✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że za zgodą biskupa można w Polsce zawrzeć #malzenstwo kanoniczne bez skutków cywilnych (formularz nr 16).

Czy wykonana wcześniej #wazektomia, poprzedzona pobraniem próbek nasienia do przechowywania w banku #s----a na wypadek zdecydowania się kiedyś na dziecko, jest konieczna do ujawnienia lub może stanowić przeszkodę do zawarcia takiego małżeństwa? Czy może stanowić podstawę do stwierdzenia jego nieważności?

Czy w takim wypadku warto w ogóle zastanawiać
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że za zgodą biskupa można w Polsce zawr...

źródło: 1553863554christian-wedding

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Zapomnialam dodac, kwestia probek nasienia: je nalezy zniszczyc poniewaz zaplodnienie laboratoryjne jest traktowane jako grzech ciezki, In vitro takze. Wiec suma sumarow nalezy: zniszczyc te probki, anulowac wazektomie i ze wszystkiego sie wyspowiadac oraz być otwartym na dzieci czyli nie stosowac antykoncepcja a jedynie naturalne metody planowania rodziny.

  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie w Polsce najlepiej poddać się #wazektomia?
Czy po pierwszej weryfikacji niepłodności sprawdzacie co jakiś czas, czy się utrzymuje?
Czy stosujecie dodatkowe środki ochrony (ogrzewanie jąder, żele plemnikobójcze, inne)?

Przed przejściem zabiegu chciałbym oddać próbki #s----a do kilku banków (min. 2, np. jeden w Polsce i jeden w
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie w Polsce najlepiej poddać się #wazektom...

źródło: 0sbank

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noniusz Pierwsze badanie po miesiącu, drugie po pół roku i w tym drugim pojawiły się plemniki. Czyli mamy przedział 1-6 miesięcy w którym nastąpiła rekanalizacja. Na szczęście dla mnie, tak mnie przerażała wizja wpadki, że po pierwszym badaniu nadal stosowaliśmy antykoncepcję.
  • Odpowiedz
@acidd: Teraz jestem już ponad 15 lat po zabiegu i panika przed wpadką ze mnie zeszła. Regularnie uprawiam s--s bez dodatkowego zabezpieczenia, więc po drugim zabiegu już jest wszystko ok.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie są moje szanse na dzisiejszym rynku randkowym? Chłopak 6/10, lvl 32, wyższe wykształcenie i stabilna zdalna praca (8k netto), brak uzależnień, sympatyczne usposobienie, mam samochód i nową kawalerkę 35 mkw w mieście >150K mieszkańców. Nie chcę #slub ani #dzieci, chciałbym, by partnerka wprowadziła się do mnie (lubię spędzać dużo czasu razem), ze względów bezpieczeństwa oczywiście nie zameldowałbym jej, oczekiwałbym tylko drobnej, naturalnej
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie są moje szanse na dzisiejszym rynku ran...

źródło: long-term-relationship

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masz_fajne_donice: Ten facet jest brany do pornosów właśnie z tego powodu, jak wygląda. P---o to syf, który podobnie jak n-------i, może uzależniać. Naukowcy już to dawno udowodnili. Ludzie oglądający pornosy szukają nowych bodźców, bo dotychczasowe im nie wystarczają. Dlatego chcą oglądać różne fetysze, dziwactwa i zboczenia. Ten chłopak w pornosach to takie współczesne freak show. Z punktu widzenia godności człowieka to przykre, choć pewnie wielu z Was powie, że skoro
  • Odpowiedz
#przegryw #tinder #s--s
Czytalem niedawno jakis wpis tutaj i typek mowil, ze stuka/l laske po 4x dziennie
Nie wiem co u mnie jest nie tak ale raz na jakis czas spotykam sie z mloda dziewczyna, niedlugo 18 lat bedzie miec i tez sie stukamy calymi dniami, ale problem w tym, ze po 1-2 juz pala potrzebuje mocniejszej stymulacji a przy zmianie pozycji potrafi mi opasc i koniec zabawy,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Wiem, że to żałosne wypisywać takie rzeczy i szkoda czasu na czytanie tego, ale mam jakąś potrzebę uporządkować swoje myśli. Jeśli ktoś jednak przeczyta, to przepraszam za ewentualny chaos.

W czewrcu kończę 30 lat i chyba przez to mi się kumulują gorzkie żale. Chodzi o to, że normalnie samotność doskwiera mi na stałym poziomie, a teraz bardziej. Mam na myśli odwieczny brak zainteresowania ze strony kobiet i o tym
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet gdybym jakimś cudem znalazł się w jakiejś okazji, to w sumie nie wiedziałbym, co robić.


@mirko_anonim: Eh tak bardzo wiem co czujesz. Sam często mam takie przemyślenia, że nawet jak się jakaś witaminka trafi, to i tak chłop nie będzie wiedział jak to pociągnąć. Chyba że się trafi na dziewczynę naprawdę zainteresowaną, to ona wtedy trochę podpowie, sama nieco więcej inicjatywy wykaże. Bo ten brak obycia w kontaktach z
  • Odpowiedz
J------m Pani Divy bez gumy: #przegryw #s--s #zwiazki #ankieta

Nu??????

  • Doskonały pomysł 35.8% (38)
  • Średni pomysł, ale ujdzie 6.6% (7)
  • No nie bardzo... 50.9% (54)
  • Nie wiem 6.6% (7)

Oddanych głosów: 106

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby macie te nieruchomośći i macie wysokie zarobki ale nie ogarniacie jak można łatwo znaleźć kobietę.
Oto mój sposób.

...kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon:

Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja


I pewnie szybko się z niego wyniosą, znajdując sobie inne
  • Odpowiedz
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja


@adamsowaanon: mają chłopów na tinderze i uczelni, a bzikać się mogą nawet w samochodzie z chadem, nie znika konkurencja :/
  • Odpowiedz
Do tego p0lki hipergamiczne bestie doprowadzily, ze chlop musial na drugi koniec swiata wyjechac zeby powachac pisssdzioszki. Smiechu warte. Na calym swiecie nie ma gorszej samiczej plci niz ta ktora wystepuja w Polsce. Niesamowite. Jakbysmy graniczyli z krajem w ktorym sa murzyni i oni by nas zaatakowali to przeciez p0lki by wziely co maja pod reka noze, tasaki, siekiery itd. i by ganiali polskich chlopow stojac po tej samej stronie barykady co
kamil-tika - Do tego p0lki hipergamiczne bestie doprowadzily, ze chlop musial na drug...

źródło: Screenshot 2023-12-02 16-24-05

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach