zawsze bylo, ze dzien chlopaka nigdy i dzien kobiet w marcu i koniec.


@stormi: Poprawilem twoja wypowiedź bo porównując co sie dzieje na dzień kobiet a co na dzień chłopaka to ten drugi nie istnieje xD.
  • Odpowiedz
@sildenafil: na 4chanie widzialem nagranie gdzie bialorycerz przerwal chlopu n-----------e konkubiny. Po paru rzutach o posadzke obronca niewiasty zdechl dlawiac sie krwia, a obijana dopingowala oprawcy ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: najgorsi są neoblupilaki, czy jak kto woli gynocentryczni blackpillowcy którzy uważają, że cokolwiek podoba się kobietom jest dobre z zasady, aż do punktu dosłownego i przenośnego kakoldstwa
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bycie w związku, a wyjście do klubu.

Niebieskie paski, jakie macie do tego podejście? Załóżmy, że wasza różowa chce się wybrać z koleżankami do klubu. Po prostu przyjmujecie to do wiadomości, bo zaufanie to podstawa zdrowej relacji, czy jednak mielibyście z tym pewien problem? #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski #redpill #blackpill

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Załóżmy, że wasza różowa chce się wybrać z koleżankami do klubu.


@mirko_anonim: i co dokładnie ma tam robić? Na czym polega ta "rozrywka"?

Sam fakt że musi "iść do klubu" jest już zastanawiający.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod:

e) Dowiedzenie się czym są pille i jakie jest ich znaczenie w zasadzie nic nie zmieniło w moim życiu. Pille opisują tylko pewne zjawiska i zasady, które sam obserwuję przez wiele, wiele lat ;)
  • Odpowiedz
@Balcerek5112: Może jest brzydki i ma nikłe szanse na związek? A społeczeństwo, znajomi wywierali na nim presję, bo jak to tak chłop w takim wieku 'tu wstaw wiek' samotny. Odejście z wyścigu szczurów w takim momencie to jest najlepsze co można zrobić dla własnej psychy. I wystarczy sobie uświadomić jak funkcjonuje wszechświat, natura.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Aplikacje randkowe bardzo wpływają na samopoczucie faceta i od razu facet myśli ze jest bezwartościowy więc sobie je odpuściłem .Jeśli chodzi o znajomych to wszyscy znajomi w moim wieku kogoś mają ,poza tym mam mało znajomych.Poznalem sie na ludziach i szukanie czy to znajomych czy to kobiety na siłe jest bez sensu i nie ma w tym niczego fajnego . Postanowiłem nie obniżać swoich wymagań do podłogi i brać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lol jak to do czego? dobry wygląd to lepsze życie na wielu płaszczyznach: praca, związki, lepsze traktowanie przez obcych ludzi, łatwiejsze zawieranie znajomości, przez co więcej możliwości, no po prostu jest łatwiej w życiu
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Jak słyszę gadanie ,że dobry wygląd nic nie daje w życiu to przypomina mi się typek z gimnazjum , który ledwo je zdał ale był przystojny ( dziewczyny jak robiły jakiś ranking chłopaków w klasie to typ był zawsze w topce) poszedł do ogólniaka po dwóch latach rzucił szkołę znalazł dziewczynę ,której stary był jakąś większą szychą w nadleśnictwie w naszym regionie to postawił mu zaoczną szkołę i studia
  • Odpowiedz