Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Heniuuu
Heniuuu

Heniuuu

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4166
  • Znaleziska 1262
  • Mikroblog 2904
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 13 godz. i 31 min temu
  • 1
#praca #uber #bolt
Powiedzcie czy opłaca się jakbym chciał dorobić jako kierowca lub kurier rowerowy.
Przykładowo parę dni w miesiącu czy się opłaca i co lepiej. Rowerem żarcie rozwozić (mam rower) czy taxi ale bez auta. Ale Tak na luzie bez z----------ą biegiem. Czy to w ogóle gra warta świeczki ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaWyrko
NaWyrko
NaWyrko
12 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@Heniuuu: wynajem auta to koszt 800zł/tydzień. A na rowerze to 25-40zł/h sie wyrabia ale musisz kupić torbe do wożenia za 200 zł.
  • Odpowiedz

491

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 17.06.2026, 10:15:53
  • 161
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 17.06.2026, 16:13:05 via Wykop
  • -3
Co jak co ale na energetyki bym d-----ł żeby nie pili tego gówna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 17.06.2026, 13:44:33 via Wykop
  • 0
Ale to jest przerażające
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

plackojad
plackojad
16.06.2026, 14:57:40
  • 24
#mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz dołączyć? Zaobserwuj tag!
Chcesz być wołany do typów? Zaplusuj pierwszy komentarz pod
@plackojad +253
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
więcej
plackojad - #mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 16.06.2026, 15:22:32 via Wykop
  • 1
@plackojad: 3 miejsce, chyba muszę za kasę typować
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
16.06.2026, 06:30:55
  • 201
Pies szczeka bez przerwy cały dzień zostawiony zamknięty w mieszkaniu. Człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Wszystko tylko dlatego, że ktoś 1 miał fanaberię posiadać ładnego pieska.

Nie dość, że psiarze obciążają wszystkich uciążliwościami związanymi z posiadaniem psów w postaci zanieczyszczenia przez nie przestrzeni, chcą ludziom narzucać jak mają żyć żeby nie stresować ich piesków to teraz jeszcze oczekują, że ludzie, którym przeszkadza szczekanie ich psów będą pod ich nieobecność je
WielkiNos - Pies szczeka bez przerwy cały dzień zostawiony zamknięty w mieszkaniu. Cz...

źródło: 1000131853

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 16.06.2026, 08:01:31 via Wykop
  • 1
@WielkiNos: psiarzem jestem ale w życiu bym obcemu swojego psa nie dał, nawet na sekundę
  • Odpowiedz
DVD_666
DVD_666
14.06.2026, 17:26:01
  • 1
#mecz Postawiłem na wyspe 150 pln do wygrania. PIERWSZY RAZ W ZYCIU POSTAWILEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 14.06.2026, 17:26:48 via Wykop
  • 1
@DVD_666: ja też pieszy raz ale na remis
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 14.06.2026, 17:28:33 via Wykop
  • 1
@DVD_666: nie ma co się martwić. Oboje przegramy
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 14.06.2026, 17:24:11
  • 0
#mecz
Postawiłem na remis kurs 40 a tu niespodzianka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
14.06.2026, 17:25:26 via Wykop
  • 0
@Heniuuu: ja postawiłem że kurakao pierwsze strzeli.. no bywa
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 14.06.2026, 17:05:36
  • 2
#mecz
Co oni zamiast kurakao jakieś kerosą gadają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
14.06.2026, 07:40:20
  • 516
#heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow
KrainaWiecznejSaszety - #heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow

źródło: 1000008598

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 14.06.2026, 10:49:06 via Wykop
  • 3
@Kraina_Wiecznej_Saszety: słuchałem tego ponad 25 lat temu na kasecie jak mówił Marcin Daniec
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 13.06.2026, 07:39:56
  • 1
#komputery #telefony #technologia
Jak to jest starego telefonu nie można mieć bo nic nie działa, żadne aplikacje nic.
Teraz się okazuje że komputera też nie można mieć starego. Mam windows xp i nic nie działa nawet internetu się nie da przeglądać. Dlaczego tak nas zmuszają
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
13.06.2026, 09:35:45 via Wykop
  • 0
@mszuriam: @strusmig
No fajnie tylko wchodzę na Facebook czy inną stronę i nie działa bo tylko z najnowszych wersji przeglądarek wejdę i tak dalej.
Nie mam zamiaru nowego komputera kupować jak stary działa. Procesor słaby 2gb ramu grafika zintegrowana
Czy już jestem stary?
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
13.06.2026, 22:40:25 via Wykop
  • 0
@Ucik: nie potrzebuje komputera aż tak żeby kupować nowy. Jak coś chce np. napisać w Wordzie wydrukować starczy. Tylko czasem mnie wkurza jak wchodzę na stronę i się nie da bo za stary system. Muszę na telefonie wchodzić bo telefon lepszy niż komputer.
Rozumiem że technologia idzie do przodu. Kiedyś otwierali wypożyczalnie kaset video nikt nie myślał że coś lepszego bedzie a jednak wyparło
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 13.06.2026, 05:43:37
  • 0
#facebook #messenger
Działa wam już ten Messenger? Bo mi dalej nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
13.06.2026, 06:14:08 via Wykop
  • 0
@Ashkhan: no właśnie ja też nie moge
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
13.06.2026, 07:40:52 via Wykop
  • 0
Na kompie nie sprawdzę bo mam windows xp nic nie działa.
@hpiotrekh a wchodzisz przez apke Messenger czy Facebook. Bo Facebook nie mam a Messenger mi nie dziala
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
13.06.2026, 22:36:57 via Wykop
  • 0
@Ashkhan: no właśnie i co robić ?
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 12.06.2026, 09:47:44
  • 0
#telefony #smartfon
Czy istnieje jakiś mały dobry telefon, najlepiej nie iPhone bo wiem że jest mini?
Mam Samsung Galaxy a3 super telefon 13.5cm wysokości, tylko że android stary i nowe apki nie działają i muszę zmienić. A obecnie same klocki po 16-17cm nie da się , takim funkcjonować. Macie jakieś porady? Czy zostaje tylko iPhone?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
12.06.2026, 16:10:47 via Wykop
  • 0
@Bpnn: @bialy100k spoko ale ja jestem z tych starszych i za telefon nie dam tyle bo mnie nie p------o, zapomniałem napisać że nie za miliony, kilka stów mogę dać
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
12.06.2026, 06:15:55
  • 233
W Krakowie doszło do pogryzienia dziecka przez agresywnego psa. To już któryś z kolei przypadek pogryzienia przez tego psa. Atakuje bez powodu dzieci i inne psy. Policja nic nie robi mimo wielokrotnych zgłoszeń od różnych ofiar.

"nie podaruje sku&$@synowi (...) puścił psa i tylko patrzył" - pisze w mediach społecznościowych rodzic. Co się musi jeszcze stać żeby rafałowi zabrano psa i unieszkodliwiono?

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #
WielkiNos - W Krakowie doszło do pogryzienia dziecka przez agresywnego psa. To już kt...

źródło: 1000131704

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 12.06.2026, 10:55:30 via Wykop
  • 1
@dzwoni_kuzyn: no właśnie tyle przypadków i nic? Gość się czuje bezkarny i będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
12.06.2026, 04:09:54
  • 450
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 12.06.2026, 10:49:55 via Wykop
  • 0
@encart30: a jak się wbija 6 rano do sklepu a system jeszcze nie załapał że koniec prohibicji to dopiero awantura jest. Kilka sekund później wypije matko bosko
  • Odpowiedz
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2686
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 12.06.2026, 10:48:00 via Wykop
  • 0
@PtactwaWiele: jakby ktoś tam szedł to wszystko mają z pobliskiej biedry.
Sprzedają drożej i jeszcze napiwki chcą janusze
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
11.06.2026, 08:04:41
  • 208
where słoneczko
Soothsayer - where słoneczko

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-11 10-04-15

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 11.06.2026, 16:42:18 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: w końcu odpocznę od tego podlewania warzyw, dziekuje
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
11.06.2026, 15:55:03
  • 198
#ogrodnictwo no dobra moi mili mam update z mojej rabaty z igrzyskami śmierci. Kilka dni po pamiętnym wpisie nie wytrzymałam i wypieliłam wszystko w diabły, bo mi zaczęło zagłuszać piwonie, czosnek i funkie. Z tego towarzystwa zależało mi najbardziej na spokoju dla piwonii. Ale, żeby nie było, że koniec tej historii jest taki smutny, że szlag wszystko trafił, zostawiłam rabatę w spokoju i postanowiłam popatrzeć, co od nowa wybije. No
Dorciqch - #ogrodnictwo no dobra moi mili mam update z mojej rabaty z igrzyskami śmie...

źródło: Rabata śmierci

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 11.06.2026, 16:34:43 via Wykop
  • 0
@Dorciqch: ten chmiel to dokładnie wykop korzenie bo nic ci nie zostanie niedługo
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 08.06.2026, 07:05:37
  • 1
#psy #rower
Czy ktoś wozi psa na rowerze? Mam psa 15kg i się zastanawiam czy da radę go wieźć w koszu z przodu na kierownicy lub z tyłu na bagażniku? Czy tylko w przyczepce bo za ciężki jak myślicie ? Nie chce kupować wielu akcesoriów
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
08.06.2026, 07:13:31 via Wykop
  • 0
@camelinthejungle: no właśnie cholera wie. Trzeba samemu sprawdzić chyba bo jak patrzę po internecie to max 10kg wożą chociaż koszyki niby w opisie do 15kg
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
08.06.2026, 10:05:31 via Wykop
  • 0
@GrubyKociol: @mzwk105 planuje kupić nowy rower żeby baba woziła psa na działkę bo autem nie chce jeździć a ja czasem nie mogę ich zawieźć. Ale widzę że tylko przyczepka kolega @tomek_27 wyżej ma rację jak to manewrować jak 15kg wisi na kierownicy. Jeszcze ja bym ogarnął ale kobieta
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
Autor
08.06.2026, 10:06:59 via Wykop
  • 0
Widziałem gdzieś elektrycznA hulajnogę z pojemnikiem na psa ale to w USA chyba czy Chinach to trzeba czekać aż do nas dotrze. Tak nazywa się mopet i kosztuje ponad 5000zl ale w Japonii tylko nawet strona już nie działa
https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/mopet-czyli-elektryczny-skuter-z-miejscem-dla-twojego-pupila/
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
06.06.2026, 21:25:23
  • 65
Dzisiejszy wypadek... Co trzeba mieć w głowie żeby wykonać taki manewr? 1 osoba nie żyje, dwie w stanie krytycznym. Wszystkie z Audi.
https://miejskireporter.pl/tragiczny-final-wypadku-w-zabkach-nie-zyje-jeden-z-mezczyzn-podrozujacych-audi/
#motoryzacja
MarX7 - Dzisiejszy wypadek... Co trzeba mieć w głowie żeby wykonać taki manewr? 1 oso...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 07.06.2026, 09:48:57 via Wykop
  • 4
@MarX7: po to są ograniczenia prędkości w razie między innymi takich przypadków, żeby zareagować i wyhamować bez śmierci. Debili pełno na drogach
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
07.06.2026, 07:22:15
  • 140
Po lewej jabłka z sadu mojej babci, po prawej jabłka kupione w biedronce.
Nieźle nas na rozmiarze okradają
Qurvinox - Po lewej jabłka z sadu mojej babci, po prawej jabłka kupione w biedronce.
...

źródło: PXL_20260607_071907834

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu 07.06.2026, 08:57:55 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: po lewej jabłka, po prawej twór z zeszłego roku jak nie starszy wypolerowany
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Michał

  • Wro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking