Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogodny_mis65

@Linnior88 nie, nie b8. Ja naprawde tak myśle i nigdy o to nie pytam dziewczyn. Co zrobiła? xd czyli osoba która miała wiecej partnerow bedzie kochała słabiej niż ta która ma pierwszego? Co to za chora logika

Nie chora logika a zwykły fakt udowodniony naukowo że takie osoby mają dużo bardziej niestabilne związki (które dużo używały )
  • Odpowiedz
@pogodny_mis65: osoba która miała więcej partnerów ma większą potrzebę zmiany i trudniej jej zostać dlugo przy jednej osobie. Ogólnie Twoja logika jest nawet spoko i też to trochę rozumiem, ale badania wskazują że osoby z dużym przebiegiem (nie zależnie od plci) maja wiekszy problem utrzymać długa stabilna relacje (ale nie jest to nie mozliwe)
  • Odpowiedz
Babę zwykła ciężko znaleźć a Ty mi tu o takich rzeczach []


@Zwierz33: to fakt. Jest ciężko na rynku matrymonialnym, ale też sporo więcej babek szuka nawet samych zabaw / jest bardziej otwarta

ale widzę, ze gdzieś w głowie mignęła Ci pewna myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°) 'bo wiesz to jak z cuckold niby fajnie'
  • Odpowiedz