Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja doskonale rozumiem #rozowepaski kiedy mówią że ciężko im kogoś znaleźć. Wiecie jak ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach chłopa bez kompleksów? Chłopy teraz mają fioła na punkcie wyglądu bardziej niż 15-letnie dziewczynki nałogowo przeglądające tiktoka. Wyobrażacie sobie że jakaś panna chce iść na randkę do kawiarni a ten nie wejdzie bo ktoś jest ładniejszy/wyższy/ma większe mięśnie od niego? Związek z takim kimś to masakra. Ja się nie dziwie że dziewczyny wolą pewnego siebie Sebka który najpierw robi później myśli od wiecznie zakompleksionego gościa, którzy narzeka na cały świat że nie urodził się idealny i przez to nie warto nic robić.

#wyglad #hipergamia #przemyslenia #znajomi #wychodzimyzprzegrywu #tinder #przegryw #tfwnogf #randki #badoo #blackpill #redpill #feels #zwiazki #relacje #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja doskonale rozumiem #rozowepaski kiedy mówi...

źródło: 8huh19

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobietom w Polsce jest bardzo łatwo znaleźć co wynika między innymi z tego, że w Polsce singlów jest w Polsce jakieś 26, 27% więcej niż singielek (dane z ostatniego spisu powszechnego). A jak jakaś twierdzi, że trudno to wynika to powody mogą być dwa:
-odrzucają chłopaków o zbliżonej atrakcyjności do swojej i szukają kogoś z poza swojej ligi. I tutaj są dwa typy dziewczyn- jedne myślą, że są znacznie atrakcyjniejsze
  • Odpowiedz