✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#siedlce #uczelnia #uph #uws
Lasce po latach przypomniało się, że dostawała takie esemesy od rektora XD. Jakoś wcześniej jej nie przeszkadzały SMSy o takiej treści. Pewnie przeciwstawił się jej w nieznanej nam sprawie i upubliczniła screeny z rozmowy.

PS Zwykły student/pracownik uczelni nie ma numeru (prywatnego) do rektora. ( ͡° ͜ʖ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nawet jesli. Nawet jesli utrzymywal stosunki takie lub owakie ze studentkami, wysylal sprosne smsy do swoich ekhem naloznica itd. To oznacza, ze typ nie dosc ze nie ma dosc oleju w glowie by nie romansowac ze studentkami, to jeszcze dodatkowo sam sie podkladal i dostarczal potencjalne materialy do szantazu, lub wykorzystania przeciwko niemu.

Zbierajac to wszystko do kupy, mozna uznac ze typ jest po prostu glupi, wiec tak czy
  • Odpowiedz
Idziesz sobie spokojnie ulicami #siedlce i nagle spotykasz ziomka ze zdjęcia który proponuje ci że możesz ci coś wylizać. Co robisz?

Jak reagujesz?

  • Pytasz czy za to się płaci. 9.7% (3)
  • Proponujesz transakcję barterową. 6.5% (2)
  • Pytasz czy dziekanat jest czynny w tych godzinach. 64.5% (20)
  • Ich verstehe nicht. 19.4% (6)

Oddanych głosów: 31

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej wykopkowicze
Przychodzę z pytaniem jakie miasta polecacie do życia? Chcę się wyprowadzić z #siedlce do jakiegoś miasta z okolic. Będę się przeprowadzać z narzeczonym po ślubie i chcemy mieć taką "czystą kartę" w nowym mieście. (Znam po prostu o wiele za dużo osób z Siedlec, jest to już męczące jak nawet zakupów w spokoju zrobić nie można)

#siedlce #okolice #zyciewmiescie #miejscezamieszkania
MidoMiriam - Hej wykopkowicze
Przychodzę z pytaniem jakie miasta polecacie do życia? ...

źródło: 1000007964

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MidoMiriam: znam dwie pary co z Warszawy się przeniosły do Siedlec, bo tam ich na dom było stać i kawałek podwórka :)

W Twoim przypadku do wyboru cały kraj, kwestia pracy i funduszy. Jak was stać to walcie nad morze, jak chcecie duże miasto to Warszawa, Wrocław , Poznań. Jak coś mniejszego, ale nie małego to celujcie w miasta wojewódzkie, lub takie +50/100k
Macie też opcje blisko, ale jednak obok
  • Odpowiedz
, jest to już męczące jak nawet zakupów w spokoju zrobić nie można


@MidoMiriam:

To co takiego zrobiłeś że nie możesz zakupów zrobić?( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
Natalka napisala na snapie, że ten film w którym mknie gruzem oplem 200 km/h przez wioski pod Siedlcami został wygenerowany przez AI. Ja tam jej wierzę, zapromptowała po prostu: wygeneruj film jak 20 letni opel zamyka budzik na drodze krajowej w Polsce. 100% legitne, żaden opel tyle nie pojedzie xd

Sami oceńcie: https://x.com/bandyci_drogowi/status/1906388280909672867

#heheszki #polskiedrogi #siedlce #bandycidrogowi
asimovv - Natalka napisala na snapie, że ten film w którym mknie gruzem oplem 200 km/...

źródło: Screenshot_20250401-063756~2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest w Siedlcach jakaś medycyna pracy, gdzie lekarz wypełnia kwity raz dwa bez chodzenia po innych lekarzach? #siedlce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach