Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 8

- 0
#depresja #samobojstwo #coaching #motywacja
źródło: comment_B9dVvPSfoG7S3H1J4nE0aoD3UUOBUn7g.jpg
PobierzMacie 53% szansy, że zespawnujecie się w Chinach, Indiach lub w afryce
#depresja #samobojstwo #przegryw
źródło: comment_tTso9ziyetuJI81VRMattbJSqeN7k1rj.jpg
Pobierz- 0
- 4
536
Kolejny student AWL we Wrocławiu nie żyje - to już drugi w tym roku.

Podchorąży, student pierwszego roku, nie wrócił wczoraj wieczorem z przepustki. Jego ciało znaleziono poza terenem uczelni. Nieoficjalnie - s---------o. Jest to już trzeci podchorąży w Polsce, który stracił życie w tym roku.
z- 54
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
S---------o ucznia: Szkoła musi pomóc dzieciom i nauczycielom

Zawiadomienie poradni psychologiczno-pedagogicznej to pierwsze kroki, które powinna podjąć szkoła, gdy dowie się, że jej uczeń popełnił s---------o. Należy zadbać o to, by inne dzieci mogły skorzystać z pomocy, ale nie wolno zmuszać ich do udziału w pogrzebie lub wspólnym przeżywaniu...
z- 0
- #
- #
- #
wczoraj opublikowałem pierwszą część podcastu poświęconego onastenikom.
Kanał "varia melancholika" to jedyne miejsce w internecie, w którym możecie dowiedzieć się, co oznacza
termin "onastenik". Miłośnicy pesymizmu, melancholii, outsiderów, nie będą rozczarowani.
Mówiąc najkrócej, onastenik to ktoś odczuwający egzystencję wyjątkowo intensywnie i częstokroć boleśnie.
Krzysztof


- 0
#depresja #psychika
Cześć, zgłaszam się do Was z pewnym pytaniem i sprawą z którą nie mogę sobie poradzić. Pytanie do osób chorujących na depresję - kiedy nadszedł moment, że zdecydowalisice sie skorzystać z pomocy psychiatry/psychologa? Jak się przełamaliście do tego? Jestem gówniarzem, nie mam nawet 18 lat i wiem że jest coś ze mną nie tak, funkcjonuję normalnie, co prawda zmuszam się do porannego wyjscia
- 2
Komentarz usunięty przez autora
#rafatus #rafonix #samobojstwo #patostreamy #heheszki

- 4
- Trudno - pomyślał wyczerpany zegarmistrz na skraju choroby psychicznej.
Gdy zaszurało, spojrzał pod nogi, jakby sprawdzać miał jak głęboka jest to przepaść. To tylko stary Bydlak zakręcił się po prawym bucie. Z Bydlakiem, kotem znaczy, rozmowy uważał za czyste szaleństwo. Po chwili znów pochylił się nad swoim światem. I nazajutrz stary Bydlak został
Nie mam żadnych długów, bo nie miałem nikogo od kogo mógłbym pożyczyć pieniądze.
Żegnać się też nie ma z kim, bo nie miałem nikogo.
Kiedyś próbowałem się kumplować z takim jednym, ale w zasadzie to był monolog z mojej strony, i to jeszcze na fejsie - on odpowiadał zdawkowo, to dałem sobie spokój.
Innym razem próbowałem się skumplować z innym kolegą, z którym chodziłem do szkoły. Zaproponował, bym
źródło: comment_oxHjrfpQ0EZMxJc0F3kbLbJr2wAmNShi.gif
PobierzPopatrz na to z większej perspektywy: żyjesz sobie na planecie pędzącej po kosmosie niczym pocisk. W małym wycinku wieczności pomiędzy twoimi narodzinami i śmiercią. Praktycznie wszystko na planecie chce zrobić
avatar
OzaweNakashi 13 sek. temu via Android0
Życie to zdradliwa kuhwa jest #oswiadczenie
https://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/miedzynarodowe-samobojstwo/e8bty
#samobojstwo #sekta #przegryw #antynatalizm
Jestescie obecnie szczesliwi? Podawajcie wiek i powody dlaczego tak, dlaczego nie.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Jestescie szczesliwi?
- Nie, bo... 80.6% (75)
- Tak, bo... 19.4% (18)
- 5
- 3
Wiem, że @Debil_Lesny już tu nie bywa i prawdopodobnie wybrał spotkanie z pociągiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przepraszam za zaśmiecanie tagów.
#przegryw #depresja #samobojstwo
1
Próba samobójcza na linii kolejowej!

17 listopada 2019 roku po godz. 10 rano do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP we Włoszczowie wpłynęło zgłoszenie o próbie samobójstwa mężczyzny, który wszedł na kratownicę bramki trakcyjnej umiejscowionej nad linią kolejową.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
#mapy #samobojstwo #depresja #ciekawostki
źródło: comment_pg3s8aFYuFCr2fjKXG7aS252oqxGKxBM.jpg
Pobierz- 1
#przegryw #samobojstwo
źródło: comment_wYZvCqgeAI9k32hG6KADThrrIrJqi5uh.jpg
PobierzEj #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje
@Niski_Manlet: żydzi stawiają inceli i przegrywów jako wroga klasowego - głównie dlatego, że chanowi autyści mają dużo wolnego czasu i czasem dochodzą do prawdy o polityce i tzw. społeczeństwie. Incele są w opozycji do biednych i uciśnionych (kobiety, geje, transy, murzyni, itp). Dlatego też prędzej spodziewaj się d-------a bykowego przez jarkacza a nie supportu wyborczej i
- 13
Wysocy ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie rzeczy są istotne jedynie w przypadku prac, w których większą rolę odgrywają tak zwane umiejętności miękkie.
@falden ok, a teraz zamień w tej wypowiedzi słowo wysoki na słowo bialy, a niski na czarny. Dalej jest ok? Gdybym powiedział "no biali ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie
#nerwica #depresja #narkotykizawszespoko #samobojstwo
- 2
- 2
















