Zapraszam do ankiety. Jaki jest wg was najlepszy sposob na podryw?

Najlepszy sposob na podryw to?

  • Jakis dobry tekscik typowy PUA otwieracz 16.6% (40)
  • Proba zaimponowania pieniedzmi i statusem 16.6% (40)
  • Wyslanie zdjecie qutasa na priv 66.8% (161)

Oddanych głosów: 241

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to nie wierzę że ktoś kto ma więcej niż 25 lat jest prawiczkiem. W dzisiejszych czasach to nierealne, myślę że tutaj większośc sobie bekę robi i udaje prawiczków.
Może się jakiś zdarzy ale to jest malutki procent.

#s--s
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myślę że tutaj większośc sobie bekę robi i udaje prawiczków.


@siemankooo: niestety nie, jest bardzo dużo prawiczków 25lvl, jest też sporo dziewic ale wiadomo że mniej niż prawiczków
  • Odpowiedz
How I imagine a Julka mogąca legalnie uprawiać s--s: rocznik 1997


An actual Julka mogąca legalnie uprawiać s--s: rocznik 2008


@czykoniemnieslysza: I co z tego, naturalna kolej rzeczy. Tak chyba mógł napisać tylko i wyłącznie ktoś kto nawet kawałka d--y nie zobaczył będąc nastolatkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja pier-olę pomóżcie mi...
Mam spory problem psychoseksualny.
W swoim życiu rżnąłem różne baby ile fabryka dała i zwykłem walić do lasek, ale jest coś co mi totalnie niszczy psychikę.
Coś, przez co dzisiaj płakałem jak ciota, mimo że jestem z gatunku tych twardzieli co nigdy nie ronią łez.
Chodzi o kolesi, ale nie wszystkich. Tylko niektórych.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kurde, ale poczułem dysonans jak czytałem ten wpis. Z jednej strony czuć kreację mieszanki twardziela z sebiksem. Z drugiej strony tak ładnie został napisany ten wpis, jest dobra interpunkcja, płynnie się czyta tekst, że nie pasuje do ludzi typu sebix.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a odnośnie samego wpisu, oczywiście zakładając, że to nie bait. Najwyraźniej jesteś gdzieś pośrodku spektrum, czyli nie jesteś sto procent heteroseksualny, ale bliżej Ci biseksualności. Zdarza się tacy się rodzimy. Jak sam napisałeś żyj w zgodzie ze sobą samym.

A jeżeli chodzi o kryzs męskości. Pewnie wynika to z błędnego obrazu geja jaki masz w głowie. Przypuszczam, że to obraz ,,typowego pedała", który jest bardzo zniewiwściały. Charakteryzuje go wysoki
  • Odpowiedz
Ale się zesraliscie z tą murzynka twerkującą, jak byście nigdy nie widzieli Ameryki na klipach, ja sobie zainstaluje moda na całą nagą i będę walił konia a wy będziecie dalej narzekać, po za tym wykopki to i tak #pcmasterrace więc do zobaczenia w 2026 co najmniej XD
#gry #bekazprawakow #s--s #gtav #gta6 #gtavi #ps5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie teraz zdałem sprawę że nigdy nie bzykałem murzynki.
Bzykałem w życiu młode laski, stare laski. Laski chude, laski grube. Laski bez kutaza i takie z kutazem. Polki, Ukrainki, Latynoski i Tajki. Divy i nie divy. Ale murzynki jeszcze mi się nie zdarzyło.

#zalesie #divyzwykopem #s--s
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na rynku matrymonialnym chodzi o to, że dla młodych z roczników 00 w górę jest over. Prawda jest taka, że kobiety z roczników 80 czy 90 miały dużo większą potrzebę stabilności życiowej, założenia rodziny i budowały trwalsze relacje już w młodym wieku. Oczywiście nie zawsze, ale w porównaniu do obecnych Julek to przepaść.

Nie wyobrażam sobie być teraz 20-23 letnim chłopem, gdzie moim rówieśniczkom wyprano łeb i wmówiono, że mają być teraz nowoczesne,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kosmita: Może, ale to czas weryfikuje. Nie chodzi mi o to czy im Związek wyszedł czy po kilku latach małżeństwa lub narzeczeństwa się popsuło. Chodzi o fakt, że one chciały mieć ten związek i swojego księcia z bajki, a nie doznania.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: może pora na przestawienie myślenia u facetów: skoro druga strona nie chce związków to i lepiej. Serio, jako facet nie widzę żadnego benefitu w stałej relacji na dłuższą metę. Związki są do wychowywania dzieci. Jak ktoś nie chce, albo już odchował to po co relacja? Relacji mogą szukać samotne matki, ale znowu to żadna propozycja dla normalnego faceta.
  • Odpowiedz
czy znacie te teorie, że kat pod jakim stoi p---s zdradza czy wasz partner jest dla was materiałem na męża czy zwykła k*rwą? Jeśli to kat prosty to znaczy, że facet jedynie jest gotowy na stosunek "na pieska" co znaczy że nie zależy mu na zbliżeniu z partnerka. Kąt który pozwala na s--s misjonarki oznacza, że partner chce być bliska z kobieta, widzieć ja i jej reakcje czyli może być godnym zostania
pancernapiescdzieciatka_jezus - czy znacie te teorie, że kat pod jakim stoi p---s zdr...

źródło: Screenshot_20231204-210209_X

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki antykoncepcji ludzie teraz mogą zdecydować, że nie chcą dzieci, bo wiedzą, że to jest mocne ograniczenie wolności, a w dzisiejszych czasach jest tak mnóstwo ciekawych rzeczy do robienia - możesz zdobywać wiedzę i umiejętności z takiej dziedziny, jakiej tylko zechcesz, możesz dość swobodnie zwiedzać świat, możesz robić praktycznie wszystko (o ile zdrowie dopisuje). Po prostu nie da się nudzić a w szczególności w erze internetu. Starsze pokolenia są tym wkurzone -
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LatajacyJeczmien no bo z naszej perspektywy ludzie bez dzieci sa najczesciej po prostu slabi psychicznie, niedojrzali, rozczulajacy sie nad soba i priorytetyzujacy jakies beznadziejnie nudne, powtarzalne tysiace razy rozrywki. Mozna balowacc kilka lat, ale po 25 roku zycia to sie robi po prostu mega nudne. Czlowiek zauwaza, ze ci ludzie od balowania maja go zazwyczaj totalnie w dupie i czlowiek teskni za byciem kims istotnym w jakiejs spolecznosci, za byciem wartosciowym
  • Odpowiedz
  • 6
Przeciwnie - dzieci zazwyczaj wydobywaja z nas to co najlepsze, jesli sie podejmie te odpowiedzialnosc.


@zbrodnia_i_kawa Nom... Zwłaszcza w przemocowcach, alkoholikach i innych takich. Te pod opieką kuratorów też tam są, bo miały takich wspaniałych rodziców, że tylko zazdrościć.

Ja nie twierdzę, że każdy kto ma dziecko, to patola, ale litości, twierdzenie, że wszyscy ludzie posiadający dzieci doświadczają jakiegoś metafizycznego przebudzenia i potem są już niemal idealnymi ludźmi to odchył w
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
[DAILY REMINDER - #blackpill to toksyczna manipulacja]

Co ma na celu pisanie zarzutek pod przykrywką #przegryw oraz #blackpill?
- po pierwsze fun, że ktoś może w to uwierzyć, będą lajki, komentarze a może nawet jakaś aferka wpadnie. Druga rzecz to wpajanie kompleksów. Jeśli za blackpill uważacie też te historie o chadach, wyglądzie, wzroscie itp. to ten tekst jest o was. Jeśli się z
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
[DAILY REMINDER - #blackpill to toksyczna man...

źródło: 886oup

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po wielu tygodniach pytań, czy było w weekend wiercone, w końcu padło najważniejsze: "młody, czy ty w ogóle rucha**ś?". I się zaczęło. Teraz się ze mnie śmieją ehhhhh. Nie wiem jak ci*a śmierdzi, nie wiem po co mi khutas i takie tam. Tak to jest, jak się robi z debilami i zbokami. Ehhhhh

#przegryw #kolchoz #s--s
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach