Mirki można połączyć jakos samsunga galaxy s9+ ze smartwatchem huawei active gt bez oprogramowania huawei ? Pomijając to ze nawet nie ma go na androida 10 #telefony #smartwatch #software
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Lemingator
via Android- 0
@malutka_Asienka: google hangouts
- 1
@malutka_Asienka: a po co widzieć niech jedna transmituje obraz
Hmm.. jak to jest z tymi windowsami officami i tak dalej? Czy ludzie naprawdę sprzedają klucze z aktywatorów? Jeśli nie to czemu są 15 razy tańsze? Dużo osób sprzedaje licencję OEM, ale ją też musieli kupić więc jak to działa ludziska??
#windows #windows10 #oprogramowanie #software #informatyka
#windows #windows10 #oprogramowanie #software #informatyka
Czy może ktoś z Was jest w stanie pomóc w przypadku takiego błędu jak opisane poniżej.
https://forum.pclab.pl/topic/1305969-B%C5%82%C4%85d-zak%C5%82adek-w-Firefoxie-74/page__gopid__15823480&#entry15823480
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/e7iwxi/solved_multirow_bookmarks_for_firefox_7001/
#firefox #technologia #software
https://forum.pclab.pl/topic/1305969-B%C5%82%C4%85d-zak%C5%82adek-w-Firefoxie-74/page__gopid__15823480&#entry15823480
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/e7iwxi/solved_multirow_bookmarks_for_firefox_7001/
#firefox #technologia #software
- 0
- 3
#3d #grafika3d #grafika #grafikakomputerowa #kiciochpyta #pytanie #software
Cześć Mirki.
Mam pytanie.
Chcę zacząć tworzyć grafikę 3D. Już kupiłem sobie specjalnie do tego kartę graficzną. Czytam na ten temat od dłuższego czasu. I teraz zastanawiam się nad wyborem ścieżki. Początkowo chciałem brnąć w animacje i wiem, że do tego najlepiej wybrać Maye 3D. Ale jednak po głębokim namyśle to jednak nie
Cześć Mirki.
Mam pytanie.
Chcę zacząć tworzyć grafikę 3D. Już kupiłem sobie specjalnie do tego kartę graficzną. Czytam na ten temat od dłuższego czasu. I teraz zastanawiam się nad wyborem ścieżki. Początkowo chciałem brnąć w animacje i wiem, że do tego najlepiej wybrać Maye 3D. Ale jednak po głębokim namyśle to jednak nie
- 2
Chcę zacząć tworzyć grafikę 3D. Już kupiłem sobie specjalnie do tego kartę graficzną. Czytam na ten temat od dłuższego czasu. I teraz zastanawiam się nad wyborem ścieżki.
Najpierw poczytaj dobrze o możliwych ścieżkach rozwoju.
Początkowo chciałem brnąć w animacje i wiem, że do tego najlepiej wybrać Maye 3D. Ale jednak po głębokim namyśle to jednak nie dla mnie.
Dobrze, że chociaż jedno skreśliłeś ;)
Teraz
@renifrey: odblokuj priv
- 0
#obrobkavideo #video #software #montaz
Cześć, zna ktoś może jakiś software który będzie w stanie uzyskać taki sam efekt jak na filmie, tyle że opensource/freeware? Shotcut z wtyczką Persistence jest całkiem ok, ale nie jest to do końca co bym chciał
Mam nieruchomy obraz i chciałbym tak naprawdę nałożyć wszystkie klatki na siebie, zakładając, że obiekt, który się porusza nakreśli za sobą ślad, a tło
Cześć, zna ktoś może jakiś software który będzie w stanie uzyskać taki sam efekt jak na filmie, tyle że opensource/freeware? Shotcut z wtyczką Persistence jest całkiem ok, ale nie jest to do końca co bym chciał
Mam nieruchomy obraz i chciałbym tak naprawdę nałożyć wszystkie klatki na siebie, zakładając, że obiekt, który się porusza nakreśli za sobą ślad, a tło

- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Aplikacja ma działać na każdym urządzeniu, jednak wybór narzędzia, na którym przeprowadzimy wartościowe testy może być nie lada wyzwaniem. Sprawdź, czym można się kierować, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.
https://bulldogjob.pl/news/980-mobile-testing-dobor-urzadzen-w-pieciu-krokach
#aplikacje #software #mobile #testing
https://bulldogjob.pl/news/980-mobile-testing-dobor-urzadzen-w-pieciu-krokach
#aplikacje #software #mobile #testing
źródło: comment_15832382132DmmFb8ju1u7UPVHpV97ix.jpg
PobierzCześć,
Istnieje jakieś dobre miejsce w sieci, gdzie ktoś analizuje logi z programów typu OTL, AdwCleaner, Gmer?
Mam problem z komputerem, w którymś ktoś zainstalował jakiś syf - jak tylko internet zostanie podłączony do internetu, to w obojętnie jakim polu wyszukiwania wpisuje się cały czas cyfra '7'. Usterkę mechaniczną wykluczyłem.
Przeskanowałem
Istnieje jakieś dobre miejsce w sieci, gdzie ktoś analizuje logi z programów typu OTL, AdwCleaner, Gmer?
Mam problem z komputerem, w którymś ktoś zainstalował jakiś syf - jak tylko internet zostanie podłączony do internetu, to w obojętnie jakim polu wyszukiwania wpisuje się cały czas cyfra '7'. Usterkę mechaniczną wykluczyłem.
Przeskanowałem
@user48736353001: BleepingComputer ¯\_(ツ)_/¯
@user48736353001: Aaaa, no i jeszcze HitmanPro obczaj
- 0
#kiciochpyta poleci ktoś jakiś sensowny program do edycji tekstu? Bardziej pod pisanie książek, niż taki uniwersalny. Na bank jest tego typu oprogramowanie, a nawet nie wiem gdzie zacząć poszukiwania
#pytanie #pytaniedoeksperta #software
#pytanie #pytaniedoeksperta #software
- 1
Szybkie pytanie z #informatyka
Jak zrobię update BIOS mobo, to usuną się wszystkie wcześniejsze ustawienia (w tym OC procka)?
#komputery #software
Jak zrobię update BIOS mobo, to usuną się wszystkie wcześniejsze ustawienia (w tym OC procka)?
#komputery #software
- 0
@kapuczina_corki_somsiada: Adobe Acrobat to nie to samo, co Adobe Reader.
- 0
@nikczemny_schab: Widziałem, ze niektórzy korzystają z PDFill: https://www.pdfill.com/free_pdf_editor.html
tylko nie pamiętam, czy przypadkiem nie zostawia znaku wodnego czy coś takiego.
tylko nie pamiętam, czy przypadkiem nie zostawia znaku wodnego czy coś takiego.
- 0
Mirasy, poszukuję softu do organizacji dokumentów PDF do domowego użytku. Chciałbym sobie zdigitalizować wszystkie fizyczne papiery i mieć to w jednym miejscu, fajnie by było mieć opcję wyszukiwania po jakichś zdefiniowanych przy wrzucaniu pliku tagach. Super by było jakby interfejs by webowy żeby można było to postawić na Raspberry PI ale nie jest to wymóg konieczny ;)
Jakieś propozycje? Polecicie coś?
#komputery #oprogramowanie #software
Jakieś propozycje? Polecicie coś?
#komputery #oprogramowanie #software
@sierpek:
Ogrom dodatków , generalnie przechowuje tu nie tylko pdfy.
Drukarka mi zapisuje do wybranego przeze mnie katalogu katalog robi synchro z nextcloud i wszystko mam od razu w
Ogrom dodatków , generalnie przechowuje tu nie tylko pdfy.
Drukarka mi zapisuje do wybranego przeze mnie katalogu katalog robi synchro z nextcloud i wszystko mam od razu w
- 0
@kolonko: ja polecam Windirstat, bardzo dobry program
Mam canona MP280 którego używałem raz na miesiąc od 2012 roku. Kiedyś już dolewałem tusze, resetowałem poziom tuszu w programie serwisowym i drukarka działała dalej, ale ostatnio wyskakuje mi błąd P07 który oznacza pełnego "pampersa".
Fizycznie wyczyściłem go całego ale gdy teraz chcę dostać się do trybu serwisowego żeby zresetować go w sofcie drukarki to jedynie świeci się lampka alarm a drukarka kompletnie się zawiesza, komputer też jej nie wykrywa.
Na YT
Fizycznie wyczyściłem go całego ale gdy teraz chcę dostać się do trybu serwisowego żeby zresetować go w sofcie drukarki to jedynie świeci się lampka alarm a drukarka kompletnie się zawiesza, komputer też jej nie wykrywa.
Na YT

@Razorr: ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO P----------E", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO
- 0
Hej Mirki,
Znacie jakiś program co zamienia każdą klatkę filmu na format jpg?
#kiciochpyta #software #komputery
Znacie jakiś program co zamienia każdą klatkę filmu na format jpg?
#kiciochpyta #software #komputery
- 1
Dobra znalazłem, jakby ktoś chciał to oto ten program
Szukam jakiegoś menadżera haseł - tak żebym mógł do niego wpisywać hasła do określonych urządzeń itd. z tym żeby dostęp do tego softu pozwalał na logowanie się do niego kilku osobom bez potrzeby posiadania jakiegoś pendrive .Oczywiście zaszyfrowany na 10 spustów. Fajnie jakby się dało dostać do tych haseł z poziomu przeglądarki albo apki na android. Ktoś coś? #it #bezpieczenstwo #software #zabezpieczenia
Mówiąc krótko
Mówiąc krótko
@2phonepiotrus: A dokładniej
https://keepassxc.org/download/
Jakoś bardziej mi pasuje integracja z przeglądarką :) Zresztą zainstalujesz na Pingwinku Na jabłuszku nadgryzionym no i na Win 10 :) Na androidzie to kepass2 Android i paluszkiem możesz odblokowywać do tego dysk Google i hula zresztą niebezpiecznik poleca kepassxc
https://keepassxc.org/download/
Jakoś bardziej mi pasuje integracja z przeglądarką :) Zresztą zainstalujesz na Pingwinku Na jabłuszku nadgryzionym no i na Win 10 :) Na androidzie to kepass2 Android i paluszkiem możesz odblokowywać do tego dysk Google i hula zresztą niebezpiecznik poleca kepassxc
@2phonepiotrus: bitwarden to ma, darmowy i open source, tylko nie wiem z iloma osobami na raz da się dzielić... A jak jesteś ostrym fanatykiem to możesz postawić sobie własny serwer
ⴲⴲⴲ
Pod tagiem #devopsiarz (obserwuj lub czarnolistuj) publikuję od czasu do czasu informacje o ciekawych programach,
bibliotekach z działki #devops i nie tylko - najczęściej #golang i #python. Ponadto jakieś ciekawe linki z tego
gatunku do
Pod tagiem #devopsiarz (obserwuj lub czarnolistuj) publikuję od czasu do czasu informacje o ciekawych programach,
bibliotekach z działki #devops i nie tylko - najczęściej #golang i #python. Ponadto jakieś ciekawe linki z tego
gatunku do
- 1
Wołam zainteresowanych (41) z listy devopsiarz
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
! @devopsiarz @login-jest-zajety @iMonkey @Finkel @xoxxox @olrajt @qbek @botul @moxie @johnyboy @xa0s @kornfan @cartsy @nowy000 @fsck_sdb @Kamilex97 @Pioka @Cesarz_Polski @Mediox @muzzy @Nixon52 @mavfly @PaprykowyBaron @Szymon_el_Pedro @poszlo_wyszlo @Michau1324 @Skylake @grzybosiur @Mattijjah
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
! @devopsiarz @login-jest-zajety @iMonkey @Finkel @xoxxox @olrajt @qbek @botul @moxie @johnyboy @xa0s @kornfan @cartsy @nowy000 @fsck_sdb @Kamilex97 @Pioka @Cesarz_Polski @Mediox @muzzy @Nixon52 @mavfly @PaprykowyBaron @Szymon_el_Pedro @poszlo_wyszlo @Michau1324 @Skylake @grzybosiur @Mattijjah





























Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
! @devopsiarz @login-jest-zajety @iMonkey @Finkel @xoxxox @olrajt @qbek @botul @moxie @johnyboy @xa0s @kornfan @cartsy @nowy000 @fsck_sdb @Kamilex97 @Pioka @Cesarz_Polski @Mediox @muzzy @Nixon52 @mavfly @PaprykowyBaron @Szymon_el_Pedro @poszlo_wyszlo @Michau1324 @Skylake @grzybosiur @Mattijjah