Witajcie Mirki. Piszę do was z problemem komputerowym. Z powodu nudy i siedzenia w domu naszła mnie chęć pogrania w gierkę FIFA 20. Zainstalowałem Origien, zainstalowałem oryginał gierki, pobrałem aktualizacje gry i...wyskoczyło mi coś takiego. "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b". Poszperałem u wujka google, niby zaaktualizowałem przez Windows Update co się dało, ale problem nadal pozostał. Później pobawiłem się z .net Framerowrk, ale sytuacja dalej taka sama. Nie mam pojęcia co
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
- 0
@Kadet20: Wcześniej gierka normalnie działała, jakieś 2 miechy temu miałem robiony format kompa i po prostu teraz ponownie chciałem zainstalować a tu lipa...może to wina formatu systemu?
- 0
Szukam aplikacji (najchętniej bezpłatnej), która automatycznie i cyklicznie synchronizowałaby wybrane foldery z komputera z serwerem FTP. Czy jesteście w stanie coś polecić? #technologia #software
Wskazałby ktoś z Mirków program godny polecania, który by mi robił kopie na zewnętrznym dysku. Załóżmy, że mam katalog ze zdjęciami o nazwie 2020 i w nim podkatalogi. Czasem coś tak dorzucam, zmieniam itd. I chciałbym, żeby po włożeniu dysku aplikacja porównała dane znajdujące się w katalogu z kopią na dysku i dodała brakujące pliki.
Ktoś, coś??
Najlepiej free.
#software #backup #windows10 #zdjecia #
Ktoś, coś??
Najlepiej free.
#software #backup #windows10 #zdjecia #
- 1
@KolejnyMirek: freefilesync
- 1
@KolejnyMirek: Kiedyś widziałem, że polecano taki program do wszelakiej synchronizacji plików: https://freefilesync.org/
Jednak osobiście jeszcze z niego nie korzystałem.
Jednak osobiście jeszcze z niego nie korzystałem.
#antywirus #komputery #oprogramowanie #software #informatyka #windows10
Ktoś poleci jakiś lekki program antywirusowy z zaporą?
Nie musi być darmowy.
Ktoś poleci jakiś lekki program antywirusowy z zaporą?
Nie musi być darmowy.
- 5
@ArtyQ: @SweetDreams: Dokładnie, Windows Defender i trochę pomyślunku. Z antywirami miałem więcej problemów niż bez nich.
Cześć wam, potrzebuję pomocy w pobraniu formularza reklamacyjnego ze strony goodram, nie mogę stworzyć tam konta bo nie przychodzi żaden link do generowania hasła, a bez zalogowania nie mogę pobrać pdf'a z formularzem, czy byłby ktoś tak miły i spróbował mi to pobrać, być może ktoś ma już tam konto co tylko ułatwiłoby sprawę, bo mnie zaraz szlag trafi pomijając już fakt, że przy paru próbach logowania bądź generowania zapomnianego hasła strona
- 0
@rbk17: Jest to adware wykrywane zarówno przez nas (Kaspersky) jak i Sophos (firma, która wykorzystuje część naszych technologii do programu HitmanPro). Nie wiadomo czy cokolwiek robi (w sensie usuwania wirusów), bo nigdy nie udało nam się go przyłapać ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale na pewno jest strasznie uciążliwym adware które prosi o zapłatę za usunięcie reklam. Nie brał udziału w żadnych niezależnych testach antywirusowych, a to
- 1
Mam taki problem z virtualbox kurde. No niby mam odklikniętą tę wirtualizacje sprzętową a nadal nie mogę zaaplikować zmian i dodać pliku iso. Wie ktoś co jest?
#informatyka #virtualbox #systemyoperacyjne #software #opensource
#informatyka #virtualbox #systemyoperacyjne #software #opensource
źródło: comment_1585150200GwI1ZdYTj8nQrbxUQqgQTq.jpg
Pobierz- 0
#pytanie #pcmasterrace #biuro #software #microsoft
Czy Trio Office to legitna aplikacja czy jakiśsyf?
Czy Trio Office to legitna aplikacja czy jakiśsyf?
Siema wszystkim. Wskażecie jakiś darmowy do komercyjnego użytku program do wycinania części PDF i zapis w formie JPG lub jakiegoś innego popularnego rozszerzenia? Screenshot + paint ogranicza mnie do jakości = rozdzielczości. Chodzi mi o lepsza jakość. #software #pytaniedoeksperta #informatyka
- 1
@typ_ze_wsi: u mnie w firefoksie można robić screena całej strony lub zaznaczonego fragmentu, to chyba Ci wystarczy? (ps. przeglądarki obsługują pdf)
źródło: comment_1585119845V1M06LUSRFrI9kpS39dlao.jpg
Pobierz- 0
Gimp daje rade
- 0
@fertus: może Przetestuj sobie audacity
- 0
ooo dzieki to tot o
- 0
Sory za pewnie głupie pytania ale jestem zielony w tym temacie xD
Kupuje nowego lapka, no i widzę że kupując windows osobno wychodzi dużo taniej niż wersja już z zainstalowanym systemem. Gdzie kupić najtaniej windowsa 10? A może da się gdzieś za darmo ogarnąć?( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie potrzebuje żadnych Office, będę tylko grał i internet.
#komputery #software #windows10
Kupuje nowego lapka, no i widzę że kupując windows osobno wychodzi dużo taniej niż wersja już z zainstalowanym systemem. Gdzie kupić najtaniej windowsa 10? A może da się gdzieś za darmo ogarnąć?( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie potrzebuje żadnych Office, będę tylko grał i internet.
#komputery #software #windows10
- 0
Dlaczego na #windows8 nie działa mi przywracanie systemu? Tworzenie sobie punkt przywracania, zostaje on utworzony a po restarcie systemu on znika. I zawsze tak jest. Iedy tylko nie wejdę by sprawdzić jakie mam punkty przywracania to okazuje się, że nie mam żadnego.
#software #pc #komputery #hardware #informatyka #pytanie #windows
#software #pc #komputery #hardware #informatyka #pytanie #windows
źródło: comment_1585011529NdcyCnI8opvFptLEZveanR.jpg
PobierzHALLO wykopki z #programowanie Warto się teraz uczyć Pythona? Sporo osób zachwala, ale ja wolę zadać #pytanie do prawdziwych expertów z #it #software
- 0
@F0rT3hW1n: Chce wejść.
@generalnyprzeglad: no to Pythonik jest ok na start, zacznij sobie od hinduskiego tutoriala na udemy a potem to już z górki
Zamiast pisać od podstaw i wymyślać koło na nowo, to najpierw szukam. Programu na Windows i/lub Linux do backupowania katalogów na zasadzie dodawania kolejnych zadań, ALE z możliwością dodania skryptu, który ma się wykonać przy danym zadaniu przed jego właściwym wykonaniu. Ktoś, coś? Ewentualnie z mocno rozwiniętą selekcją folderów ogarniającą regexy.
#programy #oprogramowanie #windows #windows10 #linux #serwispc #software
#programy #oprogramowanie #windows #windows10 #linux #serwispc #software
@avangarda: może rsync + skrypty w shellu?
- 0
@piernikwkropki: O tym też pomyślałem, ale to trochę dłubaniny, a właśnie w łapy wpadł mi polski SyncBackFree V9 i chyba ma to, czego szukam.
źródło: comment_1584887068HUswisVnfnyew7cd7sa1qb.jpg
PobierzJaki program do nagrywania tego co prezentuje wykładowca w #elearning? #programy #software #informatyka #pytanie
- 1
@Dyferentny: snagit nagra ci ekran komputera lub jego wybrany fragment z dźwiękiem
@Dyferentny: OBS też daje radę.
- 0
Mirki,
Jest jakis program ktory bedzie monitorowal ram i procesor uwzgledniajac program ktory zuzywa duzo zasobow?
Raz na jakis czas dzieje sie to na chwile i nie ma opcji zeby zlapac ktory to program.
Dzieki
Jest jakis program ktory bedzie monitorowal ram i procesor uwzgledniajac program ktory zuzywa duzo zasobow?
Raz na jakis czas dzieje sie to na chwile i nie ma opcji zeby zlapac ktory to program.
Dzieki
@Torrent5: Ej a menedżer zadań tego nie robi? Typu ctrl alt delete?
- 0
@KrasnalVBA robi ale musisz patrzec ciagle w niego a to się dzieje niespodziewanie
Szukam programu do telekonferencji dla grupy kilku pracownikow. Testuje Slack ale w darmowej wersji niestety nie dzialaja grupowe rozmowy audio. Poleci ktos jakas alternatywe? Microsoft ma Teams, czy tam w darmowej wersji jest mozliwosc konferencji audio i video?
#it #informatyka #oprogramowanie #software #slack #teams #konferencja #windows #windows10
#it #informatyka #oprogramowanie #software #slack #teams #konferencja #windows #windows10
- 1
@HackYouToo: Tak, powinna być w darmowej wersji - spróbuj. Ewentualnie masz triala na miesiąc / dwa Office 365 business premium - daj znać jeśli potrzebujesz pomocy z ogarnięciem tego
discord
- 0
Jest taka sytuacja z #teamviewer #windows #windows10 #uac #zdalnie #informatyka #software #pomocy
Chce zestawić połączenie do komputera pracownika w celu zainstalowania mu programu, użytkownik potrzebuje hasła administratora aby go zainstalować, ja je znam i za pomocą TeamViewera chce je wpisać. Konta na komputerze:
1. admin (administrator)
2. jan.kowalski (standardowe)
Przy
Chce zestawić połączenie do komputera pracownika w celu zainstalowania mu programu, użytkownik potrzebuje hasła administratora aby go zainstalować, ja je znam i za pomocą TeamViewera chce je wpisać. Konta na komputerze:
1. admin (administrator)
2. jan.kowalski (standardowe)
Przy
- 0
@Sok_z_zuka: a UAC działa bez instalacji apki?
@dedronek: nie.



























#windows10 #microsoftteams #software