Przyczyną choroby depresji, neurastenii i chorób pokrewnych o podłożu psychicznym jest tylko i wyłącznie zła dieta. Piszę to ponieważ sam prowadzę obecnie zdrowe i szczęśliwe życie, gdzie jeszcze początkiem tego roku jak i w poprzednim roku przeżywałem uczucia, które bym nawet najgorszemu wrogowi nie życzył- byłem w piekle psychicznym. Pamietam dzień kiedy chciałem zasnąć i uczucia jakie mi wtedy doświadczały były przerażajace- dosłownie jakbym był w piekle i stracił świadomość i rozum.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki sposób na bohatyra byście wybrali? Z ciekawości pytam, inb4 bagiety.

#depresja #samobojstwo #przegryw #ankieta
c.....c - Jaki sposób na bohatyra byście wybrali? Z ciekawości pytam, inb4 bagiety.
...

źródło: comment_Hq0L9OODs2Cae81K59xoHR7BSlLTG5kj.jpg

Pobierz

Jaki sposób na bohatyra byście wybrali?

  • pociąg 7.2% (11)
  • magik 7.8% (12)
  • exit bag 10.5% (16)
  • strzał w łeb 48.4% (74)
  • powieszenie 11.8% (18)
  • "wypadek" samochodowy 5.9% (9)
  • inny 8.5% (13)

Oddanych głosów: 153

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyMirek: @dens-acerbis: Typowe myślenie osoby, która nie ma pojęcia o temacie depresji. Osoba która ma zaburzenia depresyjne prawie zawsze ma obniżoną motorykę i robienie rzeczy, które napisałeś są niemalże niemożliwe do zrealizowania. Dodatkowo przy myślach samobójczych pojawia się tzw. myślenie tunelowe i osoba taka nie widzi żadnego innego wyjścia ze swojej sytuacji - nie staje ona przed wyborem czy spakować plecak i uciec w świat lub obrabować bank, tylko
  • Odpowiedz
Teoretycznie wiesz że jesteś ludzkim ścierwem, powinieneś to co najmniej przyjąć do wiadomości, próbować żyć a może nawet w miarę możliwości być lepszym.

I wtedy nadchodzi ten moment, w którym włącza Ci się tryb Breivika. Zamiast jak dorosły prawdziwy mężczyzna pójść z liną do lasu, położyć głowę na torach albo odstrzelić się, zaczynasz planować wybicie w pień wszyskich tych którzy wydaję Ci się że mają lepiej niż ty. Ta chwila w której
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Człowiek myśli o #s---------o w 3 przypadkach:1. Uważa że wszystko już osiągnął. 2. Uważa że nic w życiu nie osiągnie. 3. Uważa że to całe staranie nie ma większego sensu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witam tutaj ponownie były król tagu #przegryw @Saber9321 to już ostatni wpis i na dobre opuszczam wykop
Piszę to, ponieważ mam potrzebę się wyżalić i nie wiem co ze sobą robić jak coś wszystko jest prawdą i piszę to jak najbardziej na poważnie.
Tak więc...
Nie rozumiem jednej rzeczy czemu i za co urodziłem się takim przegrywem w dodatku niepełnosprawnym, paskudnym, z mega kompleksami, ogromem zaburzeń, i z aspergerem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego samobójcy nie mają możliwości zrobić tego w taki sposób by ich organy zostały społeczeństwu do przeszczepów?

Zastanawiam się jak daleko jesteśmy od takiego moralnego załatwienia sprawy.
Duże pole na nadużycia - ale wierzę w to, że dałoby się to załatwić.

#samobojstwo #depresja #psychologia #psychiatra
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Tutaj były król tagu #przegryw @Saber9321
Przegrałem przez słabe geny, przez to, że zachorowałem na depresje i przez to, że urodziłem się w tym kraju myślę, że rodząc się takim śmieciem jakim jestem ale nie w polszy tylko np. W Rosjii, USA albo UK miałbym jakiś punkt zaczepienia i start, a tak to urodziłem się w kraju gdzie naród jest zacofany i nietolerancyjny... Tu nie ma perspektyw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mikroreklama: Game developer popełnił s---------o z powodu oskarżeń o molestowanie.

Po tweeterowych oskarżeniach napisanych przez Zoe Quinn - osobę odpowiedzialną za GAMERGATE, jedną z największych afer w środowisku - skutkujących zamknięciem projektu i potępieniem ze strony środowiska gamedev Alec Holowka popełnił s---------o.

znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5112277/game-developer-popelnil-samobojstwo-z-powodu-oskarzen-o-molestowanie/

#gry #gamedev #metoo #gamergate #afera #samobojstwo
s.....a - #mikroreklama: Game developer popełnił s---------o z powodu oskarżeń o mole...

źródło: comment_Mg7Ya3Yeu8Dt6dOPTVvaNSim4PE3AEbg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach