Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Powiem wam, że to zarąbiste uczucie mieć wywalone na #rozowepaski, ten luz, spokój, ten brak ciśnienia i desperacji że muszę (bo się uduszę he he) kogoś mieć, bo inaczej nigdy nie będę szczęśliwy itp. Żyjesz dla samego siebie i jedyną osobą o jaką musisz dbać jesteś ty sam. Nikt nie ma wobec ciebie żadnych oczekiwań i stresujesz się tym, że możesz im nie podołać, bo ty sam sobie wyznaczasz cele i jak się nie uda, to na luzie sobie to wybaczysz. #mgtow to najlepsze co mnie mogło spotkać!

#takaprawda #przegryw #blackpill #redpill #niepopularnaopinia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@Balcerek5112: Może jest brzydki i ma nikłe szanse na związek? A społeczeństwo, znajomi wywierali na nim presję, bo jak to tak chłop w takim wieku 'tu wstaw wiek' samotny. Odejście z wyścigu szczurów w takim momencie to jest najlepsze co można zrobić dla własnej psychy. I wystarczy sobie uświadomić jak funkcjonuje wszechświat, natura.
@kaminarii: Nie no jasne, ja się zgodzę z tobą, ale takie gadanie na siłę jak to mi jest super bez dziewczyn jest trochę śmieszne xd. Widać, że taka osoba to chyba siebie bardziej próbuje przekonać o tym niż kogoś i szuka tutaj potwierdzenia swoich też. Jak ktoś lubi być sam to spoko. Jak komuś tak jest dobrze to nie będzie #!$%@?ł dookoła jak to mu dobrze tylko będzie se żył na