Czy ma ktoś taki problem z touchpadem, że po 2-3 godzinach użytkowania laptopa gdy przesuwamy stronę dwoma palcami to zamiast przesuwać się płynnie wraz z ruchem palców, to po przesunięciu strona przesuwa się "skokowo"? K-----y idzie od tego dostać (°°
#laptopy #lenovo #software #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#3d #grafika3d #grafika #grafikakomputerowa #kiciochpyta #pytanie #software

Cześć Mirki.
Mam pytanie.
Chcę zacząć tworzyć grafikę 3D. Już kupiłem sobie specjalnie do tego kartę graficzną. Czytam na ten temat od dłuższego czasu. I teraz zastanawiam się nad wyborem ścieżki. Początkowo chciałem brnąć w animacje i wiem, że do tego najlepiej wybrać Maye 3D. Ale jednak po głębokim namyśle to jednak nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę zacząć tworzyć grafikę 3D. Już kupiłem sobie specjalnie do tego kartę graficzną. Czytam na ten temat od dłuższego czasu. I teraz zastanawiam się nad wyborem ścieżki.

Najpierw poczytaj dobrze o możliwych ścieżkach rozwoju.

Początkowo chciałem brnąć w animacje i wiem, że do tego najlepiej wybrać Maye 3D. Ale jednak po głębokim namyśle to jednak nie dla mnie.

Dobrze, że chociaż jedno skreśliłeś ;)

Teraz
  • Odpowiedz
#obrobkavideo #video #software #montaz

Cześć, zna ktoś może jakiś software który będzie w stanie uzyskać taki sam efekt jak na filmie, tyle że opensource/freeware? Shotcut z wtyczką Persistence jest całkiem ok, ale nie jest to do końca co bym chciał

Mam nieruchomy obraz i chciałbym tak naprawdę nałożyć wszystkie klatki na siebie, zakładając, że obiekt, który się porusza nakreśli za sobą ślad, a tło
miud - #obrobkavideo #video #software #montaz 

Cześć, zna ktoś może jakiś software...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: w windows to nawet dane użytkownika mogą znikać same a nie tylko punkty przywracania ;P
dane trzymaj na osobnej partycji a z działającego systemu zrób sobie obraz i jak padnie to przywracaj ;)
  • Odpowiedz
Aplikacja ma działać na każdym urządzeniu, jednak wybór narzędzia, na którym przeprowadzimy wartościowe testy może być nie lada wyzwaniem. Sprawdź, czym można się kierować, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

https://bulldogjob.pl/news/980-mobile-testing-dobor-urzadzen-w-pieciu-krokach

#aplikacje #software #mobile #testing
Bulldogjob - Aplikacja ma działać na każdym urządzeniu, jednak wybór narzędzia, na kt...

źródło: comment_15832382132DmmFb8ju1u7UPVHpV97ix.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,

Istnieje jakieś dobre miejsce w sieci, gdzie ktoś analizuje logi z programów typu OTL, AdwCleaner, Gmer?

Mam problem z komputerem, w którymś ktoś zainstalował jakiś syf - jak tylko internet zostanie podłączony do internetu, to w obojętnie jakim polu wyszukiwania wpisuje się cały czas cyfra '7'. Usterkę mechaniczną wykluczyłem.

Przeskanowałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, poszukuję softu do organizacji dokumentów PDF do domowego użytku. Chciałbym sobie zdigitalizować wszystkie fizyczne papiery i mieć to w jednym miejscu, fajnie by było mieć opcję wyszukiwania po jakichś zdefiniowanych przy wrzucaniu pliku tagach. Super by było jakby interfejs by webowy żeby można było to postawić na Raspberry PI ale nie jest to wymóg konieczny ;)
Jakieś propozycje? Polecicie coś?
#komputery #oprogramowanie #software
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierpek:

Ogrom dodatków , generalnie przechowuje tu nie tylko pdfy.

Drukarka mi zapisuje do wybranego przeze mnie katalogu katalog robi synchro z nextcloud i wszystko mam od razu w
  • Odpowiedz
Mam canona MP280 którego używałem raz na miesiąc od 2012 roku. Kiedyś już dolewałem tusze, resetowałem poziom tuszu w programie serwisowym i drukarka działała dalej, ale ostatnio wyskakuje mi błąd P07 który oznacza pełnego "pampersa".
Fizycznie wyczyściłem go całego ale gdy teraz chcę dostać się do trybu serwisowego żeby zresetować go w sofcie drukarki to jedynie świeci się lampka alarm a drukarka kompletnie się zawiesza, komputer też jej nie wykrywa.
Na YT
R.....r - Mam canona MP280 którego używałem raz na miesiąc od 2012 roku. Kiedyś już d...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Razorr: ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO P----------E", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO
  • Odpowiedz
Szukam jakiegoś menadżera haseł - tak żebym mógł do niego wpisywać hasła do określonych urządzeń itd. z tym żeby dostęp do tego softu pozwalał na logowanie się do niego kilku osobom bez potrzeby posiadania jakiegoś pendrive .Oczywiście zaszyfrowany na 10 spustów. Fajnie jakby się dało dostać do tych haseł z poziomu przeglądarki albo apki na android. Ktoś coś? #it #bezpieczenstwo #software #zabezpieczenia

Mówiąc krótko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@2phonepiotrus: bitwarden to ma, darmowy i open source, tylko nie wiem z iloma osobami na raz da się dzielić... A jak jesteś ostrym fanatykiem to możesz postawić sobie własny serwer
  • Odpowiedz


Pod tagiem #devopsiarz (obserwuj lub czarnolistuj) publikuję od czasu do czasu informacje o ciekawych programach,
bibliotekach z działki #devops i nie tylko - najczęściej #golang i #python. Ponadto jakieś ciekawe linki z tego
gatunku do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach