Najwieksza beka to jak normiki ci shaja ze ty nie masz tak zle bo se teraz wrzucasz na wyczop wpis z telefonu o wartosci calej murzyńskiej wioski wraz z mieszkańcami XD masz internet, masz ciepla wode, masz karme dla przegrywuw to masz lepiej niz 70% ( z d--y procenty jak w normickich przykladach) ludzi na swiecie.

no tak super kuhwa ale nadal nie zaspokajasz PODSTAWOWYCH potrzeb z piramidy maslova.

A murzyny? u murzynow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: wychodzi na to że ten handicap to trochę niczym klatka. Strach z niej wyjść, czyli wejść w związek bo wtedy nie ma już przebierania w ofertach. Boją się, że ten związek się cześciowo uda i będzie rozwijał powoli, a wtedy nie będzie pretekstu do zerwania. Zestarzeją się i wtedy już po ptokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 604
@drogba90: byłem kiedyś w wawie u szwagra. Wypiliśmy 0.5l i poszedłem dokupić jakiegoś browara w sklepie, była ok 22. Kupiłem, wracam i stoją dwie babki i jedna coś ręka pokazuje drugiej. To poszedłem i pytam co tam takiego ciekawego panie widza. Ona ze a nic takiego a ja ze jak nic takiego to szkoda energii i czasu na głupoty, niepotrzebnie mnie panie zainteresowały xd i zapytałem co robią tak z
  • Odpowiedz
żyjemy w symulacji ja wam to mowie sterowane to jest mackami dlugonosych kupców.

Przecież w normalnym swiecie to p0lki mi powinny skladac hołd pruski a w tej symulacji to nic takiego nie ma miejsca. Oscamowali nas bracia, wydarli nam to co nam sie prawowicie należy ci kupcy pustynni.

#przegryw #takaprawda #zwiazki #s--s #tinder #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Bądź mną

Lvl 30, 6/10, świadomy naukowych podstaw #redpill i #blackpill, ale wolny od zabierającego czas i zdrowie hejtu

Krok 1: bądź dawcą nasienia w kilku bankach #s----a, zostając anonimowym ojcem i spełniając "ewolucyjny obowiązek" bez ryzyk (#rozwod #alimenty #alienacjarodzicielska)

Krok 2: przechowuj imiennie próbki spermy w dwóch bankach, na wypadek, gdybyś chciał zostać ojcem
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
 Bądź mną
 Lvl 30, 6/10, świadomy naukowych  ...

źródło: maxresdefault

Pobierz

Jak oceniasz takie podejście?

  • Niebieski: słuszne, zdecydowałbym się na nie 32.1% (50)
  • Niebieski: OK, ale nie dla mnie 21.8% (34)
  • Niebieski: neutralnie 14.1% (22)
  • Niebieski: negatywnie 20.5% (32)
  • Różowa: pozytywnie 2.6% (4)
  • Różowa: neutralnie 3.8% (6)
  • Różowa: negatywnie 5.1% (8)

Oddanych głosów: 156

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli znudził ci się tinder, badoo i nie możesz tam nikogo poznać polecam gadu gadu
Ta appka nie umarła, ciągle żyje i mam na niej więcej sukcesów niż na tych najpopularniejszych randkowych appkach
W miarę dużo użytkowników i użytkowniczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeważają tam młode Julki niż stare rurki samotne matki
Wklejam przykładowe 2 strony z katalogu publicznego na zachętę
Na laptopie i w przeglądarce wygląda
RENNEM - Jeśli znudził ci się tinder, badoo i nie możesz tam nikogo poznać polecam ga...

źródło: GG katalog publiczny

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale dżulietta wlasnie taka holenderska tu przed chuopem zaparkowala i w tych spodniach byla co dupsko obciskają XD jak wychodzilem z m0nsterkiem to zmoggowalem jej starego albo to jej sponsor był XD taki maly jap0ński pomarszczony pokurcz. Ja wychodzilem ze stacji z szlugiem w mordzie jak dżon łejn a ten japancel zza rogu wyskoczyl i instynktownie zszedl mi z drogi zebym po nim nie przejechal jak czołg po maluchu.

później ta dżulietta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, czy to normalne że po prawie 2 latach związku s--s między nami jest raz na 10-14 dni? Dodam że mój chłopak ma 29 lat a ja 25. Na początku s--s był częsty i chłopak sam inicjował. Teraz robi to o wiele rzadziej a jeśli już do czegoś dojdzie to dzięki moim działaniom.
Inb4 nie mam nadwagi, dzięki regularnym treningom mam ładnie wyrzeźbioną sylwetkę, dbam o swój wygląd i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: może to co powiem zabrzmi brutalnie, ale jeżeli s--s jest coraz rzadziej i jeszcze facet go nie inicjuje to znaczy że płomień waszej relacji powoli wygasa. Każdy, zwlaszcza faceci, lubi się b----ć.
Jest jeszcze opcja że ma problemy w życiu o których ci nie mówi i one wpływają negatywnie na jego libido, ale to kolejny problem w waszym związku skoro ci o tych problemach nie mówi.
Podsumowując, jak ci
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kilku lat praktycznie nie uprawiany #s--s. Finalna diagnoza to depresja różowej o czym zaraz.
Zająłem się w tym czasie karierą, jednak ciągle chciałem zrozumieć co się stało, teraz mi to po prostu bardzo przeszkadza przy wysokim libido. Wcześniej rzuciłem się w wir pracy. Na początku związku, przy motylkach na końcówce liceum i 1 roku studiów (mamy po 26 lat) było dosyć normalnie, ja z reguły inicjowalem, jestem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim antydepresanty generalnie bardzo często totalnie ubijają libido. więc w tym aspekcie może się jeszcze długo nie poprawić.

poza tym niby jesteście jak najlepsi przyjaciele, a nie umiecie ze sobą porozmawiać, Ty przez X lat zajmujesz się karierą nie zauważając za bardzo, że Twoja partnerka jest chora i najbardziej Ci przeszkadza, że życie łóżkowe leży.

bardziej brzmi jak dobrzy współlokatorzy niż przyjaciele.
  • Odpowiedz
Idę właśnie na słynne czerwone ulice znajdujące się w Norymbergii, skorzystać z usługi.
Chłopaki z budowy mówią, że dziewczyny biorą 50€ za 20 minut, mniej urodziwe idzie wyrwać za 40€/20min, aczkolwiek niektóre godzą sie na 50€/1h.
Chwile pozwiedzam i jak będą chętni to zdam relacje w odpowiedzi pod moim postem.

#emigracja #s--s
Zarzutkkake - Idę właśnie na słynne czerwone ulice znajdujące się w  Norymbergii, sko...

źródło: temp_file7742792123594486791

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście pewne ludzkie działania?
Gdy czasy są ciężkie mężczyźni kradną, czasem zabijają. Gdy czasy są dobre zarabiają.
Kobiety działają zupełnie inaczej. Gdy czasy są złe sprzedają się, gdy czasy są dobre sprzedają się.

Czy to już społeczeństwo, czy lupanar?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: słuchaj, obserwacje z domu rodzinnego zostaw dla pani psycholog. I nie bierz sie za myślenie, bo ewidentnie jesteś debilem i nie umiesz. A, i po polsku się naucz pisać, bo ostatnia linijka nie ma sensu, nawet mimo że bardzo się starałeś, używając trudnego słowa (chociaż może w twoim domu rodzinnym nie jest niecodzienne i padało zbyt czesto... ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
Na tagu sa takie dwa gunwno troll konta na pewno wiecie o kim mowie, ktore non stop cos peyyrdola na polskiego huopa jaki on brzydki, fujka i w ogole. Zupelnym przydkiem oba konta zostaly zalozone 4 miechy temu w kwietniu kiedy to.. wybuchla afera baciatowa jednej zony slawnego pilkarza. Z tego miejsca chcialbym pozdrowic pania Anne L.

Wybitnie jest to zawistna jednostka skoro wypowiedziala krucjate uzytkownikom portalu wypok.pl finansujac w odwecie dwa
JulianGangol - Na tagu sa takie dwa gunwno troll konta na pewno wiecie o kim mowie, k...

źródło: Screenshot 2023-08-27 02-36-36

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JulianGangol Niestety, każda polka w tym kraju ma polaków za śmieci, a te dwa trole to tylko efekt działan prawdopodobnie właśnie kogoś z kręgu lewandowskiej. Samo to że aktywni tylko w tygodniu pokazuje że to forma jakiegoś etatum
Tak czy inaczej, polki chcą by polacy wyginęli a ich miejsce zajęli arabowie, czarni i hiszpanie. Jesteśmy znienawidzeni we własnym kraju.
  • Odpowiedz