Wpis z mikrobloga

Jakis mirek chetny za zakup nowego zakupionego w USA i sprowadzonego do Polski ThinkPada Carbon X1 gen6? Wersja z i7 i 16GB RAM, w sam raz dla #programista15k.

Laptop jest nowy i nigdy nie byl uzywany po prostu bylem w Stanach i nakupowalem sporo elektroniki, w tym tego ThinkPada, jak nie sprzedam za jakas w miare spoko cene to zostawie go dla siebie.

Taguje #programowanie bo to sprzet idealny dla programistow wiec moze akurat ktos sie pokusi.

#sprzedam #komputery #laptopy
  • 10
  • Odpowiedz
@Czesiowcy: Dysk 256GB SSD, co do ceny to na pewno sporo mniej niz w Polsce w jakich komputronikach, chodza po okolo 9k wiec na pewno duzo mniej, jestem otwarty na propozycje i negocjacje.

@MaciejPN: Co do specki to wrzucam ponizej, te carbony sa lutowane wiec RAMu juz sie niestety nie dolozy.

Configuration Details

● Intel® Core™ i7-8550U (1.80GHz, up to 4.0GHz with Turbo Boost, 8MB Cache)

● Windows 10 Home
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Zaplacilem za niego 5k wiec cena ponizej tej kwoty lub pare stowek wiecej odpada calkowicie. Dla 500zl zarobku nie chce go sprzedawac, wole go zostawic dla siebie.

@WykopowyInformatyk: Ekspertem nie jestem, a to co kupilem to bardziej dla siebie albo dlatego ze byly jakies promocje. Wydaje mi soe, ze produkty z jablkiem maja wziecie w PL a w USA sa tańsze ale nie sugeruj sie mna bo to byla
  • Odpowiedz
@Burkhard: nie nabierzesz za to kasy. Kolega w tamtym roku wygral takiego w konkursie. Sprzedal chyba za 5, bo ciezko z kupcem.

Kupujac za 9 w sklepie na fakture, minut podatek, minus dochodowy wychodzi 6k. Do tego z PL z gwarancja.

Tak tylko pisze, nie mam zamiaru kupowac
  • Odpowiedz