• 0
@rafaluk Pełno jest poradników na YouTube, mi wystarczył poradnik od ziemniaka żeby to jakoś legitne śmigało, wyjaśnia tam z tego co pamiętam ucinanie, powiększanie czy inne rzeczy które mogą ci się przydać. Jeżeli o to chodziło.
  • Odpowiedz
Od ponad roku ani jedna piosenka z Shazama nie przeskoczyła mi do Spotify do playlisty "Moje utwory ze Shazam".
Wcześniej część została pominięta swoją drogą.
Czy jest na to jakas reguła aktualizacji tych utworów z playlisty na Spotify'u "Moje utwory z Shazam" ?
#spotify #shazam #ios #software
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jak tam wasze komputery, gotowe na instalację Office'a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(WYNIKI #rozdajo MICROSOFT OFFICE HOME & STUDENT 2019)

Dziękuję wszystkim 4150 osobom za udział w naszej wczorajszej (i nieco też dzisiejszej) zabawie. Niestety tylko trójka z Was mogła wygrać (
Tfor - I jak tam wasze komputery, gotowe na instalację Office'a? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

(WYN...

źródło: comment_1590662613eG3y7SOSne7fEwqkHF3r2c.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas na długo planowane przeze mnie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jest do wygrania: Licencja dożywotnia Microsoft Office Home & Student 2019 na 1 stanowisko. Oczywiście NOWA.

Jeżeli więc szukasz powodu, dla którego warto w końcu ruszyć z licencjatem lub magisterką, albo chcesz, by Twoje prezentacje w PowerPoint były świetne jak nigdy dotąd, to może
Tfor - Czas na długo planowane przeze mnie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jest...

źródło: comment_1590566157qDRs6RtqjyiIl6O9ocpvKV.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#office365 #windows10 #komputery #software
hej, wiecie co mogło mu sie stać? Żona mówi że ano włączyła komputer to już był angielski
przychodzę próbuje zmienić na polski ale widzę ze polski jest domyślny i nie da się zmienić na inny próbowałem dawac angielski domyślny i z powrotem polski to dalej został angielski :/
dlaczego tak sie dzieje?
s.....k - #office365 #windows10 #komputery #software
hej, wiecie co mogło mu sie sta...

źródło: comment_159015631647oNOMiHUh8AbUQJgEgQob.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój drogi wykopowy hive mind, potrzebuję Waszej pomocy!

Jestem kąkuterową nogą, jak widzę te nowiny to robię pajonka #pdk
Oddałem komputer do serwisu, bo padł mu dysk twardy. Miałem oryginalną Windę7, kupioną wraz z całym komputerem w ś.p. Areście. Nie było jednak nigdzie naklejki z serialem, jednak serwis poinformował mnie, że teraz to często wgrywa się je w płytę główną i nie ma problemu. Konieczna była oczywiście reinstalacja, jednak reinstalowano
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Medico_della_Peste: Tak, kartę dźwiękową masz w płycie głównej. Sprawdź jeszcze w panel sterowania > sprzęt i dźwięk > dźwięk czy nie masz np. wyłączonego głośnika czy słuchawek i czy na masz wybrane odpowiednie urządzenie(ppm > ustaw jako domyślne).
  • Odpowiedz
mam problem z wykopem, wszystko inne działa bezproblemowo. strasznie mieli mi wykop, muszę odświeżyć kilkukrotnie stronę by się załadowała, wyświetla mi również komunikat, że połączenie z tą witryną nie jest bezpieczne . też tak macie? czy mnie dodali na jakąś kaczorową listę :) zainstalowałem nawet na nowo przeglądarkę, oraz wszystko wyczyściłem. Na firefoksie mam tą samą sytuację. Nie da się przeglądać normalnie wykopu bo mieli i mieli praktycznie przy każdym artykule #
schranz35 - mam problem z wykopem, wszystko inne działa bezproblemowo. strasznie miel...

źródło: comment_1589652414mkh7qEGtBzPwx2ufifxpOL.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Majstry, W jaki sposób najlepiej zabezpieczyć kartę pendrive/kartę sd np. gdy ktoś ja ukradnie / zgubi - Bitlocker to średnie rozwiązanie, bo nie można nic zapisywać. Chodzi mi o ochronę przed zgraniem plików. Jakieś rozwiązania?
#hardware #it #software #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@campleo:
Ad1. bitlocker, Veracrypt - oba są ok
Ad2. tak
Ad3. Słabsza niż VC, ale wygodniejsza dla laika
Ad4. Jeżeli są rozszyfrowane to tak
Ad5. Co Ty tam masz że tak panikujesz? vpn, firewall, jakiś antymalware, sandbox i masz panicstyle
  • Odpowiedz
Po prostu chce chronic jakies dokumenty, wazne dane etc.
Czyli po prostu bitlocker z twardym hasłem i nawet jak się zgubi to lajk tego nie odszyfruje, yup?
  • Odpowiedz
@jaroslaw-stadnicki: dokładnie tak należało zatytułować ten podcast :) nie zrozum mnie źle bo tematyka ciekawa i jak najbardziej powinno się dyskutować na takie tematy tylko ten mindset, że klient problematyczny od razu zniechęca. Trzeba pozbywać sie głupich narodowych stereotypow, ze prywaciarz to złodziej itp.
  • Odpowiedz
@submab: takie, jakie ma znajomy linuksiarz. A z braku takich: wejdź sobie na strony kilku najpopularniejszych dystrybucji — Manjaro, Minta, Ubuntu, Fedory — i weź to, które Ci się najbardziej spodoba wizualnie.

Dlaczego tak? Bo to nie, że się dystrybucje nie różnią niczym, ale na początku Ty, jako użytkownik, nie wiesz, czego chcesz. Zatem nie sposób wybrać czegoś pod Ciebie, więc zostaje sprawa ewentualnego szukania jakiejś pomocy
  • Odpowiedz