Aha i jeszcze jedno jak macie włókniaki miękkie to świetnym sposobem jest ocet jabłkowy tylko trzeba go traktować nim od samego początku tym octem regularnie i działa, efekt? Ani śladu po nim, skóra piękna, gładka, śliczna i aksamitna jak atłasowy jedwab od jakiegoś araba
#zdrowie #wlokniaki #skora #cera #niebieskiepaski #rozowepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W pracy chcą zeswatać mnie z jedną laską. Ja mam 28 lat a ona 26 (taka 5,5/10). Mam mieszkanie w mieście wojewódzkim, a ona dojeżdża do pracy codziennie jakieś 50 km (droga ekspresowa, więc kwestia 45 minut jazdy, ale still). Nigdy wcześniej nie miałem dziewczyny, bo jestem marnym 2/10 z wyglądu. Fundamentem tego związku byłoby więc to, że oferuję jej mieszkanie nieopodal firmy gdzie obydwoje pracujemy, bo średnio mi się chce wierzyć,

nnnmm

  • Wyrzuć lalkę i zwiąż się z prawdziwą dziewczyną. 40.4% (112)
  • Zostaw lalkę i olej tą polkę. 59.6% (165)

Oddanych głosów: 277

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz już głębokie rozkminy o mieszkaniu razem a jeszcze za rękę nie trzymałeś. Spotkaj się, zobacz co i jak a nie odległe scenariusze piszesz xD
  • Odpowiedz
to za duży wybór na apkach, później jak niby wybrać tego jedynego?!


@Fjubens: Przecież te apki nie są po to żeby znaleźć a po to żeby szukać bo na tym zarabiają ich właściciele.
  • Odpowiedz
@semilanceata: właśnie to nie spermiarz tylko rasowy zawadiaka. Gdyby miał 190 i wyglądał jak bard pitt z Troi to sama by cieszyła się na “szyszunie” hahahag
  • Odpowiedz
Który z tych 4 atrybutów męskości jest największym game changerem na rynku matrymonialnym?

Ja wybieram D.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #s--s #tinder #przegryw

Pytanie jak wyżej

  • A. Wzrost >190cm 37.9% (66)
  • B. Kwadratowa szczęka chada 28.7% (50)
  • C. Szeroki frame (jak zawodowy pływak) 16.1% (28)
  • D. Ogromny khutas (20cm długości 16cm grubości) 17.2% (30)

Oddanych głosów: 174

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej to mnie śmieszą laski co maja tindera, a na ich instagramie widzę, że przewija się dużo "kolegów" przecież jak laska spośród np. 5 dobrych ziomków, którzy już jej odpowiadają charakterem (no bo jednak spędzają dużo czasu) nie jest w stanie z kimś tworzyć relacje, to już widzę jak z kimś z ulicy(czytaj z tindera) stworzy relacje xD
tak wiem może żaden z tych 5 ziomków nie ma jaj, żeby zagadać, albo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej to mnie śmieszą laski co maja tindera, a na ich instagramie widzę, że przewija się dużo "kolegów" przecież jak laska spośród np. 5 dobrych ziomków, którzy już jej odpowiadają charakterem (no bo jednak spędzają dużo czasu) nie jest w stanie z kimś tworzyć relacje, to już widzę jak z kimś z ulicy(czytaj z tindera) stworzy relacje xD


@razdwatrzy55: Generalnie to są laski które ''bawią się'' relacjami a później mają
  • Odpowiedz
Ostatnio piłem herbatę z pokrzywy zerwanej z pola, a dzisiaj postanowiłem zrobić sobie kąpiel z pokrzyw oraz z dodatkiem innych ziół znalezionych na spacerze. Moje ciało dawno nie było tak nawilżone, a ja sam czuję się pobudzony bardziej niż po mocnej kawie.

Polecam Wam bardzo serdecznie spróbowanie takiego rozwiązania - woda i dary z pół, łąk i lasów.

#kosmetyki #pielegnacja #natura #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrexTeR widzę, że skasowali moje kilka słów prawdy, w skrócie - Mokebe zdominowali nocne życie, Mokebe obsiaduje już każdy przybytek gdzie znajdzie mięso na nocną kolację, ament
  • Odpowiedz
Spotkałem się ostatnio z taką różową.Ok możecie pisać,że jestem Oski i co z tego jak ja czuję się aseksualny… nawet nie nie ciągnęło mnie do pocałunku a miałem okazję… zapewne to przez te antydepresanty + oglądanie filmów p---o i zerowe libido mam.
#przegryw #rozowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zacząć pić yerba matę. Co muszę wiedzieć? Jakie smaki polecacie tego suszu? Jakie są zalety i wady jej picia? Jakie macie z nią doświadczenia? Ile można tego pić po 15 g, jak pisze? Warto? Działa? Czy to pic na wodę? Podczas redukcji tkanki tłuszczowej coś pomaga? Jestem kawoszem jak coś

#yerbamate #yerba #yerbamatewykopclub #yerbatime
#zakupy #pytanie #opinia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomniało mi się. W czerwcu byłem u dermatologa prywatnie oczywiście i jeszcze czekałem na wizytę 2 miesiące. No i byłem u niego jako że fabrycznie jestem blady a wiedziałem że będę miał możliwość poprzebywac sporo na słońcu i jeden pieprzyk mi się nie podobał przy okazji to se myślę w kwietniu niech to i inne od razu lekarz zobaczy sam. Ty no i wchodzę dzień dobry dzień dobry, chciałbym przejrzeć znamiona, proszę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach