Po tym jakie tu zdjęcia z podpisem szara myszka ludzie wrzucają to raczej chcą różowej do której w normalnej rzeczywistości może startować Chad.


@sylwke3100: Zdajesz sobie sprawe, że te wpisy pod #szaramyszkadlaanonka to trolling i odwzorowanie kobiet piszących, ze chca takiego "zwykłego i normalnego" pokazując zdjęcie 190cm wydziaranego przystojniaka?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie wiem, za co to potępienie, bo moja rada akurat była najbardziej fachowa ze wszystkich, a do tego napisałem ją w formie rozluźniającej, co też jest istotne przy twoim pytaniu, ale widać że jesteś naprawdę spięta skoro potraktowałaś to jako żart.
Dziwi mnie tylko ze pytanie zadałaś tutaj, a nie na jakimś forum z tęczowymi paskami, bo zawsze raczej trzeba pytać u źródła.
  • Odpowiedz