Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje i przeciw mojej dyskryminacji tylko zajmujecie się wciąż problemami gejów i czarnych? Jak jakiś gej popełni #samobojstwo to trabicie jaki to był on dyskryminowany oraz wykluczony, ale o zwiększonym prawdopodobieństwie(które jest udowodnione naukowe) samobójstwa u niskich mężczyzn milczycie. Niscy są też dyskryminowani w sferze matrymonialnej, zawodowej czy spolecznej, a wy macie to w dupie, ale niech
N.....t - Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje i przeciw mo...

źródło: comment_wYZvCqgeAI9k32hG6KADThrrIrJqi5uh.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje


@Niski_Manlet: żydzi stawiają inceli i przegrywów jako wroga klasowego - głównie dlatego, że chanowi autyści mają dużo wolnego czasu i czasem dochodzą do prawdy o polityce i tzw. społeczeństwie. Incele są w opozycji do biednych i uciśnionych (kobiety, geje, transy, murzyni, itp). Dlatego też prędzej spodziewaj się d-------a bykowego przez jarkacza a nie supportu wyborczej i
  • Odpowiedz
Wysocy ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie rzeczy są istotne jedynie w przypadku prac, w których większą rolę odgrywają tak zwane umiejętności miękkie.


@falden ok, a teraz zamień w tej wypowiedzi słowo wysoki na słowo bialy, a niski na czarny. Dalej jest ok? Gdybym powiedział "no biali ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie
  • Odpowiedz
Fantasy: Rok 2020 - Polska wprowadza ustawę o eutanazji dla psychicznie chorych na żądanie poprzez zastrzyk śmierci. #przegryw #depresja #samobojstwo

Eutanazja poprzez zastrzyk śmierci, zdecydowałbyś się?

  • Pytasz dzika czy sra w lesie - Na to czekam 54.9% (67)
  • Będę gnił na padole do śmierci naturalnej 22.1% (27)
  • Legalności się nie doczekamy więc pętla na szyje 23.0% (28)

Oddanych głosów: 122

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki POMOCY. Czy kotś z was wie jak pomóc osobie z ogromną fobią społeczną, która się tnie i myśli o samobójstwie, albo przynajmniej tak mówi? Poznałem ją jakiś czas temu przez neta i już naprawdę nie wiem co mam robić. Ma 20 lat i ledwo skończyła szkołę, bo przez fobię nie przychodziła na zajęcia. Mieszka z ojczymem który jej nienawidzi i matką, która ją olewa i uważa, że ona
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: są dziesiątki takich ludzi. Musi iść do psychiatry i do psychoterapeuty. Ty jej nie pomożesz. Musi sama chcieć, bo na siłę to nie działa i nie o to chodzi. Może się też zgłosić na oddział dzienny szpitala psychiatrycznego. Jak nie może się nawet do tego zabrać, to zawsze może zadzwonić na pogotowie, że chce się zabić. Najważniejsze dla Ciebie w tej całej historii jest to, że to nie Ty
  • Odpowiedz
Chodzi o Huldę Borowski (51 l.). Zdarzenie miało miejsce 5 listopada. Z opowiadań współpracowników i znajomych wynika, że przekroczyła cienką linię przepracowania. Przed śmiercią pracowała po kilkanaście godzin na dobę, przestawała kontaktować, jadąc windą myliła piętra swojego biura itp. Wokół jej i innych samobójstw jakie miały miejsce w tym czasie narosło wiele mitów; jakoby ludzie (tuż po Czarnym Czwartku 24 października) masowo rzucali się z nowojorskich drapaczy chmur z powodu załamania na
kotelnica - Chodzi o Huldę Borowski (51 l.). Zdarzenie miało miejsce 5 listopada. Z o...

źródło: comment_kaEiQrX2AL9gHY2MToZVKTMY9C0mvUSn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek-paleta: Jak byłem w II technikum czyli jakieś 15 lat temu wracałem od kumpla w ndz do domu. W autobusie spotkałem nauczycielkę rysunku technicznego, przywitałem się, jakiś suchy tekst bo jechaliśmy z 2 przystanki razem. Ona wysiadła grzeczne do widzenia, i że widzimy się we wtorek bo wtedy mieliśmy zajęcia. W poniedziałek w szkole dowiedziałem się że wieczorem się powiesiła. Podobno 2 lata wcześniej zginał jej maż i nie wytrzymała
  • Odpowiedz
Mireczki i Mirabelki rozmawiajajcie ze swoim dziećmi. W piątek jedna z kobitek co ze mną pracuje znalazła syna na strychu powiesił się... dzieciak 14lat( ͡° ʖ̯ ͡°) i do was Mirki i Mirabelki którzy jesteście na krawędzi nie róbcie tego ból i rozpacz najbliższych jest nie do opisania. Zawsze jest inne rozwiązanie #depresja #samobojstwo #feels
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie nie jest niczym dobrym - jest wręcz zbędne, szkodliwe, okrutne, naznaczone cierpieniem.
Na szczęście istnieją sposoby, by się od życia uwolnić i o tym należy mówić, by się nie dręczyć i nie męczyć.
#eutanazja #samobojstwo #antynatalizm
976497 - Życie nie jest niczym dobrym - jest wręcz zbędne, szkodliwe, okrutne, naznac...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg:

muszę przyznać że mam dobre życie, pewno nie wszystko wychodzi i były trudne chwile ale nie narzekam( ͡° ͜ʖ ͡°)


Gratulacje.
Niestety pracuje na to 99% innych istnień (niekoniecznie ludzi), dla których życie nie jest już takie dobre.
  • Odpowiedz
@darek-jg: Życie obiektywnie jest złe, powiedzmy to sobie wprost. Subiektywne, chwilowe dobro odczuwają jedynie farciarze, których nigdy nie musiało być. Na to pozytywne odczucie pracuje reszta istnień, które subiektywnie, na własnej skórze, mają okazję przekonać się, że życie rzeczywiście jest złe.
  • Odpowiedz
Mirki lat 90 i starszych, czaita jak ten świat będzie wyglądał za 10-20 lat, jak te pokolenie 2000-2005 i wzwyż będzie dorosłe, jak oni już w podstawówce mają depresje a powodem jest głównie internet nie oszukujmy się.
Oglądanie kilku YouTuberów którzy zarabiają dziesiątki bądź setki tysięcy na miesiąc i każdy łepek myśli, że też tak będzie miał, dzieciaki już nie mają planów zostać strażakiem bla bla itd, tylko jakimś p---------m youtuberem

Obstawiam,

Samobójstwa 2030 rok

  • 10 tys ludzi rocznie 4.1% (9)
  • 15 tys ludzi rocznie 9.0% (20)
  • 20 tys ludzi rocznie 30.8% (68)
  • Nie wiem ile, ale w wariatkowie brak miejsca 56.1% (124)

Oddanych głosów: 221

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 6 rano dzisiaj po spożyciu 5 tabletek Coaxilu mam refleksje nad życiem. Dochodzi mi do głowy bracia mirki, że przecież jedziemy na jednym wózku, niebawem zbuntujemy się przeciw p0lkom, tak jak Hitler zbuntował się przeciw żydom, jeżeli macie starter pack w postaci liny jutowej, zachęcam do wzięcia przykładu z MEMA ! Nie dzisiaj mój przyjacielu Lino! (σ ͜ʖσ) #przegryw #depresja
krzysiek-paleta - Od 6 rano dzisiaj po spożyciu 5 tabletek Coaxilu mam refleksje nad ...

źródło: comment_Yp6sDvLdr9nfTVk9HVUDBVCDbRwci4Og.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawa wypowiedź na temat #samobojstwo w #japonia
Ja akurat jak najbardziej popieram samobójstwa i #eutanazja
Życie jest niestety powiązane z okrucieństwami, wobec tego należy nawet ułatwiać możliwość łagodnego zrezygnowania z życia dla wszystkich chętnych.
976497 - Ciekawa wypowiedź na temat #samobojstwo w #japonia 
Ja akurat jak najbardzi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieliście kiedyś tak,że czuliście się fatalnie i myśleliście o smierci?Ja mam tak od dawna ale od paru dni już dosłownie wszystko mnie n------a czuję jak pęcznieją mi płuca,serca tak jakby staje i jakby ktos wciskał palcem do tego bebechy kują non stop coraz bardziej myślę o planie B nie chce się już męczyć,mam nadzieję że w końcu uwolnie się od tego i jeżeli coś istnieje po śmierci będzie to lepszy czas ale
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Samulem: A neurolog mi powiedziała że mam nerwice ale c--j jej w p---e bo tylko na kasę mnie naciągała p---a że niby kręgi mam przestawione i będzie mi nastawiała mi je za jedną wizytę która trwała 30 sec nastawiania brała 200zł więcej do niej nie poszedlem
  • Odpowiedz
@dumspiro: Mi jakiś plan już po głowie chodzi ale takie coś jak potrącenie nie daje gwarancji śmierci ,co do leków mam podejście że i tak nic nie dadzą ale z drugiej strony nie mam nic do stracenia za długo to trwa z mojej strony to wygląda tak że mnie coś w-------a od środka jakiś nowotwór bo to co się o--------a nie jestem w stanie pojąć że to tylko od psychy
  • Odpowiedz
Tylko dzisiaj jak i co dnia według danych statystycznych do północy s---------o na świecie popełni około 27 tysięcy ludzi
,w tym 12 naszych niebieskich rodaków.
W wielu krajach na świecie powodem jest nędza, samotność, depresja to wszystko łączy się w jedno iż dla około 27 tysięcy ludzi 9 listopad 2019 roku był dniem ostatnim walki z wewnętrznym demonem powodowanym co raz to bardziej upośledzonym ziemskim grajdołem. Natomiast naszych około 12 niebieskich prawdopodobnie
krzysiek-paleta - Tylko dzisiaj jak i co dnia według danych statystycznych do północy...

źródło: comment_JywgBbtW7J9eJ75FfubsEMFsXHAL66Nd.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach