@RECAPTCHASSIE: w sumie nie najgorszy pomysł ze strony tej restauracji xD

ty byłeś asertywny i czujny to się ładnie zmyłeś, ale pomyśleć, że jakiś Grzesiek 29 lat zaśliniony na jej widok tylko by przytakiwał i stawiał wszystko jak leci
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: ta, przynajmniej nie oskarżam dobrej restauracji o jakieś tanie chwyty dlatego że dziewczyna z tindera chciała mnie tam naciągnąć xD. Podpytaj paru smakoszy sushi z Warszawy o te restauracje, posprawdzaj opinie i recenzje a potem porównaj to ze zjawiskiem darmowego jedzenia na tinderowych randkach i wyciągnij wnioski o co mogło jej chodzić
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Chciałbym pogratulować całemu sztabowi marketingowemu @Media_Expert, dzięki reklamie pic rel emitowanej z częstotliwością 593 emisji/h skutecznie zniechęciliście mnie do wizyty w Waszym sklepie a i Cleo wydaje się jakaś taka mniej urodziwa.

Uszanowanie, cleveland

#mediaexpert #reklama
cleveland - Chciałbym pogratulować całemu sztabowi marketingowemu @Media_Expert, dzię...

źródło: comment_1609356213gyPWmDOLZowjyyonHSNxB0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwielbiam tą reklamę. Puszysta rodzinka podjeżdża pod fast-food, składa zamówienia, a babka do nich: otyłość, rak, miażdżyca, brak kondycji.
Ja na ich miejscu bym powiedział: tak, poproszę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki #reklama #zdrowie #fastfood
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reklama #pytanie #firma #biznes #koszulki

Możecie polecić jakąś firmę co mi zrobię dwie koszulki z nadrukiem firmowym? Z allegro najlepiej bo mam smarta xD

Ale głównie chodzi o dobra jakość materiału i nadruku. A nie gowno co nawet potu nie przyjmuje. Fajna bawełna. I co będzie można suszyć w suszarce :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach