Co jak co ale na energetyki bym d-----ł żeby nie pili tego gówna
Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli
z- 161
- #
- #
- #
- #










Powiedzcie czy opłaca się jakbym chciał dorobić jako kierowca lub kurier rowerowy.
Przykładowo parę dni w miesiącu czy się opłaca i co lepiej. Rowerem żarcie rozwozić (mam rower) czy taxi ale bez auta. Ale Tak na luzie bez z----------ą biegiem. Czy to w ogóle gra warta świeczki ?