Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Znalazł to w jedzeniu z McDonalda w Zielonej Górze. Zjedlibyście?

Kupił nuggetsy w McDonaldzie w Zielonej Górze. W jedzeniu była niespodzianka.
z- 3
- #
- #
- #
17
Historia Eltona Johna według McDonald's: ślubny gej, który adoptował dzi

Nie chce by mój syn był atakowany taką ideologią pisze do nas zaniepokojony rodzic i załącza zdjęcie: książeczki-prezentu, dodawanego do dziecięcego zestawu w McDonalds. W całym życiorysie artysty autorzy krótkiej opowieści doszukali się jedynie ślubu gejów i adopcji przez nich dzieci.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
najlepiej wrzuć wszystkie państwa dla porównania
źródło: pic965e730903e8e0c3481cba4fc7c7e409
Pobierz@Xefirex porównując najniższa krajowa nie jest tak źle. Normalne ze 500zl straciło na wartości przez tyle lat. Głupie porównanie którego nie powinno być. Moje zarobki tak wzrosły że stać mnie na więcej w tym czasie
@dawid121213 nie
- 5
@luxkms78: Próbowałem. Imo Frisco Burger z Maxa smaczniejszy.
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@sowizdrzau: powinno być prawo ograniczające w żywności cukier bo to jest robione pod uzależnienie.
@Aleale2: heh, powinno słowo klucz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#reklama
#macdonalds
#aktorzy
tu musi być upokorzenie dla takiego aktora grać w reklamie chemicznej jadłodajni
ten przestój daje się we znaki wszystkim
#macdonalds
#aktorzy
tu musi być upokorzenie dla takiego aktora grać w reklamie chemicznej jadłodajni
ten przestój daje się we znaki wszystkim
źródło: comment_1612091739IatrkXDEnu8oxRPUVvbUYB.jpg
Pobierz@sailor_73: chyba nie do końca wiesz jak działa zarabianie pieniędzy
- 0
hyba nie do końca wiesz jak działa zarabianie pieniędzy
@jebluschytrus: no chyba nie wiem ticz mi master
To ciastko słony karmel w #macdonalds to jest kurka sztosik. Najlepiej wziąć jedno na pół ze swoją różową bo poza tym że jest pyszne to jest bardzo słodkie. No i kawusia do tego obowiązkowa.
co zamowic zeby sie n----------c jak swinia budżetowo czyli 2-3 dychy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mcdonalds #macdonalds #fastfood
#mcdonalds #macdonalds #fastfood
@HajFox879: Imo kebs zawsze daje rade
- 2
a ile taka karta kosztuje bo ja normalnie wpadam do maka i spadam nie studiuje usług i całego menu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HajFox879: na allegro można kupić za 4 dychy i do tego czasem dodają nawet kilka kuponów na dowolną kawę za free
o ile dobrze przeczytalem to kubelek 15 hot wings ma 2100 kalorii a na luzie leci i
źródło: comment_1605736039Ew0OolHuId7o9qdYKojvGr.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@Majkel94: W MCD wcale nie jest tak lekko. Czasami nie masz jak się po dupie podrapać. Zależy to w sumie też od lokalizacji. Ale wiadomo, że te "restauracje" były zawsze oblegane przez tłumy ludzi. W budowlance chociaż się czegoś nauczysz, a w takiej sieciówce nie zdobędziesz żadnego doświadczenia, bo nie robisz tam nic specjalnego, czego inni by nie potrafili. Jeszcze się trafiają tacy toksyczni ludzie, że więcej się w-------z. Nie
@Majkel94: Tutaj się wszystkiego dowiesz xD
https://nafakcie.pl/mcdonald-stawki-zarobki-opinie/?utm_source=wyk&utm_medium=ept&utm_campaign=post&utm_id=lachcim
https://nafakcie.pl/mcdonald-stawki-zarobki-opinie/?utm_source=wyk&utm_medium=ept&utm_campaign=post&utm_id=lachcim
konto usunięte via Android
- 0
Zeżarłem Big Macka i frytki a się odchudzam. Za dobrze z tym żarciem, noc, leżysz sobie w łóżku, zjadłbym coś dobrego. Bierzesz smartfon i za 20 minut masz żarcie, eh. Cieszę się że mi sklep po sąsiedzku zlikwidowali bo to dopiero było obrzarstwo jak wszystkie słodycze pod nosem.
#odchudzanie #macdonalds #ubereats #jedzenie
#odchudzanie #macdonalds #ubereats #jedzenie
- 1
@pankrosnizm: Nigdzie nie piszę o problemie ¯\_(ツ)_/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NickciN: no i prawidłowo
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#macdonalds #ciekawostki
koszt wyprodukowania 1 bułki typu hamburger- 0,23zł
koszt wyprodukowania 1 miesa do habmurgera/cheesburgera itp- 0,78zł
koszt wyprodukowania 1 mięsa do wieśmac itp- 1,96zł
Koszt całkowitej dostawy mieści się w przedziale 20-50tys złotych w zależności od wielkości restauracji. Takich dostaw jest 2 lub 3 w ciągu tygodnia jak jest bardzo duży ruch. Czyli restauracja może wydawać nawet 700tys złotych na dostawy produktów.
koszt wyprodukowania 1 bułki typu hamburger- 0,23zł
koszt wyprodukowania 1 miesa do habmurgera/cheesburgera itp- 0,78zł
koszt wyprodukowania 1 mięsa do wieśmac itp- 1,96zł
Koszt całkowitej dostawy mieści się w przedziale 20-50tys złotych w zależności od wielkości restauracji. Takich dostaw jest 2 lub 3 w ciągu tygodnia jak jest bardzo duży ruch. Czyli restauracja może wydawać nawet 700tys złotych na dostawy produktów.












źródło: IMG_20230331_114853022
Pobierz@mango2018: bywa ( ͡º ͜ʖ͡º)