Brał ktoś jakieś tabletki na potencję? Np maxigra, maxon forte? Nie mam problemu z erekcja ale po 3-4 razie można by się czymś wspomóc. Wiem ze to nie viagra ze będzie automatycznie stał tylko potrzebna jest stymulacja. Chciałbym spróbować tak po prostu jak to działa. Wiem ze nie wolno łączyć z alko ani z obfitym posiłkiem. Ktoś kiedyś próbował? Jakieś efekty? #s--s #s-x
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
szczeki32
- 1
bojackHorsemanPatataj
via Android- 5
@szczeki32 musiałeś dopisać, że po 3-4 razie bo inaczej wykopki by cię obśmialy, że masz problemy z erekcją? :D jesteśmy w tym samym wieku, jakbym miał 3 razy z rzędu się rvchać to bym musiał sobie chyba serial włączyć bo bym yebnął z nudów, z 40 min bym dochodził. nie kłam przyjacielu. wykop rozumie.
szczeki32
- 1
@bojackHorsemanPatataj: przykro mi, ze Ciebie to spotkalo xd nastepnym razem wybieraj lepiej partnerki
- 86
Trudno pobić ostatnio Lewandowską, ale żonie Kamila Stocha - Ewie, zdecydowanie się udało.
Relacja Ewy Stoch z insta
#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #s--s #przegryw #stoch #chad #mecz
Relacja Ewy Stoch z insta
#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #s--s #przegryw #stoch #chad #mecz
źródło: Ewa Stoch z crushem
Pobierz@km00787: widocznie za mało emocji dawał Kamilek. Wyglądał na spokojnego. Tfu.
konto usunięte via Wykop
- 61
@km00787: niech jakaś pOlka jeszcze powie ze oczekuje porządnego faceta jak go potem nie szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to te cierpiące niby psychicznie w związkach trzymają się swojego ciemiezcy często niczym huba drzewa tłumacząc to uzależnieniem psychicznym
- 0
nie rozumiem dlaczego w ciemnym krysztale tak mało ludzi dostrzega seksualną metaforę #film przecież to oczywiste że te złe ptaki skeeksowie to metafora starych ludzi śliniących się do młodych, którzy z wykorzysytwania ich biorą esencję życia, zabrzmi schizofrenicznie ale ja naprawdę widzę w tym sens i wszystko układa mi się w całość, myślę że pomiędzy wierszami to właśnie chciał przekazać autor #s--s
- 0
@dean_corso: przecież już były przy akcji z psami
konto usunięte via Android
- 0
@KingaM jakiej akcji, bo mnie zaciekawiłaś
- 71
Robert wraca godzinke wczesniej z treningu:
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #s--s
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #s--s
źródło: 118a3a96fd9c148b01a111f8fbe9c773
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 10
@kamil-tika: i cały wyidealizowany obraz rodziny poszedł w p---u. Bo Anna musiała pokazać, że też może. I pokazała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop
- 2
@kamil-tika: skąd to zdziwienie? Zwyczajnie nie trawię głupich lasek. Ludzi głupich ogólnie. Nie wszystkie różowe to tępe stworzenia wierz mi!
Ale dzisiaj jestem podniecony i mi dużo preejakulatu leci i nonstop fantazjuję i myślę o kobiecie, żeby mi possała i pocałowała żołędzia.
To chyba dlatego, że dzisiaj nie wziąłem escitalopramu i libido wróciło.
#przegryw #rozowepaski #s--s
To chyba dlatego, że dzisiaj nie wziąłem escitalopramu i libido wróciło.
#przegryw #rozowepaski #s--s
@tylkoponsfw: Propsuje. Ja porzuciłem wszelką nadzieję, wywaliłem rok wcześniej wszelkie swoje profile randkowe, i swoją pierwszą i jedyną poznałem na grupie tematycznej o nieśmiałości/fobii społecznej na fb. Spytałem kto w co gra, odpisała że nie ma z kim w terrarie popykac. No i jakoś tak wyszło. Nie dotrwałem do czarodzieja. Ale no związek trwał trzy lata, skończył się w styczniu, z czego po roku już było w ciul drętwo, i
@tylkoponsfw: że kogoś znajdziesz choć się tego nie spodziewasz i nawet w danym momencie się niespecjalnie starasz. Wiem, banał. Też tak myślałem.
O 180 stopni.. Napisałem. Z dziewczyny która kocha mnie takiego jakim byłem i zawsze jestem, zmieniła się w kogoś, kto potrzebuje zupełnie odwrotnego faceta.
O 180 stopni.. Napisałem. Z dziewczyny która kocha mnie takiego jakim byłem i zawsze jestem, zmieniła się w kogoś, kto potrzebuje zupełnie odwrotnego faceta.
Jakie są wasze oznaki tego, że owulujecie różowe?
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #s--s #tinder #zwiazki
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #s--s #tinder #zwiazki
@tylkoponsfw: a zajebiście, ostatnio dużo książek zacząłem czytać (tylko techniczne, zwłaszcza o elektrotechnice czy mechatronice - inne typy książek niezbyt mi odpowiadają)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#randki #s--s #zwiazki #tinder #badoo
Nie podobają mi się praktycznie żadne kobiety po 30 roku życia. Latam sobie po #tinder i ustawiłem testowo przedział wiekowy 30-34 lata i jestem w stanie przesunąć w prawo może 5% kobiet. Najczęściej mnie odrzuca wygląd, niestety widać już ten brak świeżości. Opisy i zainteresowania to kolejny odstrzał gdy akceptowalny jest wygląd. Nie mam
#randki #s--s #zwiazki #tinder #badoo
Nie podobają mi się praktycznie żadne kobiety po 30 roku życia. Latam sobie po #tinder i ustawiłem testowo przedział wiekowy 30-34 lata i jestem w stanie przesunąć w prawo może 5% kobiet. Najczęściej mnie odrzuca wygląd, niestety widać już ten brak świeżości. Opisy i zainteresowania to kolejny odstrzał gdy akceptowalny jest wygląd. Nie mam
@mirko_anonim: no to już wiesz co czują kobiety wobec mężczyzn niezależnie od wieku. 90% facetów jest w oczach kobiety nieatrakcyjnych.
Kobieta już po 25 roku życia zaczyna gwałtownie się starzeć. Jak nie dba o siebie już od nastoletnich lat to mając 30 lat jest tragedia. Z facetami niewiele lepiej jest.
Kobieta już po 25 roku życia zaczyna gwałtownie się starzeć. Jak nie dba o siebie już od nastoletnich lat to mając 30 lat jest tragedia. Z facetami niewiele lepiej jest.
@pamareum: ok, dzieki za info.
Z drugiej strony, cialo cialem, ale ja preferuje odrobine dojrzalosci intelektualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej strony, cialo cialem, ale ja preferuje odrobine dojrzalosci intelektualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy nie zapomne jak mając 16 lat zrobiłem swoją pierwszą palcówkę odbytu.
Rodziców nie było w domu, ustawiłem sofę naprzeciw wielkiego lustra, tak żebym widział wszystko jak w pornosie, ściągnąłem majtki, wziąłem krem nivea na ręce, podniosłem nogi i stopy jak taka k-----a z pornoli i wziąłem się za robotę.
Nie zapomnę tego uczucia ekstazy gdy próbowałem wjechać najpierw 1 palcem, potem 2 aż skończyłem na 4, i to za pierwszym razem!
Rodziców nie było w domu, ustawiłem sofę naprzeciw wielkiego lustra, tak żebym widział wszystko jak w pornosie, ściągnąłem majtki, wziąłem krem nivea na ręce, podniosłem nogi i stopy jak taka k-----a z pornoli i wziąłem się za robotę.
Nie zapomnę tego uczucia ekstazy gdy próbowałem wjechać najpierw 1 palcem, potem 2 aż skończyłem na 4, i to za pierwszym razem!
- 136
Lewica chce wprowadzić prawo, aby to oskarżony o g---t udowadniał uzyskanie zgody na s--s. W jaki sposób?
~ Wicemarszałek Senatu, Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica)
Pani wicemarszałek powiedziała to przy okazji ustawy o zmianie definicji zgwałcenia, która każdy
Dla mnie jako kobiety liczy się odwrócenie ciężaru dowodu tak, że to nie ofiara będzie musiała udowadniać, że ją zgwałcono, że sprawca zastosował p-----c fizyczną lub inną formę przemocy; to sprawca będzie musiał udowodnić, że była zgoda.
~ Wicemarszałek Senatu, Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica)
Pani wicemarszałek powiedziała to przy okazji ustawy o zmianie definicji zgwałcenia, która każdy
źródło: lewica
Pobierz@sildenafil Czyli jak zwykle zamordystyczne swinie z lewicy i PO przepychaja antyludzkie ustaw, Tusk zaskoczenia.
@sildenafil: Chyba podstawą do jakiegokolwiek oskarżenia jest przedstawienie dowodu dokonania przestępstwa XD
To co chcą zrobić to jak w średniowieczu, może od razu niech tak zrobią chłop winny i teraz jak udowodnić czy faktycznie winny czy nie winny ano związujemy mu ręce a do nóg kamienie i zrzucamy z mostu do wody jak się utopi to niewinny był a jak wypłynie na powierzchnię to winny i wtedy napierniczamy z łuku
To co chcą zrobić to jak w średniowieczu, może od razu niech tak zrobią chłop winny i teraz jak udowodnić czy faktycznie winny czy nie winny ano związujemy mu ręce a do nóg kamienie i zrzucamy z mostu do wody jak się utopi to niewinny był a jak wypłynie na powierzchnię to winny i wtedy napierniczamy z łuku
myślicie że Zygzak McQueen zaruchal Sally? #s--s #zwiazki
źródło: temp_file8053081454461889883
Pobierzniee, pali kapcia na recznym dalej
- 0
@Itslilianka its over for gruz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niestety na razie sam z siebie nie chce iść do jakiegoś lekarza od tego, więc ja nie będę mu o tym gadać, bo jeszcze pomyśli, że "ta kwestia" jest dla mnie bardzo ważna.
@mirko_anonim: Przestańcie się zachowywać jak dzieci bo inaczej wiele z tego nie będzie
konto usunięte via Wykop
- 4
@mirko_anonim: bierz do buzi. Może w końcu się odblokuje.
- 1
No dobra a czad, mokebe czy inny alwaro to gdzie jest?
#p0lka
#zwiazki
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#p0lka
#zwiazki
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
źródło: F4rQB-5XIAE7mC3
Pobierz- 2
Czy różowa musi mieć c---i na wierzchu jak robi loda? W sumie to trochę dziwne, jak ona jest w pełni ubrana, lubię zawsze popatrzeć albo dotknąć.
#s--s #c---i #zwiazki #rozowepaski
#s--s #c---i #zwiazki #rozowepaski
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wy mylicie rezultat z przyczyną, uważacie, że spory bodycount u #rozowepaski ryje im banie - otóż nie. Te co mają spory przebieg już miały zrytą banie, a rezultatem tego jest właśnie duża liczba partnerów seksualnych. A dlaczego mają zrytą banią? To kim będziemy w dorosłym życiu kształtuje się w naszym dzieciństwie pod wpływem środowiska (rodziców, dziadków, otoczenia).
#przegryw #blackpill #redpill #
Wy mylicie rezultat z przyczyną, uważacie, że spory bodycount u #rozowepaski ryje im banie - otóż nie. Te co mają spory przebieg już miały zrytą banie, a rezultatem tego jest właśnie duża liczba partnerów seksualnych. A dlaczego mają zrytą banią? To kim będziemy w dorosłym życiu kształtuje się w naszym dzieciństwie pod wpływem środowiska (rodziców, dziadków, otoczenia).
#przegryw #blackpill #redpill #
Wy mylicie rezultat z przyczyną, uważacie, że spory bodycount u #rozowepaski ryje im banie - otóż nie.
@mirko_anonim: <zieww>
Myślicie że spory bodycout u facetów ryje im banie? Otóż nie. Ci co mają spory przebieg już mieli zrytą banie, a rezultatem tego jest właśnie duża liczba partnerów seksualnych.
Taki Henry Cavill czy Ben Affleck byli z-----i już jak byli prawiczkami, gdyby byli normalni wybraliby stulejarstwo w piwnicy lub
@mirko_anonim: Nie do końca.
Doświadczenia mają wpływ na psychike. Liczne kontakty seksualne zaburzają obraz w przyszłych związkach (i zmieniają wspomnienia doświadczen z poprzednich relacji).
To też nie jest tak, że działa to tylko w tą stronę, ale też nie jest tak, że ułożona kobieta nie może zmienić się pod wpływem karuzeli kutasów - zmieni się (ale wtedy właśnie przestaje być ułożona).
Większość naszego potencjału jest determinowana wcześniej niż sie sądzi
Doświadczenia mają wpływ na psychike. Liczne kontakty seksualne zaburzają obraz w przyszłych związkach (i zmieniają wspomnienia doświadczen z poprzednich relacji).
To też nie jest tak, że działa to tylko w tą stronę, ale też nie jest tak, że ułożona kobieta nie może zmienić się pod wpływem karuzeli kutasów - zmieni się (ale wtedy właśnie przestaje być ułożona).
Większość naszego potencjału jest determinowana wcześniej niż sie sądzi
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, jakiś czas temu moja nowa partnerka zauważyła, że unikam seksu. Jestem z nią od roku i ani razu tego nie robiliśmy. Ja mam generalnie chęć na s--s, podoba mi się ta wizja, jednak równocześnie, traktuję go trochę jak taki przykry obowiązek. Ponadto, co gorsza, nie umiem się podniecić jak jestem w cipci loszki. Z poprzednimi miałem to samo. Jedynie jakieś całowanie się albo sado-maso zabawy potrafią mnie
Cześć, jakiś czas temu moja nowa partnerka zauważyła, że unikam seksu. Jestem z nią od roku i ani razu tego nie robiliśmy. Ja mam generalnie chęć na s--s, podoba mi się ta wizja, jednak równocześnie, traktuję go trochę jak taki przykry obowiązek. Ponadto, co gorsza, nie umiem się podniecić jak jestem w cipci loszki. Z poprzednimi miałem to samo. Jedynie jakieś całowanie się albo sado-maso zabawy potrafią mnie
@mirko_anonim Może jesteś bi? Może poly? Może pan?
Jest wiele opcji, wszystkie fajne, najważniejsze to znaleźć swoją.
Jest wiele opcji, wszystkie fajne, najważniejsze to znaleźć swoją.
- 43
Piekna interwencja polskiej Policji wobec agresywnego Julczyska. Mogli tam ja mocniej uszkodzic bo chuop juz dawno by lezal na glebie z kolanem na szyi a tutaj sie wobec lymyn troche cackali. Finalnie jednak agresorka obezwladniona i opsikana gazem co cieszy. Pamietajcie p-----c ma plec i jest nia kobieta. W ogole to na poczatku obejrzalem ten filmik i mowie "kurde przeciez kajdanki sekunde temu miala zalozone po co oni ja rozkuwali a pozniej

@kamil-tika ja p------e jakie polmozgi xD
MY NIE ZNAMY NIE WIEMY O CO CHODZI ALE ONA NIC NIE ZROBIŁA XD
Banda k---a debili
MY NIE ZNAMY NIE WIEMY O CO CHODZI ALE ONA NIC NIE ZROBIŁA XD
Banda k---a debili
konto usunięte via Wykop
- 49
@Darson666: nikt nic nie wie co ona zrobiła, ale pierwsi jej bronią i wyzywają policjantów XD najpierw jeden mówi, że nie chciała się wylegitymować, a potem, że niby kogoś pobiła, ale pierwsi do obrony juleczki
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ale mam głupi problem zdrowotny. I to już od paru lat. Co noc budzę się od 2 do 4 razy z powodu stojącej pały. Nie boli - ale czuć się stoi. No i budzę się i mnie to wkurza i jedyne co pomaga to przejście się po pokoju 1-2 minuty i pała opada i zasypiam. Co ciekawe jak nie wstanę to pała potrafi stać z 15 minut.
Mirki ale mam głupi problem zdrowotny. I to już od paru lat. Co noc budzę się od 2 do 4 razy z powodu stojącej pały. Nie boli - ale czuć się stoi. No i budzę się i mnie to wkurza i jedyne co pomaga to przejście się po pokoju 1-2 minuty i pała opada i zasypiam. Co ciekawe jak nie wstanę to pała potrafi stać z 15 minut.
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: Masz zdrowego drąga
konto usunięte via Wykop
- 6
@mirko_anonim: to tzw. sterczypał, to się leczy
Dlaczego jakieś 20 lat temu jak się gadało z kolegami o dziewczynach to zawsze ktoś musiał wyskoczyć z pytaniem: "wyruchałeś ją?"?
Czemu nie było:"kochaliście się?" Czy inne "uprawialiście s--s?". Tylko prosto z mostu czy ją ruchałeś. A może to ona ciebie wyruchała.... #pytanie #s--s
Czemu nie było:"kochaliście się?" Czy inne "uprawialiście s--s?". Tylko prosto z mostu czy ją ruchałeś. A może to ona ciebie wyruchała.... #pytanie #s--s
@F_S_D: Chłopie o czym ty rozmyślasz? Za dużo czasu wolnego, pewnie neet...
- 1
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: no tej akurat nie. Tą drugą wyruchałem.
Długi związek, 6 lat ponad. Pierwsza laska, wszystko fajnie no ale się skończyło. Pół roku zamuły, zero energii ogólnie -1/10. Ale po pewnym czasie odpaliłem tindera, badoo, fbrandki. Na dwóch pierwszych była lipa, pary wpadały ale rozmowa w ogóle się nie kleiła to też odpuściłem. Konta nie usuwałem ale sobie tak z nudów przewijałem, do nowych par nawet nie pisałem, czasami pisały pierwsze ale bez mojej odpowiedzi. No i pojechałem sobie z
@szczeki32: no fajna historia, odpalilem mirko po najnowszych i przypadkiem przeczytalem tylko nie wiem jaki tu jest morał
- 4
@cytr0netx99: żaden , zaraz oznacze #gownowpis
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
Może mi to ktoś wyjaśnić bo nie ogarniam co się odwaliło?
Umówiłem się z laską z tindera, laska miała jeden cel o którym cały czas mówiła.
Żebym ją ostro wyruchał.
#s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
Może mi to ktoś wyjaśnić bo nie ogarniam co się odwaliło?
Umówiłem się z laską z tindera, laska miała jeden cel o którym cały czas mówiła.
Żebym ją ostro wyruchał.
@mirko_anonim: pewnie do tego masz 25 cm w stójce i bez problemu wszedłeś w anala bez wcześniejszego przygotowania i lubrykantu. Bracie ogarnij sie co ty wymyślasz




























