@Zakakaikane: Resident Evil miał premierę 25 stycznia i tego dnia odblokował mi sie dostęp aktywacji tej gry na steam. Nie dostalem zadnego kodu, na stronie amd rewards pojawił się przycisk sign it with through Steam po czym w nowym oknie musiałem zalogować się na swoje konto steam. Sam piszesz dyrdymały
  • Odpowiedz
Może jakiś mirek chce kupic buty? Jestem debilem i kupiłem za małe a metki już oderwałem, myślałem, ze moze sie rozciągną, ale ubrałem je 3 max 4 razy i klops. Kupione w grudniu.
Rozmiar 42.5, ale jak z reguły nosicie taki rozmiar to raczej tez będą na was za małe xD


Odbiór osobisty jakoś w okolicach Krakowa, zdjecia mogę jutro podeslac. W ogóle nie są zniszczone, jak nowe.

https://m.reebok.pl/ex-o-fit-hi/3478.html
miiihau - Może jakiś mirek chce kupic buty? Jestem debilem i kupiłem za małe a metki ...

źródło: comment_HxMGR3zLZkrWTPbxHM8ZmuDqCLKeBL02.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fifa19 #fut #gry #ps4 #playstation #sprzedam
Sprzedam grę (wersja cyfrowa) + konto FIFA19 - 2.000.000 coins na koncie plus karty niewymienne o wartości 2.5 mln coins. (Lista dla zainteresowanych na priv, m.in Prime Raul, Baby Blanc, Ibrahimovic 91 itd.)
Oprócz FIFY ponad 20 gier o wartości ponad 2000zł.
Dostęp do PS Plus przez ponad 6 miesięcy.
Wystawione na allegro -
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oprócz FIFY ponad 20 gier o wartości ponad 2000zł.

@cegieem: na fifie się nie znam, ale co gier to miałyby taką wartość najwyżej w formie kodów albo pudełek, a nie przypisane już do konta, Janusz xD
  • Odpowiedz
@Joii: wiadome ;) Ale jak inaczej niby opisać wartość takiego konta? Samo konto FIFY warte conajmniej 400zł, pół roku PSN to kolejna stówa.
  • Odpowiedz
Mam kilka starych gier do odsprzedania, wstawiałem już ten post w grudniu ale przez brak czasu zapomniałem całkowicie o tych grach a pamiętam że kilka osób było zainteresowanych :P

Może dzisiaj wykopie więcej takich gier to będę tutaj wstawiał zdjęcia.

Jedne gry są w bardzo dobrym stanie a inne w średnim, jak ktoś czymś będzie zainteresowany to dokładnie opiszę jak dany tytuł wygląda.

No
SiemkaKtoPeeL - Mam kilka starych gier do odsprzedania, wstawiałem już ten post w gru...

źródło: comment_7OOmhfodKKMfSPwhKdb0cGrR2oNH87Qo.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL dark messiah.... gra tak dobra ze skonczylem ja ponad 10 razy na rozne sposoby a nie bylo zadnej kontynuacji :( po tej grze czuje straszna pustke a nastepna czesc bym chcial tak samo jak half life 3
  • Odpowiedz
Sprzedam 2 bilety na jutrzejszy (24.02) koncert Laibach we Wrocławiu (miejsca stojące). Nie mogę się tam pojawić z powodu choroby, więc szkoda, by przepadły. Zapłaciłem za nie 176,40 zł, a odstąpię za 100 zł.

#sprzedam #laibach #wroclaw #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę ktoś zakupić fajne 5 drzwiowe auto kompaktowe? 3k dla Mirków i Mirabelkek( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chavrolet Kalos 2005r 210k przejechane przegląd niedawno przeszedł. W środku bardzo zadbany na zewnątrz stan dobry. Otarcia i takie tam ale nic szczególnego. po lekkim gradobiciu. Auta chodzą po 6 7k ale chcę sprzedać szybko. Więcej info
Phillippus - Chcę ktoś zakupić fajne 5 drzwiowe auto kompaktowe? 3k dla Mirków i Mira...

źródło: comment_FEUMCJXUnnsXhhhzaBpt32OEIv8QZ9nh.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Uszanowanie. Mam do opchnięcia Forda Mondeo MK3 z 2001 roku. Po polskich stepach jeździ od roku 2008, bo wtedy zostało przytargane ze słonecznej Italii. Transakcja wyglądała następująco, pan Marco otworzył furtkę do chałupy, powiedział Buongiorno, wykasował sześć i pół gnoja ojro, powiedział Arrivederci i trzasnął drzwiami. Podobno po sprzedaży przestał przyjmować pożywienie, ze szczególnym naciskiem na wyroby mączne. Na pamiątkę zostawił sobie alufelgi, które zawiesił w salonie. Ponieważ auto na felgach stalowych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedawał ktoś może gry z pakietu AMD pojedynczo (RE2, DMC5, TD2)?
Bo chciałbym opchnąć RE2 za jakieś 60 zł, tylko pytanie jak?

#amd #sprzedam #pytanie #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie szuka ktoś starszego samochodu, np. na dojazdy do pracy czy wożenie przysłowiowych ziemniaków? Vectra 2000 r. pewnie bita i pewnie kręcona, jak to używane auta, zardzewiałe tylne błotniki, no normalne stare auto. Kupiona w 2015 roku, od tamtej pory bez większych problemów. Przegląd do kwietnia. Nie wiem... 2,5k?

#bialystok #samochody #sprzedam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki.

Sprzedam nowy (nieużywany) monitor Philips 246V5LHAB/00.
Cena: 400 zł.

Ktoś chętny?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach