via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakiś program którym mógłbym zmniejszyć czułość mikrofonu? To na co mi pozwala windows 10 to za mało. Chodzi mi żeby wszystkie inne programy jak np. Teams wykrywały już ten ściszony mikrofon.
#software #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Bioshock Infinite. Na laptopie Acer Nitro 5 z kartą Nvidia 1050 gra uruchamia się na karcie zintegrowanej, w opcjach karty w ustawieniach ręcznych nie da sie przestawić na włączanie przez dedykowaną kartę. Jakieś pomysły? Gra ze Steam.

#laptopy #gry #software #kartygraficzne #komputery
grzegorz-kuczkowski - Mam problem z Bioshock Infinite. Na laptopie Acer Nitro 5 z kar...

źródło: comment_1592676124MRGwB5qKjtGbsWnPHHHnh8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GrindujTopy dzięki bo nie wiedziałem że ssd jest szybsze. Chodzi mi o to że komputera NIE DA SIE UŻYWAĆ gdzie wczoraj spokojnie grałem w GTA czy valoranta.
Serio włączanie się komputera 10 min z zegarkiem w ręku nie jest normalne, a brak możliwości włączenia przeglądarki czy foldera już w ogóle.
  • Odpowiedz
Chciałbym zapytać się osób bardziej ogarniających temat.

Otóż mam w domu jako drugi komputer laptopa Lenovo ideapad S130 14IGM jest to wersja z 4 GB RAM i pamiecią 64 GB eMMC. Szału nie robi ale w sumie nawet w połowie nie wykorzystuję tej przestrzeni zwłaszcza ze mam inny komputer z miejscem 1250 GB oraz inne nośniki w tym chmurę online co daje łącznie 2 TB przestrzeni dyskowej w każdym razie ten komputer dostałem
FeyNiX - Chciałbym zapytać się osób bardziej ogarniających temat.

Otóż mam w domu ...

źródło: comment_1592125760qurUpPWN2uDKptFtdlplnq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak ogłaszałem się już wcześniej, mam na sprzedaż oprogramowanie #office w atrakcyjnych cenach.

Nie mam już #office365, wszystko wyprzedane. Zostały Office 2019 licencje dożywotnie domowe i komercyjne.

A co do sprzedaży:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepkodziobak: Zależy - czasem coś może się wbijać w sieci reklamowe czy strony i wykorzystać podatności w ten sposób, czasem moze sieć źle skonfigurować albo któryś komputer w sieci lokalnej złapie syf. Zamiana na Windows 10 to jedyna logiczna opcja pod względem bezpieczeństwa systemu
  • Odpowiedz
Szukam oprogramowania, które pozwala dodać do niego zadania z opcją przypominania o nich. Najlepiej gdyby dane zadania dało się dzielić na kilku użytkowników i soft miał dedykowaną apkę pod Androida. Coś innego niż Trello i żeby było za free. Ktoś coś? #informatyka #it #software
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrome zaczął mi ostatnio okropnie przymulać(choć zacinał się zawsze), zacinał się facebook do tego stopnia że nie byłem w stanie odpowiedzieć na czyjąś wiadomość, filmy na youtubie zawieszały mi całą przeglądarke i musiałem ją wyłączać, stwierdziłem że koniec tego i przeniosłem się na Edge'a, i co ciekawe dzieje się tu dokładnie to samo xD Nie mam pojęcia z czego to wynika, RAM i procesor nie są wykorzystywane nawet w 20% podczas korzystania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki,

Zagłosujmy, żeby podbić priorytet spolszczenia serwisu ClickUp. Jeżeli nie znacie tego serwisu, to jest to coś co pomaga w zarządzaniu projektami i zadaniami. Jest to jeden z najtańszych, ale bardzo rozbudowanych serwisów. Znacznie ułatwia pracę. Przykładowo - jeżeli chcesz zaplanować budowę swojego domu, to jest to idealnie narzędzie do jej planowania. Możesz zlecić wybór płytek swojej partnerce o rok przed wykończeniem. Dzięki temu wybierze je tylko tydzien po terminie ;).
Co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do osób bardziej ogarniętych z #it

Mam dosyć starego laptopa Lenovo G510 którego troche już przerobiłem. Z parametrów to:

Intel Core i3-4000M 2.40 GHz
8 GB RAM DRR3
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FeyNiX: win 10, na kazdej maszynie na ktorej win7 mial przywiaski, win 10 pracuje plynniej. Mowie z wlasnego doswiadczenia, dla rodzicow skleilem 7letniego lapka (procek amd jakiś tam, toshiba, ssd 128, 8gb ramu) i dziala az milo
  • Odpowiedz
@FeyNiX: już Win8.1 dawał drugie życie słabym konfiguracjom. Win10 kontynuuje ten trend. 2 warunki - 8gb RAM i SSD. Stareńki Compal z Core 2 Quad mobile zyskał tak drugie życie jako sprzęt do przeglądania neta i filmów.
  • Odpowiedz
Mireczki, potrzebuje lekkiego programu do dodawania napisów (ale nie lektor) do zmontowanych filmów np. z podróży. Używam shotcuta, ale on strasznie długo zapisuje/eksportuje potem film. Czasami trwa to cały dzień. Podpowiecie?
#programy #software #informatyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@balrog84: to jest nagrana rozmowa telefoniczna poprzez aplikację na androidzie, plik jest mp3, rozmówcę z drugiej strony chciałem tylko wyciąć

nie wiem w sumie jak jest nagrywany dźwięk poprzez telefon rozmówcy z drugiej strony, no ja mam mikrofon i głośnik do odbioru drugiej strony ale jak jej głos jest nagrywany to nie wiem
  • Odpowiedz
@astri: Zrzuć do kompa, wczytaj do audacity i tam możesz wyciąć fragmenty, które cię interesują. Musisz tylko opanować trochę program. Można pewnie też jakimkolwiek innym, który przycina pliki mp3.
  • Odpowiedz
#word #komputer #pcmasterrace #software #microsoft #office #pdf #hp #windows #w7 #windows7 #drukarki #drukarka

Mam problem ze starą drukarką HP M401dn

Otóż gdy drukuję daną stronę to jeśli w dokumencie jest stopka to podciąga ją w górę ignorując puste miejsce. W końcu doszedłem do tego że to
rbk17 - #word #komputer #pcmasterrace #software #microsoft #office #pdf #hp #windows ...

źródło: comment_1591011579keXXflHubuZ6BWFRPttZYF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbk17: Przeinstaluj sterowniki. Upewnij się, że używasz sterowników PCL. Jak masz PCL6 to spróbuj użyć PCL5. Jak masz PCL5 to spróbuj PCL6.
  • Odpowiedz
@rama88: zerknę jeszcze czy to na pewno 32 bitowy ma znaczenie, spróbuję wydrukować w najnowszym acrobacie, a potem zainstaluję starszy jak będzie źle.
  • Odpowiedz