Witam serdecznie.
Szybkie pytanie odnośnie importu maszyny wirtualnej. Postawiłem na szybko Hyper-V, aby móc odtworzyć w 1:1 środowisko serwera. Przeniosłem potrzebny obraz wirtualki z rozszerzeniem vhdx i skopiowałem na pcta. Podczas importu sra błędem (zdjęcie przypięte). Pytanie jak mogę ją postawić i odpalić? Mam parę check pointów, które muszę przejrzeć, a nie mogę tego cholerstwa odpalić. Montowanie dysku nie jest mi potrzebne, aby zawartość przeglądać - robiłem już to.
#wirtualizacja
spayker - Witam serdecznie. 
Szybkie pytanie odnośnie importu maszyny wirtualnej. Po...

źródło: comment_vK6KdA74ZMjKIQNXlQfsDmNWH4GANEY1.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#excel #software #komputery
Hej, mam problem z excelem. Jak przeciągnąć datę aby wypełnić komórki kolejnymi dniami? zapisuje 01.07.2019 i jak przeciągam zmienia mi się rok a nie dzień, czyli 01.07.2020..... Pozdrawiam
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sckb: jezu człowieku, ale czego ty ode mnie chcesz? Mam to pokazać mojemu komputerowi, żeby zobaczył, że jednak ma zmieniać? Myślisz, że go tym przekonam? Mnie Excel nie zmienia, tak samo jak Google Sheets (nie docs), OPowi najwyraźniej też nie zmienia, ja mu podałam podpowiedź do rozwiązania, a ty wyzwałeś od nieuków. Jak myślisz, kto okazał się bardziej pomocny?
A w drugim i trzecim filmiku nic ci nie zmieniło, więc
  • Odpowiedz
  • 0
Hej. Czy jest tu jakiś uzytkownik ktory ma #bittboy v3.5 ? Wykrzaczyla mi sie karta pamieci i próbowałem nagrać nowy firmware wedlug tej instrukcji https://droidbox.co.uk/how-to/bittboy-custom-firmware-installation/

ale na etapie wrzucania obrazu plyty na microsd za pamoca win32 disk imager'a pokazuje mi ze zakonczono sukcesem ale karta dalej jest pusta. Probowalem tak ze 3 razy i za kazdym razem to samo.

#retrogaming #bittboy #pytanie #software
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #software #hardware #laptopy
cześć przyszła pora na "nowy" komputer
dawno już nie interesuje się tematyką i moja wiedza zatrzymała się w latach gdzie 128mb ram miesciło się w jednej kosci :x

dlatego pytanie do nieco bardziej zainteresowanych i młodszych
potrzebny mi sprzęt do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szukajek: Nie opłaca.
Niestety takie czasy, że laptopy w cenie samochodów.
3k to na lapka takie minimum ale poczekaj, może ktoś ci jakiegoś skłądaka poradzi.
Kupiłem parę lat temu acer v3-771g, dorzuciłem mu ssd, ramu i jak teraz patrzę, żebu kupić coś lepszego to trzeba 5k XDD
Popierdzieliło XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolonko: po pierwsze to w takim przypadku powinieneś operować na obrazie dysku, żeby uniknąć wykonywania operacji na nim - możesz taki obraz zrobić np DMDE na Windowsie, czy przez dd/ddrescue na linuxie (np dystrybucja parted magic). Jeśli wolisz operować na Windowsie to DMDE powinien Ci wystarczyć - znajdziesz poradniki jak przywrócić strukturę dysku, znaleźć usunięte partycje itp. Do odzyskiwania pojedynczych typów plików polecam TestDisk & PhotoRec.
  • Odpowiedz
@kolonko: jak był w miarę nowoczesny OS odpalony to poszedł trim i kontorler dysku fizycznie wyzerował komórki flasha żeby były gotowe na kolejny zapis.
Przy formacie została dodatkowo usunięta tablica mapowania sektorów logicznych na komórki flash. W warunkach domowych nic z tym nie zrobisz a na profesjonalną pomoc jest już prawdopodobnie za późno.

Na przyszłość w sekundzie jak zdasz sobie sprawę że coś takiego się stało odpinasz dysk od zasilania
  • Odpowiedz
FruityLoops nie było stworzone dla muzyków

Wywiad z Francuskio-Belgijskim developerem odpowiedzialnym, za powstanie FL Studio Didier ‘Gol’ Dambin-em, w którym opowiada o genezie powstania tego DAW i kilku cielawych faktach z tym związanych. (To jego pierwszy wywiad przed kamerą.)
----
[*EN] Podstawowy angielski wymagany
#tworzeniemuzyki #produkcjamuzyki #daw #software #muzyka #flstudio #fruityloops #dziendobry #hiphop #
djzidane - > FruityLoops nie było stworzone dla muzyków
Wywiad z Francuskio-Belgijsk...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#it #sysadmin #software
Czołem miruny
Szukam jakiejś małej aplikacji na Windowsa , która przy uruchamianiu kompa/zamknięciu kompa/zmianie plików będzie synchronizowac folder/pliki w nim na udział sieciowy.
Po prostu synchronizowac i tyle, bez zbędnych bajerow.
Znacie coś takiego?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach