Co jest zlego w seksie np. z bratem lub siostra? Rozumiem ze pierwotnie tego zakazali bo dzieci z takiego stosunku dziedziczyly wszystkie choroby genetyczne i przez to ginely cale dynastie. No ale teraz jest antykoncepcja, sa tez inne dziury, wiec co w tym zlego? Skoro mozna z samym soba (masturbacja) to nie widze zadnego powodu czemu nie mozna z rodzina.
#s--s
#s--s




































Ty nie masz pojęcia o czym piszesz