Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ditsu

Ditsu

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1745
  • Znaleziska 555
  • Mikroblog 1190
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
4 godz. i 50 min temu
  • 65
Bywając często u naszych europejskich południowców, przy 37-38 stopniach w miastach są praktycznie puste ulice, jakieś targi, kawiarnie za dnia pozamykane itd. Tylko głupi turyści z Polski i rosji co najwyżej się przewijają. Wszyscy Hiszpanie, Włosi, Grecy siedzą w domach pod klimatyzacją.

Przy takiej temperaturze to jest kilka minut szybszego spaceru i człowiek ma mroczki przed oczami.

Jeżeli nasi budowlańcy i inni pracownicy fizyczni, pracujący bez klimatyzacji, czy na dworze, nie dostali
codziennaKasia - Bywając często u naszych europejskich południowców, przy 37-38 stopn...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu przed chwilą via Wykop
  • 0
@Pan_Kielonek: Mają mniej grubych ludzi więc nie straszne im ciepłe temperatury u nas 70% to ulańce więc powstają posty jak te
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 11.06.2026, 15:55:33
  • 2
#apple Potestowałem sobie nową Siri i w sumie teraz kompletnie już nie rozumiem gdzie apple ma problemy językowe działa to w każdym nieobsługiwanym języku jak czeski, węgierski czy polski tylko trzeba do niej pisać, ustawia poprawnie ulice w nawigacji, dzwoni do osób do których ma dzwonić nie ma problemu z przypomnieniami czy kalendarzem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
12.06.2026, 01:21:05 via Wypiek
  • 1
@Ditsu pisanie trochę mija się z celem bo w tym czasie można zrobić coś samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może kwestia czasu i ugadają się z UE
  • Odpowiedz
Pwner
Pwner
09.06.2026, 16:03:16
  • 0
Pytanie do posiadaczy #iphone
Jak podłączam do swojego auta andorida po kablu usb (Android Auto) to mam super możliwość naciśnięcia przycisku w lewej manetce przycisku, który wyzwala polecenia głosowe, jest od jakichś 2 miesięcy sparowane z Gemini i mapami google, połączeniami itd. Dosłownie mogę pytać o cokolwiek co mi przyjdzie na myśl i elegancko odpowiada. W przypadku iphone i to, że Siri jest nadal nie obsługuje języka polskiego, można w
Pwner - Pytanie do posiadaczy #iphone 
Jak podłączam do swojego auta andorida po kabl...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 09.06.2026, 16:37:09 via Wykop
  • 0
@Pwner: teoretycznie idzie to zrobic poprzez siri->skrót->gemini live ale bardzo ułomnie to działa i nic nie zrobisz tym na telefonie.
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 09.06.2026, 22:19:47 via Wykop
  • 2
@Pwner: nie ma daty oficjalnej
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 11.06.2026, 11:22:08 via Wykop
  • 0
@pieczywowewiadrze: Dobra fajnie wiedzieć, że możliwe przypadkiem to działa po polsku co uważam za super o tyle sama oferta dużo nam nie mówi o czasie. I potwierdzam pisane komunikaty działają w tej nowej siri na komputerach po polsku
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
08.06.2026, 22:57:40
  • 12
To czekanie na siri po polsku jest jak kiedyś czekanie na system bezwizowy do USA. Wyjdzie jak już w sumie nikomu specjalnie nie będzie robiło różnicy.

#apple #ios
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 09.06.2026, 08:13:52 via Wykop
  • 1
@Sotha: Gdyby nagrywało to i tak pewnie rozmówca dostałby informację w stylu "rozmowa nagrywana" więc i tak trzeba dawać głośniomówiący i nagrywać na inny. Jeżeli chodzi o siri to z mojej strony chodzi o brak interakcji z telefonem bez rąk. Proste komendy które są przydatne w codziennym życiu a które na androidzie działają od prawie zawsze:
"Zadzwoń do żona"
"Odpal piosenkę Rychu Peja 997"
"Ustaw nawigację na ulicę Kryształowo-Kasztanową 14
  • Odpowiedz
sdssa
sdssa
sdssa
08.06.2026, 18:18:00
  • 7
#apple były jakiekolwiek zapowiedzi funkcji które będą działały w Polsce? w------e w kontrole rodzicielską 

a myślałem, że gorszego WWDC niż 2025 nie da się zrobić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 18:18:38 via Wykop
  • 4
@sdssa: equalizer do airpodsów po za tym chyba nic
  • Odpowiedz
ghostrider2137
ghostrider2137
ghostrider2137
08.06.2026, 18:12:38
  • 1
Dobra a tak serio to czego to nie spełnia że nie jest dostępne w UE? Skoro to ma po prostu praktycznie funkcję Gemini która jest dostępna w Polsce? XD
#apple
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 18:14:00 via Wykop
  • 0
@ghostrider2137: feature niby podpadalby pod gatekeeperow i musieliby zapewnić interoperacyjność
  • Odpowiedz
maryce
maryce
08.06.2026, 18:10:07
  • 13
Polskiego #siri nie ma. #siriai niedostępne w EU. Zostają nam zatem nowości jak jednakowo zaokrąglone okienka i nowa tapeta. Coś jeszcze przegapiłem?

#apple #wwdc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 18:11:30 via Wykop
  • 4
@maryce: można teraz zmienić liquid glass na mniej przezroczyste imo warto
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 18:09:21
  • 1
#apple xddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sdssa
sdssa
sdssa
08.06.2026, 17:54:10
  • 2
#apple ja p------e AI AI AI i już mam tego dosyć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 17:55:33 via Wykop
  • 1
@sdssa: to dobrze bo i tak nie będzie działać
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 17:39:40
  • 0
#apple super teraz będzie mi bardziej dynamicznie mówiła na ile ustawiła minutnik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 17:37:57
  • 0
#apple obiecywali już to 2 lata temu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomaszek69wykop
Tomaszek69wykop
08.06.2026, 17:13:44
  • 0
#apple taki ważny event a tu cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 08.06.2026, 17:15:09 via Wykop
  • 0
@Tomaszek69wykop: tu siedzi z 10 osób
  • Odpowiedz
Sagez
Sagez
03.06.2026, 10:45:35
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 03.06.2026, 11:01:45 via Wykop
  • 15
@Sagez:

,,Mniej więcej dwa razy''.

xd
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 30.05.2026, 19:53:05
  • 0
Nic nie leczy mnie tak mocno z nienawiści do Polski jak wyjazdy za granicę, jak można tolerować taki syf na ulicach.
#przemysleniazdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

421

Polska traci szansę na własny samochód elektryczny. Postawiono na Chińczyków

Polska traci szansę na własny samochód elektryczny. Postawiono na Chińczyków

Decyzja Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pozbawiła spółkę Adaptive Motors Poland szansy na wsp

jan-bez-ziemi
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 20.11.2025, 07:43:56
  • 133
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    goslodarka
Ditsu
Ditsu 20.11.2025, 20:25:43 via Wykop
  • 31
@zobq: tu się myśli do następnych wyborów a nie jak w Chinach

1357

Afera na kolei. PKP naciskało by RegioJet jeździło wolniej niż Pendolino.

Afera na kolei. PKP naciskało by RegioJet jeździło wolniej niż Pendolino.

PKP w całej krasie - brak uczciwej konkurencji. Nikt inny nie może jechać tak samo lub szybciej niż Pendolino. RegioJet zapowiada wysłanie skargi do UOKiK oraz Komisji Europejskiej na PKP Intercity, której działania mocno utrudniają pracę RegioJet na Polskim rynku.

krzywousty80
z
fly4free.pl
dodany: 08.11.2025, 09:48:35
  • 192
  • #
    pkp
  • #
    polska
  • #
    konkurencja
  • #
    kolej
  • #
    transport
  • #
    regiojet
Ditsu
Ditsu 08.11.2025, 21:53:58 via Wykop
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF: wizytówka wyciskająca 50% możliwości bo infrastruktura jest do d0py xd

963

Polscy iPhoniarze ludźmi drugiej kategorii dla Apple

Polscy iPhoniarze ludźmi drugiej kategorii dla Apple

Siri - Jedna z najważniejszych funkcji w systemach firmy Apple dalej nie działa w języku polskim. Za to jest ruski, turecki, wietnamski czy malajski... Dzisiejsza aktualizacja systemu nie wprowadziła przez wielu Polaków od lat oczekiwanej podstawowej funkcjonalności, którą posiadają inne kraje.

reronin
z
pl.wikipedia.org
dodany: 05.11.2025, 20:59:38
  • 478
  • #
    apple
  • #
    iphone
  • #
    ios
  • #
    android
  • #
    technologia
  • #
    komputery
Ditsu
Ditsu 07.11.2025, 01:55:20 via Wykop
  • -1
@ATAT-2: Dania ma mniej mieszkańców niż iPhonów w Polsce a wsparcie mają językowe
Ditsu
Ditsu 07.11.2025, 21:20:20 via Wykop
  • 0
@ATAT-2 Czyli co z tego wynika, że Dania ma wsparcie a Polska nie? Osób posługujących się duńskim jest mniej niż użytkowników iphonów w Polsce xd
OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
30.10.2025, 06:47:22
  • 1411
#heheszki #mieszkanie
OrzechowyDzem - #heheszki #mieszkanie

źródło: obraz

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 30.10.2025, 11:19:14 via Wykop
  • 12
@ACM04: Przy naszych prędkościach w pociągach to nie wiem jak szybko byś musiał wyhamować żeby cię odcieło
  • Odpowiedz
maekkkk
maekkkk
06.10.2025, 17:20:20
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ditsu
Ditsu 06.10.2025, 21:08:48 via Wykop
  • 0
@maekkkk: nowe konto na AliExpress, ekran kupisz za parę stówek ja dawałem chyba z 350 śrubokręt w zestawie 2 piwa i lecisz wymiana.
  • Odpowiedz
Ditsu
Ditsu 09.09.2025, 17:41:49
  • 0
#apple 258 GB pewnie żeby uargumentować wyższą cenę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2019

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Mikroblogger
    od 09.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking