@SgtPepper1942: Niestety samochód przedłuża wielu burakom przyrodzenie i za kółkiem ich ego rośnie stukrotnie. Łatwo właśnie poznać jakim kto jest człowiekiem po tym jak się zachowuje jako kierowca. Wsadzasz takiego do samochodu i już wiesz, że jest skończonym bucem i chamem. ;)
  • Odpowiedz
Wracam sobie z pracbazy i wszystko ładnie pięknie, korki w miarę małe, ruch jakoś idzie. No i zatrzymujemy się w korku by puścić ludzi na przejściu dla pieszych a ja widzę w lusterku bocznym pedalarza wyprzedzającego sznur samochodów. No i podjeżdża tak do przejścia dla pierwszych i ... uderza z impetem w kobietę przechodzącą na przejściu. Żebyście jeszcze widzieli z jakim oburzeniem i agresją wyskoczył do kierującego osobówki która się zatrzymała przed
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rowerzyści w Polsce (bo nie wiem jak to wygląda za granicą) to jakiś rak. Ta ich mentalność wywołuje wymioty. Jedzie taki cwaniaczek po środku ulicy bo przecież ścieżka rowerowa jest tuż obok i będą cię blokować patusy bo wielce jedzie złomem metalowym. Jakoś ja dobieram wszelkich starań żeby jechać ścieżką, a gdy już nie da rady to na samym krańcu jezdni byleby nikomu nie zawadzać. Ostatnio jadę z kolegą samochodem ja z
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SilentMouse: Jako rowerzysta po prostu muszę się.. zgodzić :)

Obok ścieżka i ja na niej a obok ulica i on na niej na środku a jak inaczej? W lśniącej zbroi z pieluchą. A niech ktoś mmu spróbuje zwrócić uwagę uuu.
  • Odpowiedz
Ej rowerzyści, z całym szacunkiem, ale jak już jeździcie po chodniku mimo że przepisy w określonych warunkach na to nie zezwalają to sobie jeździjcie ok, ale jak macie zamiar wyprzedzić pieszego jak jest mało miejsca to weźcie pierdyknijcie tam takim dzwoneczkiem, który jest umieszczony na kierownicy, on tak wtedy zadzwoni i to jest znak że jedziecie, a nie że wpychacie się na styk między pieszego i o mało w niego nie wjedziecie.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@jabadabadupka tyle ze właśnie rowerzysta nie powinien używać dzwonka a chodniku,bo nie ma na nim pierwszeństwa. Największym rakiem według mnie są ludzie co idą całą szerokością chodnika, idą jakimś slalomem czy bog wie czym. Nawet na piechotę często trudno to wyprzedzić. Albo tacy co idą niewłaściwą stronę chodnika
  • Odpowiedz
@stassma: no niby racja, ale jednak ludzie na chodniku nie spodziewają się rowerzystów. Więc jak rowerzysta nie jedzie na ulicy, a na chodniku i chce na siłę wyprzedzać pieszego i stwarzać niebezpieczne sytuacje to niech zadzwoni. Z dwojga złego lepiej zadzwonić dzwonkiem niż walnąć w człowieka. Piszę o tym bo często w mieście mam takie przypadki i już nie raz rowerzysta zahaczył mnie, albo mijając się z innymi ludźmi zeszłam
  • Odpowiedz
26 kwietnia 2018, Bielsko-Biała, ul. Skarpowa na wysokości posesji nr 10, godz. 14.15 - Poważne zdarzenie drogowe z udziałem 35-letniego rowerzysty. Poszkodowany w stanie zagrożenia życia trafił do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację trepanacji czaszki. - Przypominamy, że rowerzysta jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego. Poruszając się rowerem, nie ma żadnej pewności, co się wydarzy na jego trasie. Zdrowy rozsądek podpowiada, że powinien jeździć w dopasowanym kasku rowerowym - podkreślali policjanci z drogówki.
grishko - 26 kwietnia 2018, Bielsko-Biała, ul. Skarpowa na wysokości posesji nr 10, g...

źródło: comment_TFxwmqWbhDuid2UFT4ypZH3SZqLfTAvS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poruszając się rowerem, nie ma żadnej pewności, co się wydarzy na jego trasie.


@lurkingbat: no co za brednie. a ja jadąc na motocyklu czy samochodem mam pewność co się wydarzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no co za brednie. a ja jadąc na motocyklu czy samochodem mam pewność co się wydarzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sebawo: Też nie, ale jesteś w jakiś sposób chroniony albo odpowiednią odzieżą (a i kask pewnie zakładasz) albo metalową klatką karoserii. Rowerzyście czasem wystarczy kask, żeby nie dokonać transformacji w warzywo, ale i o tym niektórzy zapominają.
  • Odpowiedz
5 kwietnia 2018, Bielsko-Biała, al. Gen. Andersa na wysokości ul. Chłodnej, godz. 15.45 – Zderzenie rowerzysty z samochodem osobowym. Zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego do szpitala. Rowerzyści jechali środkiem drogi, pomiędzy samochodami jadącymi pasami ruchu w tym samym kierunku. Więcej oraz foto: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/37192/zderzenie-rowerzysty-z-osobowka-foto

#bielskobiala #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #rowerzysci #rower
grishko - 5 kwietnia 2018, Bielsko-Biała, al. Gen. Andersa na wysokości ul. Chłodnej,...

źródło: comment_MyTZNH3psa1KzdpxMEX7newGNqyDKMeK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notka prasowa napisana w taki sposób, że nie wiadomo co się stało. Samochód skręcał, rowerzysta jechał i się wywrócił. I do tego dwa zastępy straży pożarnej - po co? Żeby rower odholować?
  • Odpowiedz