Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh każdy przegryw żali się bo nie r*cha, a ja szukam kobiety która miałaby 0 libido xD Nie mam wielkiego powodzenia na aplikacjach randkowych (moje jedyne źródło szukania bo mam 30 lat i prace zdalną) i moje statystyki wyglądają raczej 3-4 poznane kobiety na rok z czego i tak nic nie wynika ale przecież każda tam jest doświadczona jeśli chodzi o fwb/ons i z nie jednego pieca chleb jadła. Przecież przy regularnym spotykaniu się albo delikatnych czułościach każda po jakimś czasie będzie chciała "zaprosić na netflixa". Podobają mi się kobiety ale bardziej w romantyczym kontekście lub partnerstwo a nie seksualnym. Po prostu tak mam i nie chce tego zmieniać don't judge me.

#przegryw #tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #seks #aseksualizm #relacje #psychologia #tfwnogf #blackpill #redpill #bluepill #aseksualnosc #testosteron



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh każdy przegryw żali się bo nie r*cha, a j...

źródło: 228934c72a2a7855736693f54053a903d31cbeeb26349fb7a43a50ee8d060fdc

Pobierz
  • 9
Na FB-np. Aseksualni Polska. Z tego co wiem to oprócz tych głównych grup na stronie, jest trochę grup bardziej zamkniętych na msg. Ale to wystarczy napisać post gdzieś z pytaniem i na pewno się coś znajdzie :)