Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że przy poprzednin #rozdajo po nagrodę zgłosiła się tylko jedna osoba z dwóch. Robię rozdajo jeszcze raz.

Mam do oddania klucz aktywacyjne do McAfee Internet Security Licencja na rok.
Wśród plusujących sam wybiorę dwie osoby i wyślę im klucz (po prostu nie wiem jak zrobić losowanie ¯_(ツ)_/¯ )

Zielonki też mogą brać udział, każdy z nas kiedyś był zielonką i nie widzę powodu żeby traktować zielonki jakoś gorzej.
Nie wybiorę natomiast ludzi, którzy nie potrafią określić swojej płci, czyli szare paski nie biorą udziału.

Wybrane osoby powiadomię o dzisiaj 16-00.

Fajny mem w komentarzu zwiększa szansę na wygraną :)

#rozdajo #zadarmo #komputery #antywirus #software #mcafee #android #macos #windows
kidi1 - W związku z tym, że przy poprzednin #rozdajo po nagrodę zgłosiła się tylko je...

źródło: comment_36boxRQzr7FGF5dlrLkiU5IKYhoJ8qYK.jpg

Pobierz
  • 18
@kidi1: trochę racji masz. „Lepszy lub gorszy” można mówić tu o tym, który więcej zasobów pobiera podczas pracy w tle. Eset chyba w tle jest mniej zasobożerny od mccośtam
@wykry: To też jest pojęciem względnym. Każdy program ma różne funkcje np jak instalujesz Avast to przy instalacji pełnej masz dużo różnych funkcji, które faktycznie wymagają dużo zasobów, ale jak wybierzesz instalację minimalną to działają tylko dwie albo trzy najważniejsze, podstawowe i zużycie zasobów jest dużo mniejsze. Ja i tak trzymam się zasady, że najlepszym antywirusem jest użytkownik, który jest świadomy tego co robi przy komputerze.