TSH,FT3,FT4, Homocysteina, ferrytyna.
Sam mam podobny problem. Dobrze się odżywiam, ćwiczę, test wysoki, reszta hormonów w normie, a wyszła mi ferryna bardzo słabo (mimo, że na morfologi hemoglobina i czerwone krwinki były w dolnej granicy ale nadal w normie). Wysoka homocysteina to w 99% przypadkach problem z witaminami z grupy B, niska ferrytyna jeżeli dobrze się odżywiasz to problem z wchlanialnoscia. Jedno i drugie może mieć duży wpływ na erekcje/libido. Ja jestem
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 177
@conamirko: tu nie ma XD to samo życie w Polsce już karyniska ile byś nie zapłacił kierują się zasadą wybzykaj i s--------j i to właśnie przez spermiarstwo bo przychodzą mówią dzień dobry i żadnych wymagań tylko co Pani powie tak zrobi .
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach