdziwe fotki wrzucić.
Mam VooDoo2 na AGP - ile za to mogę dostać? Ktoś chętny?
W sobotę mogę prawdziwe fotki wrzucić.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_530kzPdPVOWZuBfS0GIGO6aX0J5xetXe.jpg
Pobierz
źródło: comment_8Y18IfvtYt7MwG9BvbJPKnxw47sWnQZx.jpg
Pobierz
źródło: comment_JGAgSjwKdpRd9rq8cAIZEXjN1pp6rno4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_pzJeon6aQP6sSb27rMBQ5s4hGG2ralwt.jpg
Pobierz
źródło: comment_gLCSfwwCPoIO1zNgJDoYFBppjkRaw4QW.jpg
Pobierz
źródło: comment_VkW6MLCgpRGUhh0zEGsSccKyV8UAwr0E.jpg
Pobierz
źródło: comment_L7hnFGJN2NgORIrI6Aa6yxLVveShQyRj.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ceny: 1150 i 1190zł za konstrukcję z fotelem.
https://www.olx.pl/oferta/stelaz-pod-kierownice-playseat-fanatec-thrustmaster-simracing-CID99-IDyI4OT.html
źródło: comment_TfCZ6DM3cTaZtjKDUlnL4vgXa6tMux2a.jpg
PobierzDrugi stelaż (z jednym ramieniem idącym do kierownicy nadal jest dostępny).