Witam,
wczoraj opublikowałem pierwszą część podcastu poświęconego onastenikom.
Kanał "varia melancholika" to jedyne miejsce w internecie, w którym możecie dowiedzieć się, co oznacza
termin "onastenik". Miłośnicy pesymizmu, melancholii, outsiderów, nie będą rozczarowani.
Mówiąc najkrócej, onastenik to ktoś odczuwający egzystencję wyjątkowo intensywnie i częstokroć boleśnie.

Krzysztof
varia_melancholika - Witam,
wczoraj opublikowałem pierwszą część podcastu poświęcone...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#depresja #psychika
Cześć, zgłaszam się do Was z pewnym pytaniem i sprawą z którą nie mogę sobie poradzić. Pytanie do osób chorujących na depresję - kiedy nadszedł moment, że zdecydowalisice sie skorzystać z pomocy psychiatry/psychologa? Jak się przełamaliście do tego? Jestem gówniarzem, nie mam nawet 18 lat i wiem że jest coś ze mną nie tak, funkcjonuję normalnie, co prawda zmuszam się do porannego wyjscia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Następnego dnia, po całonocnej walce z tarczą, świat na chwilę się zatrzymał. Dosłownie to na sekundę przed południem.
- Trudno - pomyślał wyczerpany zegarmistrz na skraju choroby psychicznej.
Gdy zaszurało, spojrzał pod nogi, jakby sprawdzać miał jak głęboka jest to przepaść. To tylko stary Bydlak zakręcił się po prawym bucie. Z Bydlakiem, kotem znaczy, rozmowy uważał za czyste szaleństwo. Po chwili znów pochylił się nad swoim światem. I nazajutrz stary Bydlak został
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można już powoli się szykować.
Nie mam żadnych długów, bo nie miałem nikogo od kogo mógłbym pożyczyć pieniądze.
Żegnać się też nie ma z kim, bo nie miałem nikogo.
Kiedyś próbowałem się kumplować z takim jednym, ale w zasadzie to był monolog z mojej strony, i to jeszcze na fejsie - on odpowiadał zdawkowo, to dałem sobie spokój.
Innym razem próbowałem się skumplować z innym kolegą, z którym chodziłem do szkoły. Zaproponował, bym
p.....k - Można już powoli się szykować. 
Nie mam żadnych długów, bo nie miałem niko...

źródło: comment_oxHjrfpQ0EZMxJc0F3kbLbJr2wAmNShi.gif

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polskipolaczek: recepta jest prosta - miej w------e na innych, nie pij za dużo (albo wcale) i rób to co sprawia ci radość. Masz tylko jedno życie i nawet jak czujesz się jak g---o to życie jest wartością samą w sobie.

Popatrz na to z większej perspektywy: żyjesz sobie na planecie pędzącej po kosmosie niczym pocisk. W małym wycinku wieczności pomiędzy twoimi narodzinami i śmiercią. Praktycznie wszystko na planecie chce zrobić
  • Odpowiedz
@Inszallah: Tak sobie wyobrażam jakby w mediach po każdym samobójstwie podawali to do informacji w raz z krótką wzmianką o przeszłości takiej osoby i czemu to zrobił.Ale by to normikom zryło banie, że takie osoby są obok nich.
  • Odpowiedz
Mógłby ktoś wytłumaczyć jak działa s---------o spalinami poprowadzonymi rurą do samochodu? Chodzi mi o to, że przecież jak poczujesz, że się dusisz to przez instynkt samozachowawczy otworzysz drzwi, albo wybijesz szybę. Tak samo z tą butlą helu.

#przegryw #samobojstwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że w nowszych samochodach to będzie trwało dużo dłużej ze względu na wszelkie filtry i tak dalej. W starych samochodach, z silnikami o dużej pojemności jest znacznie szybciej.
  • Odpowiedz
Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje i przeciw mojej dyskryminacji tylko zajmujecie się wciąż problemami gejów i czarnych? Jak jakiś gej popełni #samobojstwo to trabicie jaki to był on dyskryminowany oraz wykluczony, ale o zwiększonym prawdopodobieństwie(które jest udowodnione naukowe) samobójstwa u niskich mężczyzn milczycie. Niscy są też dyskryminowani w sferze matrymonialnej, zawodowej czy spolecznej, a wy macie to w dupie, ale niech
N.....t - Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje i przeciw mo...

źródło: comment_wYZvCqgeAI9k32hG6KADThrrIrJqi5uh.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej #neuropa i #lewica dlaczego nie walczycie o moje przywileje


@Niski_Manlet: żydzi stawiają inceli i przegrywów jako wroga klasowego - głównie dlatego, że chanowi autyści mają dużo wolnego czasu i czasem dochodzą do prawdy o polityce i tzw. społeczeństwie. Incele są w opozycji do biednych i uciśnionych (kobiety, geje, transy, murzyni, itp). Dlatego też prędzej spodziewaj się d-------a bykowego przez jarkacza a nie supportu wyborczej i
  • Odpowiedz
Wysocy ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie rzeczy są istotne jedynie w przypadku prac, w których większą rolę odgrywają tak zwane umiejętności miękkie.


@falden ok, a teraz zamień w tej wypowiedzi słowo wysoki na słowo bialy, a niski na czarny. Dalej jest ok? Gdybym powiedział "no biali ludzie zazwyczaj robią lepsze pierwsze wrażenie i nieco lepiej wypadają na rozmowach kwalifikacyjnych, ale takie
  • Odpowiedz