@deiceberg: Zasadniczo to nigdy ładna nie była.
Przed poprawkami była słaba, potem średnia, a teraz znów poszło w dół.
Ładne było szpagacisko jak pisało maturę, a teraz wygląda jak Yeti co poczuł won fiuta hej.
  • Odpowiedz
Rano mam 178 cm wzrostu. Dopóki nie wszedłem na wykop nie wiedziałem, że jestem karłem. W życiu tylko raz usłyszałem, że jestem niski, a mianowicie od grubej lochy, której bym nawet po pijaku nie chciał. Dlatego zawsze będę twierdził morda + sylwetka > wzrost. Obecnie przy tym wzroście ważę 84 kg, a w talii mam 90 cm, szerokie barki no i też #wristcel 16 cm. Kobiety lecą na proporcje, a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ulegly_bialy_cuck

Dlatego mowimy failed normie i dlatego mowimy ok oski jak jakis normie sie przypaleta i powie jaki to przegryw z niego, bo przez rok nie mial zadnej partnerki. Gdy juz znajdzie taka, wyrzeka sie nagle blackpilla i mowi, ze wystarczy sie schylic bro i ogolnie swiat jest sprawiedliwy. Wielu juz bylo tutaj takich uzytkownikow.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
28 lvl here. Mam 175 cm wzrostu, ważę 70 kg. Zastanawiam się, w którym kierunku powinienem pójść, żeby zmaksymalizować swoją atrakcyjność. Kiedyś myślałem, że przy takich warunkach najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie masy mięśniowej. Obserwuję jednak rzeczywistość wokół mnie, czytam różne artykuły w internecie i wygląda na to, że moim głównym celem powinno być utrzymanie sylwetki, którą mam teraz. Podobno najważniejszy jest niski poziom tkanki tłuszczowej, który pozwala uwidocznić
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
28 lvl here. Mam 175 cm wzrostu, ważę 70 kg. ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: A dlaczego chcesz maksymalizowac atrakcyjnosc, zarabiasz na zycie cialem? Bo jezeli nie i tylko masz na mysli atrakcyjnosc dla potencjlanej partnerki albo partnera to coz, wystarczy Ci, ze bedziez maksymalnie atrakcyjny tylko do momentu znalezienia zwiazku. Pozniej mozesz sie przejmowac wazniejszyni sprawiami jak np zdrowie a wieksza masa miesniowa jest zdrowsza.
  • Odpowiedz
zawsze bylo, ze dzien chlopaka nigdy i dzien kobiet w marcu i koniec.


@stormi: Poprawilem twoja wypowiedź bo porównując co sie dzieje na dzień kobiet a co na dzień chłopaka to ten drugi nie istnieje xD.
  • Odpowiedz