@bobsley33: wymiana FB, telefonu, zaproszenie przez mokebe na oglądanie "meczu" i idziesz dziewczyno, ale się umyj tam bo przyjmiesz ubogacenie albo gremlinem albo HIV. SO TOLERANT. Skad ci panowie tam? Bo w mojej okolicy tez się już bambusy kręcą. Legalni czy nie?
  • Odpowiedz
@Vedar: I ten bardzo zabawny moment kiedy na zdjęciu jest typowy chłopak do którego wzdychają k-popiary Azjatami na awatarach a przeciętna Koreanka leci na chłopaków z Polski XD
  • Odpowiedz
@Vedar: jakie one są głupie... nieważny chłopak, nieważne co sobą reprezentuje i jakie ma powody mieszkania z rodzicami (a pewnie słuszne), ważne co powiedzą "girls" i jaka jest aktualna lista red flagów, bo same nie potrafią wypunktować tego co akceptują, a czego nie
  • Odpowiedz
dziewczyny, czy wy lubicie brać do buzi? dla mnie to obrzydliwe, jakbym był dziewczyną to bym się chyba zrzygał. Chłopaki i geje - proszę tu nie głosować.

#s--s #zwiazki #rozowepaski #ankieta

dlaczego bierzesz do buzi?

  • lubię to 54.1% (33)
  • z litości 45.9% (28)

Oddanych głosów: 61

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej chłopy, jak wy widzicie wasz związek w momencie gdy różowa zarabia np. minimalną? Jesteście gotowi na bycie bankomatem/sponsorem na całe życie czy jak? No bo z taką babą jak chcecie wziąć kredyt na chałupę to wam jeszcze obniży zdolność kredytową. Weźmiesz kredyt sam to co potem robisz, wpisujesz ją do własności 50:50 mimo że nie dała nawet złotówki? Czy może nic na nią nie przepisujecie, a ona musi wtedy mieszkać na
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer: no dlatego laska, która nie ma biurowej umysłowej pracy i nie ma studiów to dla mnie to redflag, ostatnio zacząłem się z taką spotykać, to co z tego, że ja mam elastyczne godziny pracy jak ona po drugiej zmianie może się dopiero widzieć o 23 a o 2 kończymy spotkanie a ja i tak to muszę odespać XD i nie widziałbym siebie spotykającego się tak kilka dni w tygodniu,
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym się oświadczyć mojej dziewczynie, ale poważnie martwię się o kasę. Ja zarabiam dobrze w korpoświecie, ale ona, well, słabo. Nie wchodząc w szczegóły jej wykształcenie nie gwarantuje wysokich zarobków. Boję się, że przy założeniu rodziny będę musiał dokładać i zwiększy się na mnie presja. Łapię się na tym, że zazdroszczę mojemu znajomemu dziewczyny lekarki, która dobrze zarabia i będzie jeszcze więcej - razem mogą dużo mimo, że
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niech_mnie: Nie miej wymagań nie miej, a trafisz na toksyczną i wredną, która Cię psychicznie wykończy i ostatnią energię z Ciebie wyciągnie.
Rozumiem co czujecie, ale przez tą samotność wyłącza się wam myślenie. Większość kobiet jest nic nie warta.
Kobiety też bardzo często się zmieniają, jak zobaczą, że mają faceta w garści. Serio mało widzę związków innych osób, które są szczęśliwe xD. Prawie każdy jest ze swoimi, tylko dlatego, że
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, Mirkówny, wszyscy bracia i siostry wykopowe

Mam dla was zadanie

Chcę sobie zrobić minigolfa. Z tym że taki pod dachem. Mam do dyspozycji izbę 30m2. Tak, że każdy dołek będzie składany. Albo mam taką wizję żeby zrobić moduły które można łączyć i robić różne konfiguracje.

Każda
AltCtrlSpace - Hej Mirki, Mirkówny, wszyscy bracia i siostry wykopowe

Mam dla was za...

źródło: temp_file3292489157289957434

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace: Masz tam jakieś pliki pdf, autocada. Wycinasz ze sklejki kształty tamtych torów. Naklejasz jakąś sztuczną trawę. Naokoło dajesz jakiś płaskownik i poletka gotowe. Z tymi plastikowymi przeszkodami byłoby więcej roboty. Pewnie potrzebna byłaby jakaś drukarka 3D i umiejętność projektowania..
  • Odpowiedz
#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #tinder #blackpill #rozowepaski #mokebe #przegryw

Czytając to, co kobiety wrzucają do mediów społecznościowych, rzuciła mi się w oczy pewna rzecz, która odróżnia Polki od p0lek.

Polka - znajduje sobie faceta z zagranicy. Ok, żyje z nim nie robiąc z tego żadnej hecy, ani nie rozgłaszając tego wszędzie dookoła.

p0lka -
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #tinder #blackpill #roz...

źródło: temp_file8542850377971929883

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie macie zdanie na temat kobiet które przyrodzeniują (dawaja swojego przyrodzenia dla nich ich) z obcokrajowcami? Tzn czy wzięliście za dziewczyne taka ktora przyrodzeniowala się z zagraniczniakiem? Czy może tak macie, że jak czarny to nie ale Włoch to już nobilitacja i #rozowepaski #pytanie #zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg: no ale to wychodzi, świadkiem byłem sytuacji w której jedna na imprezie (mowila z tym się przyrodzeniowala, z tamtym się przyrodzeniowala) i towarzyszyły temu okrzyki "you go girl" a niektóre to mają tatuaż BBC lovers i Black childern facotry
  • Odpowiedz