#pytanie Ciekawe czy wiecie jaka jest flaga wojsk inżynieryjnych. Na pewno nie wiecie.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

giorgioborgio
- 0

projektant_doktorant
via Wykop- 0
@giorgioborgio: Skrzyżowany sierp i młot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

giorgioborgio
- 0
@projektant_doktorant: flaga
Mam problem z Lebarą, skończył mi się internet w pierwszym pakiecie, wykupiłem drugi 2GB, ale internet nie śmiga. Nadal jest aktywny ten pakiet na którym już się skończył. Nie da się tego dezaktywować żeby ten drugi pakiet działał? Przecież to jakaś masakra z tym gównem... #lebara #telefony #pytanie #sieci
źródło: temp_file460325980526667777
Pobierz- 0
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#minipc #pc #komputery #pytanie #pcmasterrace
ACEMAGIC Mini PC Intel Alder Lake-Ν95 12. 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD - taki minipc za 350 zł to dobry deal?
Cel - podpięcie pod TV, filmy, youtuby, gierki Indie na Steamie w stylu Dome Keeper itp.
Plusy, Minusy? Warto, nie warto?
ACEMAGIC Mini PC Intel Alder Lake-Ν95 12. 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD - taki minipc za 350 zł to dobry deal?
Cel - podpięcie pod TV, filmy, youtuby, gierki Indie na Steamie w stylu Dome Keeper itp.
Plusy, Minusy? Warto, nie warto?
- 1
a gdzie za tyle ?
@Roman_Polanski: https://pl.aliexpress.com/item/1005008488718903.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.372fvWRtvWRt1z&algo_pvid=06e85c8a-f6fb-46ae-827b-f2fd80fe8ce4&algo_exp_id=06e85c8a-f6fb-46ae-827b-f2fd80fe8ce4-0&pdp_ext_f=%7B"order"%3A"109"%2C"eval"%3A"1"%7D&pdp_npi=6%40dis%21PLN%21473.36%21415.19%21%21%21108.28%2194.97%21%4021038e1e17562012097837272e0767%2112000045366424002%21sea%21PL%21734907721%21X%211%210%21n_tag%3A-29919%3Bd%3A114a4994%3Bm03_new_user%3A-29895%3BpisId%3A5000000180935531&curPageLogUid=xKCh1Mtakupk&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A%7Cx_object_id%3A1005008488718903%7C_p_origin_prod%3A
Nie wiem czy link przejdzie, ogólnie do tego jeszcze jest kod na -60 zł
@Krs90: o , patrząc na zdjęcia to jest dokładnie to samo co mojemu ojcu kupiłem tylko się nazywało "NiPoGi Mini PC "
z wad to wifi jest przylutowane i podejrzewam że nie ma jakiejś super mocy. ram i ssd jakiś krzakowy, ale działa już ponad rok .
z wad to wifi jest przylutowane i podejrzewam że nie ma jakiejś super mocy. ram i ssd jakiś krzakowy, ale działa już ponad rok .
✨️ Czy to zdrada? Emocje po imprezie Ⓘ
#pytanie #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek
Mirasy mam pytanie. Ostatnio byłem na imprezie i ku mojemu zdziwneniu moja różowa (jestesmy razem ponad 10 lat po ślubie) pod wpływem alko zrobiła show gdzie w bardzo krótkich spodenkach wypinała i świeciła tyłkiem przed grupą znajomych. Pod pretekstem zabawy wypinała się i robiła figury z jogi centralnie eksponując tyłek grupie znajomych. Nie potrafię
#pytanie #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek
Mirasy mam pytanie. Ostatnio byłem na imprezie i ku mojemu zdziwneniu moja różowa (jestesmy razem ponad 10 lat po ślubie) pod wpływem alko zrobiła show gdzie w bardzo krótkich spodenkach wypinała i świeciła tyłkiem przed grupą znajomych. Pod pretekstem zabawy wypinała się i robiła figury z jogi centralnie eksponując tyłek grupie znajomych. Nie potrafię
Czy to się kwalifikuje jako zdrada?
- Tak 31.8% (76)
- Nie 68.2% (163)
@mirko_anonim: dziś jest jakiś światowy dzień słabych baitów czy o co chodzi?
@czescmampytanie: ostatnie dni wakacji, dzieciaki muszą się wyszumieć
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ktoś był w #korea Południowej i podzieli się wrażeniami? Planuję właśnie podróż poślubną w maju przyszłego roku do tego kraju na 2 tygodnie. Dokładnie do Seulu i Pusan. Czy to dobry kierunek na podróż? Nigdy nie byliśmy w Azji i nam się podoba patrząc na zdjęcia. Miała być Japonia, ale zrezygnowaliśmy, bo podobno może być drożej. Czekam na wasze opinie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #
źródło: wycieczka-do-seulu
Pobierz@prawy00:
byłem z różowym dwa razy po dwa tygodnie. Różowy pracuje z koreańskim i była juz dwa razy na studiach więc miałem swojego tłumacza i przewodnika.
Mnie Busan podobało się bardziej niż Seulu i w nim celowałbym spędzić więcej czasu. Samym angielskim w obu miastach da się "w miare" dogadać na potrzeby turystyczne, ale sami mieliśmy parę razy sytuacje, że znajomość koreańskiego mocno pomaga (np. w autentycznych knajpach gdzie stara koreanka
byłem z różowym dwa razy po dwa tygodnie. Różowy pracuje z koreańskim i była juz dwa razy na studiach więc miałem swojego tłumacza i przewodnika.
Mnie Busan podobało się bardziej niż Seulu i w nim celowałbym spędzić więcej czasu. Samym angielskim w obu miastach da się "w miare" dogadać na potrzeby turystyczne, ale sami mieliśmy parę razy sytuacje, że znajomość koreańskiego mocno pomaga (np. w autentycznych knajpach gdzie stara koreanka
@prawy00 lepiej Chiny niż Korea. Korea ogólnie dość mało oferuje więc nie polecam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@labubu_content może pierwszy raz jest u kogoś na czarno xD
Ja się z tym spotykam co trzeci wpis
Ja się z tym spotykam co trzeci wpis
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KaczuszkaKwak 2/10
#pytanie Kto jest największą legendą wykopu jeśli chodzi o użytkowników?
@giorgioborgio: elfik
@giorgioborgio: Wałęsa, wydaje mi się, że dzięki niemu zaczęło się częściej mówić o wykopie w mediach i spowodowało to ogromny napływ nowych użytkowników
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ProstyKrzywy tylko dla Polaków
Dla nikogo. Dla pracujących rodziców ulgi podatkowe. Nie stać nas na takie wydatki.
@mirko_anonim co to za post. Jesteś specjalnej troski czy co
@skorpion666: @bazyli29391 trochę elektrodą zajeżdża
@niedorzecznybubr: A bo to raz???
@niedorzecznybubr: No ja właśnie jako programista xD Ale to było w małej firmie (10 osób), nie korpo
✨️ Idealne torby do codziennego noszenia - EDC Ⓘ
1. W czym polecacie nosić codzienne przedmioty (everyday carry - EDC)? Mam na myśli wytrzymałą i lekką torbę-saszetkę, np. typu sling bag o pojemności kilku litrów. Przeglądam modele Toma Bihna, Aera, Alpaki, Patagonii, Samsonite, Cotopaxi, etc.
2. Co nosicie przy sobie codziennie w ramach everyday carry (EDC)? Zbiera mi się sporo rzeczy, które razem ważą z 2 kilogramy i ciężko mi je upakować,
1. W czym polecacie nosić codzienne przedmioty (everyday carry - EDC)? Mam na myśli wytrzymałą i lekką torbę-saszetkę, np. typu sling bag o pojemności kilku litrów. Przeglądam modele Toma Bihna, Aera, Alpaki, Patagonii, Samsonite, Cotopaxi, etc.
2. Co nosicie przy sobie codziennie w ramach everyday carry (EDC)? Zbiera mi się sporo rzeczy, które razem ważą z 2 kilogramy i ciężko mi je upakować,
źródło: 1*uj7L8KBfYuCNUGlvOycaMA
Pobierz@mirko_anonim: po co ci to wszystko na każde wyjście?
@mirko_anonim: helikon possum. Nie potrzebujesz niczego więcej. Jak się w to nie mieścisz, wywal graty.
@JonaszSynGrazyny: to jest ewolucja każdego nastolatka wychowanego trochę w mieście, trochę na wsi, trochę przy lesie.
Zaczynasz od dostania swojej 'finki' od ojca, potem wpada pare ciekawych noży, potem multitool, latarka, masa gówna, szukasz na to nerki itd, by na końcu zastanawiać się ile masz tego gówna i że tego nie pomieścisz...aż dorastasz,
@JonaszSynGrazyny: to jest ewolucja każdego nastolatka wychowanego trochę w mieście, trochę na wsi, trochę przy lesie.
Zaczynasz od dostania swojej 'finki' od ojca, potem wpada pare ciekawych noży, potem multitool, latarka, masa gówna, szukasz na to nerki itd, by na końcu zastanawiać się ile masz tego gówna i że tego nie pomieścisz...aż dorastasz,
✨️ Poszukiwanie idealnego plecaka – porady i opinie Ⓘ
Mirki, od kilku dni poszukuję bardzo dobrego, uniwersalnego plecaka dla siebie (w tym korzystając z AI i portali typu Packhacker). Nie mogę się zdecydować, a w swoim małym powiatowym nie przymierzę kilku(nastu) opcji.
W plecaku chcę nosić:
- torbę typu sling z rzeczami, które potrzebuję mieć przy sobie na spacerach i zakupach (aktualna ma 5l i waży już ponad 2 kilogramy)
- dodatkowe rzeczy
Mirki, od kilku dni poszukuję bardzo dobrego, uniwersalnego plecaka dla siebie (w tym korzystając z AI i portali typu Packhacker). Nie mogę się zdecydować, a w swoim małym powiatowym nie przymierzę kilku(nastu) opcji.
W plecaku chcę nosić:
- torbę typu sling z rzeczami, które potrzebuję mieć przy sobie na spacerach i zakupach (aktualna ma 5l i waży już ponad 2 kilogramy)
- dodatkowe rzeczy
źródło: 397aaa62-aer-city-pack-pro-side
Pobierz@mirko_anonim: zamów wszystkie i zwróć te, które nie będą pasować.
@mirko_anonim: idz do pepco
- 6
W Turcji jest bardzo dużo kotów na ulicach, a gdzie w Polsce jest takie samo miejsce, jeśli w ogóle istnieje?
#podrozujzwykopem #turcja #polska #pytanie #przemyslenia #koty #zwierzaczki
#podrozujzwykopem #turcja #polska #pytanie #przemyslenia #koty #zwierzaczki
@tomwick55 koło wieżowców zawsze się kilka kręci
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































