Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawiczek 23lvl do niedawna - w zasadzie to do przedwczoraj. Po 3-4 latach przesiadywania na portalach randkowych poznałem na tinderze dziewczynę o rok młodszą i na 3.spotkaniu wleciał seks. Świetnie i wspaniale? Niestety tak nie jest; w zasadzie to jestem rozczarowany. Dziewczyna jest feministką, niezbyt w moim typie, więc nic poważniejszego z tego i tak nie wyjdzie.

Dodatkowo sam seks był... 2/10 xd klasyk w prezerwatywie, bo oczywiście dziewczyna nie chciała bez, przez co w trakcie czucie było nędzne. Dodatkowo dziewczyna z higieną prezentowała się nienajlepiej(tragedii niby nie było, ale jednak). Co gorsza dziewczyna ma kiepską sylwetkę; tak na granicy normalnej wagi i nadwagi - nie jest otyła, ale i tak nie jest to sylwetka wysportowanej / szczupłej julki. Kiedy była na górze i się trochę rozkręciła to zaczęła plaskać o moje ciało, co w zasadzie zabiło seks już do końca; było to obrzydliwe i do teraz mam flashbacki XD szczerze mówiąc, masturbacja po jednym piwie przy dobrym filmiku +18 jest znacznie bardziej gratyfikująca od czegoś takiego.

Na ten moment nie wiem, co myśleć. Seksem jestem mega rozczarowany. Dalej czuję się przegrywem. Wpis z anonimowego, ale może zamieszczę jakieś głębsze przemyślenia na tagu z realnego konta.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #przegryw #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Wow doszedłeś do wniosku że seks z prawie puszystą babą, (z naciskiem na średnio dbającą o swoją higienę) jest obrzydliwy.
Jesteś taki odkrywczy mirek, wolalbym już zostać tym prawikiem niż stracić z taką laską
  • Odpowiedz
klasyk w prezerwatywie, bo oczywiście dziewczyna nie chciała bez


@mirko_anonim: zasada jest taka że jeśli tinderowka zgadza się bez gumki to dlatego że ma już wszystkie syfy i jej nie zależy.

A co do seksu to różne som, z inną laską może być cudownie. Kiedy wszystkie gwiazdy się ułożą to seks będzie 10 razy lepszy niż walenie konia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a tam głupoty gadasz, akurat te lekko grubsze fajnie się rucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jak z jazda na motorynce, fajnie się jeździ ale przed kolegami trochę to głupio wygląda xD

No może z tą higieną to masz rację, to ja ci powiem tak, było trzeba samemu się dokładnie nie myć xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To tak jak ze wszystkim, miejsce zamieszkania musi być twoje żebyś mógł żyć szczęśliwy tak jak chcesz, tak samo jest z babo czy chuope XD, musisz mieć swoją/swojego wtedy uczysz się obsługi, ustawiasz pod siebie, wiesz gdzie uderzyć żeby było tak jak chcesz, a na koniec dostajesz coś czego nie dostaniesz od żadnej obcej osoby, praktycznie ta końcówka przesądza całkowicie o sensie pompowania obcych osób.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Seks po 3 spotkaniu. No to masz akt desperacji i głupoty z obu stron, masz efekt w postaci rozczarowania.
Jakbyś spotkał laskę i grzmoconko by było po kilku miesiącach to by było naturalne i można by tu mówić o jakimś poważniejszym związku.
  • Odpowiedz