Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
wyglądzie ci którzy:
- nie mają żadnych znajomych oraz,
- pracują zdalnie / nie mają rówieśników w otoczeniu / nie mają kobiet w otoczeniu oraz,
- całymi dniami przesiadują w domu oraz,
- są na tyle nieśmiali, brak im social skilla żeby samemu kreować znajomości.

Faktem jest, że najczęściej ludzie poznają się przez znajomych, w szkole, na studiach, to samo sąsiedztwo, itd.
Na aplikacjach randkowych: nic was nie łączy, nie znacie się, nie macie wspólnych wspomnień, wspólnych znajomych, nie widzicie zachowania, nie wyczujecie żartu. Oboje siedzicie po dwóch stronach ekranu, nie wykonując realnie żadnego ruchu i nie wychodząc z domu. To oczywiste że w TYM przypadku liczy się TYLKO WYGLĄD (poza tym sama apka bazuje tylko na zdjęciach bo kto czyta opisy). Rozumieci ten aburd? Ktoś może 30 lat przesiedzieć w domu izolując się i nagle chce mieć partnerkę. To tak jakby przesiedzieć na bezrobociu całe życie a potem chcieć fajną pracę - prawie każdy cie oleje bo puste CV chyba że masz PONADPRZECIĘTNE skille. To działa w każdym przypadku. Równie dobrze każda osoba będąc na dnie może załatwić sobie wszystko jeśli wygra w totka - nagle znajdą się znajomi, kobieta, itd.

Chłopy, które nigdy nie jeździły autem chcą wziąć udział w wyścigu i jeszcze przekonują innych że gdybyś urodził się kierowcą to nie musiałbyś się uczyć bo przecież masz to w genach. Śmiechu warte.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
wyglądzie ci którzy:
- nie mają żadnych znajo...

źródło: 267608978aa2a64c6a5aa963eb2c69cef59d3cc857e7f65eed0dde62de305775

Pobierz
  • 11
Na aplikacjach randkowych: nic was nie łączy, nie znacie się, nie macie wspólnych wspomnień, wspólnych znajomych, nie widzicie zachowania, nie wyczujecie żartu.


@mirko_anonim: no tak tu masz 100% racji dużo razy to powtarzałem, ale sam widzę po sobie że w wieku 16-18 lat człowiek dodawał podczas samych wakacji nawet 50nowych znajomych bo to kolonia melanże z kolonii, nowi znajomi poznani przez nowych znajomych poznanych chwilę wcześniej, koleżanki brały koleżanki na imprezy,
@mirko_anonim: generalnie to ja :
- co prawda mam znajomych ale zalozyli rodziny i umówienie się graniczy z cudem
-pracuje zdalnie
-jestem introwertykiem
- Nie przesiaduje całymi dniami w domu bo trenuje na silowni, biegam etc.
@razdwatrzy55: Aplikacje randkowe bardzo wpływają na samopoczucie faceta i od razu facet myśli ze jest bezwartościowy więc sobie je odpuściłem .Jeśli chodzi o znajomych to wszyscy znajomi w moim wieku kogoś mają ,poza tym mam mało znajomych.Poznalem sie na ludziach i szukanie czy to znajomych czy to kobiety na siłe jest bez sensu i nie ma w tym niczego fajnego . Postanowiłem nie obniżać swoich wymagań do podłogi i brać kobiety
Wygląd jest najważniejszy. No i wzrost. Kropka. Tyle. Nie ma nic dalej. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lżej będziesz funkcjonował. Życie to nie bajka disneya gdzie Quasimodo znajdzie sobie laskę (aktualnie nawet we własnej kategorii) ze względu na 'charakter' xD