podawali mi kroplówkę.
zanim cos zaczna robic trzeba podpisac oswiadczenie ze sie nie ma #koronawirus
niby skad mam wiedziec czy mam czy nie skoro nie bylem na to badany.
pozniej jakies pozwolenie na leczenie.
bez maseczki na twarzy nie wejdziesz. dali mi za free bo nie mialem.


























W warunkach domowych nic nie widać i nie da się z tym nic zrobić.
Mieszkam niedaleko #krakow
Rozumiem, że pozostaje tylko zgłosić się na #sor w Szpitalu Żeromskiego? Jakieś dwa lata temu miałem to samo. #okulista żaden nie chciał przyjąć z tego co pamiętam. Odsyłali na SOR
Co robić teraz? Jak wygląda ogólnie
Komentarz usunięty przez autora
Wziąłem dziewczynę i pojechaliśmy razem do tego Szpitala Żeromskiego w Krakowie.
W połowie drogi poczułem ulgę w oku. Jakby coś tam było i nagle wypadło spod powieki.
A czułem, że naprawdę jakiś opiłek metalu czy coś jest tam wbite, że nawet nie widać.
Póki co wszystko jest w porządku.