Zauważyłem, że moi znajomi którzy mają partnerki, często po pracy poświęcają się swoim hobby. Większość robi swoje rzeczy kilka razy w tygodniu po kilka godzin po pracy. Kilku stara się zachować work life balance, ale większość raczej nie narzeka na jakieś większe afery z tego powodu od strony swoich partnerek. Ja, będąc w dosyć długim związku, doświadczyłem takiej sytuacji, gdyż pracując 9-17, potrzebuje kilka dni (3-4) w tygodniu poświęcić na projekty, które
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gabriel40: czyli pracujesz 9-5 a potem 4 dni w tygodniu jesteś wyjety. Czyli Twoja kobieta ma 3 wieczory z Tobą w tygodniu. Matematykę zostawiam tobie. Taki trochę oczywisty ten bait.
  • Odpowiedz
#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Mam szczęście bo zawsze kobiety z którymi byłem były na prawdę świetne i bardzo mądre, ale do jednej ex mam sentyment innej ligi, oprócz kochanki była moją bratnią duszą. Rzeczy, które zostały mi po niej jak koc, pod którym śpię to coś co wyraża więcej słów niż rafallo... Mało kto to zrozumie, ale ona zawsze będzie moją małą dziewczynką mimo, że jest starszą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Często się zastanawiam jak to działa że relacje są takie skomplikowane. Nie wiem czy to mężczyźni wysyłają sprzeczne sygnały czy ja mam jakiś autyzm ale serio nie wiem jak to wyjaśnić. Ktoś wyraża tobą zainteresowanie, prawi komplementy po czym zupełnie olewa po tym jak do niego piszesz co tam i chcesz jakoś utrzymać czy rozwinąć relację. Zero prostych komunikatów tylko jakieś podchody, nie wiadomo o co w tym chodzi. #zwiazki
wszystkiekoty - Często się zastanawiam jak to działa że relacje są takie skomplikowan...

źródło: IMG_1313

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wszystkiekoty: już wyjaśniam. sluzujesz do gości o bardzo wysokiej wartości, a oni takich jak ty mają w kolejce 100. gdy prawił komplementy to akurat siedział znudzony i miał nadzieje na szybkie netflix & chill. teraz akurat ma lepsze zajęcie/ma już inne laski wzięte na tapet. mam nadzieje że sie wyjaśniło, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Slanina: Miałam sytuacje podobne do opisywanych przez OPkę, w sensie faceci zachowywali się tak, że sama nie wiedziałam, czy w ogóle chcą te znajomości ciągnąć, czy nie, i tu już nawet nie chodzi o podryw, tylko o zwykłe kolegowanie się. Żeby opisać je szczegółowo, to bym chyba musiała poświęcić na to pół godziny xD Ze trzy razy zdarzyło mi się też, że ktoś zrywał udaną znajomość bez słowa wyjaśnienia, inni
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach