Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy widzieliście kiedykolwiek by jakaś baba rozglądała się za chłopami dając im znak w jakiś neutralnych miejscach?


@Pralko-suszarka: Tak. Wystarczy żyć w większym mieście. Przejdzie się jakiś wysoki chłop, jakiś typ który wygląda lepiej - cyk kobiety spoglądają na niego uśmiechając się, podśmiechujki jak w grupie. Norma.
Norma, tylko trzeba mieć dobry geny. Cóż.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: to spoko, u mnie zawsze naciskaly na slub i gdy mowilem jasno, ze nie jestem wariatem aby brac slub w XXI wieku to zawsze odchodzily do jakiegos beciaka, ktory im pierscionek zareczynowy z checia dal
  • Odpowiedz
Do dzisiaj pamiętam jak jeden Badboy podbił do typa z równoległej klasy w zespole szkół, mówiąc że tydzień temu stukał jego dziewczynę i jak się z nią całowało. Oski w garniaku chciał go piznąć w łeb, ale chybił, a tamten ubrany w dresik dał mu kopa w dupę i blachę w tył głowy xD.


@MajorKusiol: z czego ty się śmiejesz jak to jakaś głęboka patologia i zezwierzęcenie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
zwinny-mędrzec-93: Ale z Ciebie marzyciel i fantasta. Bardzo ciężko znaleźć normalnego chłopaka do budowania głębszej relacji, nie wspominając o jakimś romantyzmie. Większości tylko szybki numerek w głowie i to tyle, a takich ludzi wolałbym nigdy nie spotykać. Jak jesteś promiskuitykiem to będziesz miał swój chory raj. (gej, 26)

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach